بهترین رنگ فرش سجاده ای کدام است؟ آیا فرش سجاده ای آبی بهترین انتخاب برای خرید فرش سجاده است؟

تنوع طرح و رنگ فرش های سجاده ای  بسیار زیاد است. بخصوص با ارتقاء دستگاه های تولید و بافت سجاده فرش، از6 رنگ به 8تا10رنگ صعود پیدا کرده است.

این رنگ ها شامل آبی کاربنی، آبی فیروزه ای، سبز، لاکی، زرشکی، کرم، گردوئی، سورمه ای، طلایی و گلبهی می باشد. از این تعداد 8 رنگ آن در بافت سجاده فرش به کار گرفته می شود. تعداد رنگ های زمینه موجود در سجاده های محرابی7 رنگ می باشد.

انتخاب رنگ فرش سجاده ای می تواند تاثیری بسزا در محیط بگذارد. بخصوص در محیط های مذهبی، که معنویات آن را دو چندان میکند.

انتخاب درست و صحیح رنگ برای فرش های مسجدی موضوعی است  که همواره خادمین مسجدی و هیئت امناء را به چالش میکشد.

سلیقه مشتری، نوع معماری و رنگ دکوراسیون و فضا سازی مسجد، اقلیم آب و هوایی و حتی نوع مذهب از عوامل دخیل در انتخاب رنگ برای فرش های مسجد است.

طبق بررسی هایی که بر روی انتخاب رنگ توسط مشتریان محراب نقش به عمل آمد متوجه شدیم حدود45% مشتریان مجموعه فرش سجاده ای آبی که شامل آبی کاربنی و فیروزه ای ست را انتخاب کرده اند. 20% مجموع دو رنگ لاکی و زرشکی،25% رنگ سبز و 10% رنگ کرم و گردوئی را برای فرش های مسجد خود در نظر میگیرند.

نمونه ای از چند طرح فرش سجاده ای آبی فیروزه ای

انتخاب بهترین رنگ سجاده فرش از دید مشتری – فرش سجاده ای آبی

همچنین شما می توانید رنگ فرش های سجاده ای خود را از بخش سجاده فرش مسجد ، انتخاب کنید . تفاوت ما را با دیگر شرکت ها احساس کنید.

فرش سجاده ای آبی طبق نظریه روانشناسی، رنگ آرامش و تمرکز است. همچنین ثابت شده است که آبی روشن می تواند فشار خون را پایین بیاورد. به همین دلیل است که در اکثر معماری های مساجد شاهد کاشیکاری با رنگ آبی فیروزه ای هستیم.

آبی کاربنی تأثیر هایی مشابه رنگ آبی روشن دارد. نیز مشخص شده است که این رنگ برای آرامش اعصاب بسیار مفید است.

بخاطر وجود این ترکیب رنگ است که در مساجد و اماکن مذهبی، ما بعد از عبادت احساس آرامش بیشتری داریم. برای همین خاطر است که رنگ آبی بهترین رنگ فرش سجاده ای محسوب می شود.

باعث خرسندی و افتخار مجموعه ماست که بتوانیم برای شما اهالی مسجدی سجاده فرشی با بهترین  کیفیت و مرغوب ترین مواد اولیه تولید کنیم. اگر در انتخاب رنگ فرش سجاده ای برای محیط خود مردد هستید و نیاز به راهنمایی دارید، کارشناسان ما 24 ساعته با مشاوره آنلاین در خدمت شما هستند.

همچنین با استفاده از طرح شبیه سازی میتوانید قبل از مفروش شدن مسجد خود را با رنگ دلخواه ملاحظه کنید تا بهترین و مناسبت ترین رنگ را انتخاب کنید.

تلفن مشاوره و فروش

09133617256

مشتاق دریافت سفارش شما خوبان هستیم.

مایه افتخار ماست که در زینت بخشیدن به مساجد یا نمازخانه شما سهمی را عهده دار باشیم.