03154751366 - 09133617256

مسجدتان را با تخفیف 9% فرش کنید

مرحله 1 از 2

50%

مسجدتان را با تخفیف فرش کنید!

 9 درصد تخفیف برای خرید سجاده فرش!

فرقی نمی کند شما متولی یک مسجد باشید یا یک نمازگزار، هر عنوانی که داشته باشید، محراب نقش با هدف زینت بخشی به مساجد و اماکن مذهبی، با شما دست همکاری خواهد داد. اگر خیر و نیکوکار هستید، ما در هر شرایطی برای داشتن بهترین انتخاب کنار شماییم. اگر هم به دنبال اشتغال هستید، برای شما هم پیشنهادی شگفت انگیز داریم!

اگر به دنبال خرید فرش سجاده ای برای مسجد یا نمازخانه هستید، قطعا در کنار کیفیت، ماندگاری و دوام بالا، قیمت سجاده فرش نیز برایتان مهم است! به همین دلیل محراب نقش یک پیشنهاد ویژه برای شما دارد: 9 درصد تخفیف برای خریدهای بالای 300 متر!

جهت برخورداری از تخفیف 9% این فرم را پر نمایید

 

همکار محراب نقش شوید، 9 درصد سود حلال بگیرید!

در هر جای جهان که باشید؛ ایران، عربستان یا هر کدام از کشورهای همسایه، می توانید با ورود به این طرح، درآمدی باورنکردنی و میلیونی داشته باشید. بعد از ثبت نام در این طرح اشتغال، شما می توانید فعالیتتان را آغاز کنید.

چطور؟ محراب نقش را به مساجد، مدارس، نمازخانه ها و اماکن مقدسی که نیاز به سجاده فرش دارند معرفی کنید. طرح ها و خدمات محراب نقش را به آنها معرفی کنید. با اعتمادسازی، تعداد سفارش ها را بالا ببرید. در صورتی که به واسطه معرفی شما، سفارش انجام شده و قرارداد منعقد گردد، 9 درصد از مبلغ قرارداد در دستان شماست! هر چه سفارش بیشتر، حق الزحمه شما هم بیشتر! به ازای هر 300 متر، 9 درصد از مبلغ کل فروش، یعنی 10 میلیون تومان به شما تعلق خواهد گرفت!

از ارتباطاتتان با مسجدی ها استفاده کنید و با گفت و گو و مذاکره، با یک تیر دو نشان بزنید:

یک – واسطه خیر شدن برای مفروش کردن یک مکان مقدس

دو – کسب درآمد میلیونی و باور نکردنی!

درآمدی میلیونی، بر پایه میزان تلاش شما

در طرح همکاری در فروش سجاده فرش، برای کسب درآمد هیچ محدودیتی ندارید. هر چقدر فعالیت شما بیشتر باشد، به همان اندازه درآمد بیشتری خواهید داشت. شما می توانید این شغل را به عنوان کار دوم انتخاب کنید. پیشنهاد ما این است که از ساعات فراغت و بیکاری تان استفاده کرده و فقط چند تماس بگیرید و با مسجدی ها مذاکره کنید! بعد از چشیدن شیرینی این کسب درآمد حلال، قطعا تلاش های شما دوچندان خواهد شد!

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در زمینه همکاری با محراب نقش داشته باشید، زمان را از دست ندهید! همین حالا با کارشناس ما به شماره تماس  0913361725 تماس گرفته و فعالیتتان را آغاز کنید.

هدف ما، آبادانی بهشت زمین، یعنی مساجد است

محراب نقش، همدم سجده های عاشقانه شما

دیگر طرح های ویژه فروش فرش مسجدی

 

متری سود کن

کســب درآمد مـیلیونی با همکاری در فروش فرش سجاده ای! لذت کسب درآمد را با محراب نقش تجربه کنید.

طرح همکاری در فروش سجاده فرش

فرش سجاده محراب نقش کاشان

فروش اقساطی فرش

فروش اقساطی فرش ای سجاده 

فرش سجاده محراب نقش کاشان

بن هدیه 5میلیون تومانی

با خرید فرش سجاده ای از محراب نقش 5 میلیون تومان هده بگیرید

بن هدیه 5000000 تومانی

فرش سجاده محراب نقش کاشان
فرش سجاده محراب نقش کاشان

طرح ویژه فروش فرش مسجد

بن هدیه 30 میلیون ریالی، تعویض فرش‌های دست‌دوم با نو و هزینه نصب رایگان! فرصت استثنایی برای تمامی مساجد و مدارس

مقالات و اخبار فرش سجاده ای

فرش سجاده ای ارزان

به 5 دلیل فرش سجاده ای ارزان نخریم ! آیا شما هم به دنبال فرش سجاده ای ارزان هستید ؟ هر گرانی و ارزانی بی علت نمی تواند باشد. بی شک هر فردی در جامعه براساس مقدار موجودی خود خرید می کند. اما چه خوب است مردم به دنبال کالایی با کیفبت و مرغوب باشند.زیرا اگر...

فروش و قیمت فرش سجاده ای قم با بهترین کیفیت ممکن

فروش فرش سجاده ای قم با بهترین کیفیت و قیمت فروش فرش سجاده ای قم توسط شرکت سجاده فرش محراب نقش بهترین شرکت ارائه دهنده فرش سجاده ای در استان قم شهر قم دومین شهر مذهبی در ایران می باشد. مسجد جمکران و حرم حضرت معصومه (ص) مهمترین جاذبه های این شهر به شمار می روند. شرکت...

فروش فرش تشریفاتی راه پله با 9 درصد تخفیف

پلکان منازل خود را با فرش تشریفاتی فرش کنید راه پله ها و راه روهای منازل شما یکی از مهم ترین بخش در فضای خانه می باشد و بی شک فرش تشریفاتی راه پله ظاهری خاص و زیبا به این مکان ها خواهد داد.شاید صحبت از فرش تشریفات که می آید شما را یاد هتل ها و رستوران های مجلل می...

فرش نو ، با شرکت فرش سجاده ای محراب نقش کاشان

09133617256