03154751366 - 09133617256
فرش سجاده محراب نقش کاشان

مسابقه بهترین فرش سجاده ای مسجد

مسابقه بهترین فرش سجاده ای مسجد تمدید شد.

افرادی که هنوز موفق به شرکت در این مسابقه نشده اند حداثر تا عید سعید فطر فرصت دارند تا در این مسابقه شرکت نمایند.

می‌دانیم که بسیاری از شما همراهان محراب نقش خواهان به کارگیری بهترین فرش سجاده ای مسجد هستید. این را هم می‌دانیم که خیلی از شما به‌خوبی با انواع سجاده فرش ها و نقاط ضعف و قوت هر کدام آشنا هستید.

ولی آیا فکر می‌کنید بتوان با دیدن یک سجاده فرش جنس آن را حدس زد؟ آکریلیک (Acrylic) نخ ویرجین (Virgin) یا بی سی اف ( BCF ) یا پروپیلن ؟ یا با دیدن یک فرش سجاده ای پی به میزان شانه آن برد؟ 500 شانه ،  700 شانه یا 1200 شانه؟

ما فرصت را غنیمت شمردیم. برای این منظور مسابقه بهترین فرش سجاده ای مسجد را ترتیب دادیم. تا هم مقایسه‌ای بین انواع سجاده فرش ها داشته باشیم و هم شما را محک بزنیم. برای برندگان هم جوایز ویژه ای در نظر گرفته‌ایم.

  • نفر اول تابلو فرش چهره
  • نفر دوم پاوربانک
  • نفر سوم کارت هدیه 100 هزار تومانی

نحوه‌ی اجرای مسابقه:

جهت شرکت در مسابقه بهترین فرش سجاده ای مسجد، کافی است به چند سوال در خصوص فرش سجاده پاسخ دهید. لینک فرم مخصوص شرکت در مسابقه هم در انتهای همین بخش قرار دارد. که تنها با استفاده از آن می‌توانید پاسخ‌های خود را برای ما ارسال کنید. جهت راهنمایی برای برنده شدن در این مسابقه، شما را به خواندن مقاله “دستگاه فرش بافی برای فرش سجاده ای” و مقاله  “بهترین سجاده فرش چند شانه است” و مقاله ” انواع نخ مصرفی در تولید فرش سجاده ای ” دعوت می کنم.

‌نحوه‌ی انتخاب برندگان:

به سه نفر که در مجموع بیشترین امتیاز را کسب کرده باشند جایزه‌ای به شرحی که در ابتدا گفتیم تعلق می‌گیرد. اگر امتیاز برترین نفرات دقیقا با هم برابر باشد نفرات اول تا سوم با قرعه‌کشی تعیین خواهند شد.

حال که با تمام جزئیات شرکت در مسابقه بهترین فرش سجاده ای مسجد آشنا شدید، بهتر است فرصت را از دست ندهید و در این مسابقه شرکت کنید.

برای شرکت در مسابقه بهترین فرش سجاده ای مسجد ، از امروز تا پایان ساعت ۲۴:۰۰ روز 3 خرداد فرصت خواهید داشت.

نتایج مسابقه، نفرات اول تا سوم روز عید سعید فطر اعلام خواهد شد.

گفتنی‌ست محراب نقش به‌عنوان تولید کننده تخصصی فرش سجاده ای ، همیشه در توسعه محصولات برتر، پیشگام بوده است؛ فراخوان «سین هشتم سجاده فرش نو» نمونه ای از این تلاش است. محراب نقش با عملیاتی کردن این ایده شگفت انگیز،  مساجد و نمازخانه ها، مدارس و ارگان ها را در تجربه خرید برتر و با کیفیت یاری می نماید.

همچنین این شرکت در راستای حمایت از جوانان این کشور طرح همکاری در فروش فرش سجاده ای را ارائه نموده است. برای اطلاع بیشتر بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.