03154751366 - 09133617256
فرش سجاده محراب نقش کاشان

مسجدتان را با تخفیف فرش کنید!

محراب نقش با هدف زینت بخشی به مساجد و اماکن مذهبی، با شما دست همکاری خواهد داد. ما در هر شرایطی برای داشتن بهترین انتخاب کنار شماییم.

9% تخفیف برای خرید سجاده فرش

اگر به دنبال خرید فرش سجاده ای برای مسجد یا نمازخانه هستید، قطعا در کنار کیفیت، ماندگاری و دوام بالا، قیمت سجاده فرش نیز برایتان مهم است! به همین دلیل محراب نقش یک پیشنهاد ویژه برای شما دارد: 9 درصد تخفیف برای خرید سجاده فرش! جهت برخورداری از تخفیف 9% این فرم را پر نمایید.

مرحله 1 از 2

50%

فرش نو ، با شرکت فرش سجاده ای محراب نقش کاشان

 

همکار محراب نقش شوید، 9 درصد سود حلال بگیرید!

در هر جای جهان که باشید؛ ایران، عربستان یا هر کدام از کشورهای همسایه، می توانید با ورود به این طرح، درآمدی باورنکردنی و میلیونی داشته باشید. بعد از ثبت نام در این طرح اشتغال، شما می توانید فعالیتتان را آغاز کنید.

چطور؟ محراب نقش را به مساجد، مدارس، نمازخانه ها و اماکن مقدسی که نیاز به سجاده فرش دارند معرفی کنید. طرح ها و خدمات محراب نقش را به آنها معرفی کنید. با اعتمادسازی، تعداد سفارش ها را بالا ببرید. در صورتی که به واسطه معرفی شما، سفارش انجام شده و قرارداد منعقد گردد، 9 درصد از مبلغ قرارداد در دستان شماست! هر چه سفارش بیشتر، حق الزحمه شما هم بیشتر! به ازای هر 300 متر، 9 درصد از مبلغ کل فروش، یعنی 10 میلیون تومان به شما تعلق خواهد گرفت!

از ارتباطاتتان با مسجدی ها استفاده کنید و با گفت و گو و مذاکره، با یک تیر دو نشان بزنید:

یک – واسطه خیر شدن برای مفروش کردن یک مکان مقدس

دو – کسب درآمد میلیونی و باور نکردنی!

درآمدی میلیونی، بر پایه میزان تلاش شما

در طرح همکاری در فروش سجاده فرش، برای کسب درآمد هیچ محدودیتی ندارید. هر چقدر فعالیت شما بیشتر باشد، به همان اندازه درآمد بیشتری خواهید داشت. شما می توانید این شغل را به عنوان کار دوم انتخاب کنید. پیشنهاد ما این است که از ساعات فراغت و بیکاری تان استفاده کرده و فقط چند تماس بگیرید و با مسجدی ها مذاکره کنید! بعد از چشیدن شیرینی این کسب درآمد حلال، قطعا تلاش های شما دوچندان خواهد شد!

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در زمینه همکاری با محراب نقش داشته باشید، زمان را از دست ندهید! همین حالا با کارشناس ما به شماره تماس  0913361725 تماس گرفته و فعالیتتان را آغاز کنید.

هدف ما، آبادانی بهشت زمین، یعنی مساجد است

محراب نقش، همدم سجده های عاشقانه شما