03154751366 - 09133617256

فرش سجاده ای طرح آریان

فرش نماز (فرش سجاده ای) کاشان طرح آریان یکی از طرح های زیبا از فرش نماز می باشد گه می توانید متناسب با نیاز و بودجه مسجدتان آن را انتخاب و خریداری کنید. اگر شما هم عضو متولیان یا هیئت امنای مساجد محل خود هستید و دنبال یک طرح فرش مسجد هستید، این طرح می تواند یکی از گزینه های شما باشد. این فرش سجاده ای را می توانید به صورت 700 شانه با تراکم 2550 واقعی و 500 شانه تراکم 1000 با نخ اکریلیک هیت ست یا ورجین از شرکت سجاده کارپت کاشان تهیه کنید.

این فرش یکی از بهترین سجاده فرش ماشینی شرکت سجاده کارپت می باشد که با نخ اکریلیک هیت ست بایر آلمان بافته می شود، این نخ نسبت به دیگر نخ های فرش ماشینی بسیار نرم و لطیف است و قابلیت ارتجاعی بودن آن باعث شده تا در مقابل پاخوردگی های زیاد از خود مقاومت نشان دهد و بعد کاهش فشار، مجدد به حالت اولیه خود بازگردد.

به دلیل شلوغی طرح این فرش، برای مساجد پر رفت و آمد مناسب است و کثیفی و گرد و غبار را کمتر در خود نشان می دهد. این فرش به دلیل کیفیت بسیار بالایی که دارد توسط شرکت سجاده کارپت کاشان همراه با ضمانت نامه کتبی در اختیار شما قرار می گیرد. در اولین قدم با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و مشاوره های لازم در این زمینه را دریافت کنید.

فرش مسجد طرح آریانا