03154751366 - 09133617256

به 5 دلیل فرش سجاده ای ارزان نخریم !

آیا شما هم به دنبال فرش سجاده ای ارزان هستید ؟

هر گرانی و ارزانی بی علت نمی تواند باشد. بی شک هر فردی در جامعه براساس مقدار موجودی خود خرید می کند. اما چه خوب است مردم به دنبال کالایی با کیفبت و مرغوب باشند.زیرا اگر فردی فرش سجاده ای ارزان به ما پیشنهاد می دهد الزاما خیری به ما نمی رساند.همچنین اگر کالاهای گران قیمت نیز خریداری کردید مطمعا نباشید که حتما از کیفیت و جنس خوبی برخوردار است . پس بهتر است آگاهانه خرید کنیم .

فرش سجاده محراب نقش کاشان

فرش سجاده ای ارزان بر چه اساسی قیمت گذاری می شود ؟

1 .جنس نخ فرش سجاده ای : سه نوع جنس نخ برای خرید فرش سجاده ای وجود دارد که ارزان ترین آن نخ BCF می باشد. نخ های BCF اکثرا برای کشور های ضعیف  جامعه استفاده می شود. به این فرش ها فرش سجاده ای درجه سه گفته می شود. فرش های درجه دوم نیز با نخ پلی استربافته می شود .واما مرغوب ترین و با کیفیت ترین نوع  فرش سجاده فرش هایی هستند که برای بافت آن از نخ تمام اکرولیک بایر آلمان استفاده می شود.

2- تعداد شانه و تراکم فرش سجاده ای : خب لازم است بدانید هر مقدار شانه فرش بالاتر می رود کیفیت و ظرافت سجاده فرش نیز بیشتر می شود. اما تراکم فرش هرچقدر بیشتر می شود خواب فرش کم تر و پایین تر می آید. فرش های استاندارد حداقل 500 شانه هستند ولی برای تولید فرش سجاده ای ارزان  قیمت باید از دستگاه های بافندگی 440 شانه استفاده کنیم .

3- وزن فرش سجاده ای : وزن فرش همان ضخامت یا خاب فرش است  که وزن فرش را تعیین می کند و نکته اساسی درتولید فرش های ماشینی  دارد. وزن کمتر نخ مصرفی میتواند قیمت کل  فرش سجاده ای  را کاهش دهد.

به 5 دلیل فرش سجاده ای ارزان نخریم !

  • دلیل اول نخ استفاده شده در سجاده فرش ها : یک سجاده فرش عالی و خوب بی شک با نخ خوب و درجه یک بافته می شود.
  • دلیل دوم تعداد شانه در فرش های سجاده ای : هرچقدر شانه فرش ها بیشتر باشد برای بافت از الیاف ونخ بیشتری استفاده می شود.
  • دلیل سوم میزان تراکم فرش سجاده ای : تراکم فرش همان دوام وماندگاری فرش می باشد. و هرچقدر تراکم بالاتر باشد وزن سجاده فرش نیز بالاتر خواهد بود.
  • دلیل چهارم دستگاه بافندگی فرش سجاده ای : بافت فرش های سجاده ای با دستگاه های جدید و به روز(وندویل بلژیک) بی شک قیمت سجاده فرش را نیز بالا تر می برد.
  • دلیل پنجم آهار و وزن سجاده فرش : آهار به دو دسته طبیعی و مصنوعی تقسیم می شود . هرچقدر کیفیت آهار مناسب تر باشد مقاومت و استحکام فرش نیز افزایش می یابد.

خرید فرش سجاده ای در کاشان

شرکت فرش سجاده ای محراب نقش با دارا بودن گواهینامه های کیفی داخلی و بین المللی  توانسته است. بالاترین کیفیت فرش ماشینی را تولید کند. خرید از محراب نقش به صورت حضوری و غیر حضوری ممکن می باشد. همچنین افرادی که امکان خرید حضوری را ندارند می توانند از سایت محراب نقش سجاده فرش مورد نظر خود را انتخاب کنند. و با مشاورین و کارشناسان ما در این زمینه تماس بگیرند.

جهت اطلاع از خدمات وطرح های ما بر روی دکمه خرید سجاده فرش کلیک نمایید. محراب نقش به هیچ عنوان کیفیت را فدای قیمت نخواهد کرد.

تماس با ما :

۰۹۱۳۳۶۱۷۲۵۶ ۰۳۱۵۴۷۵۱۳۶۵

نشانی: اصفهان – کاشان – آران و بیدگل – شهرک صنعتی سلیمان صباحی – میدان شهیدان اربابی – مجتمع تجاری – اداری نور- واحد317.