03154751366 - 09133617256
خرید مستقیم فرش از کارخانه فرش سجاده ای محراب نقش کاشان

با خرید مستقیم از کارخانه، فرش با قیمت بسیار مناسب تر تهیه کنید!

مهمترین عامل برای خرید فرش، قیمت آن محصول است. اگر از واسطه ها و نمایشگاه های متفرقه خرید کنید به دلیل سود زیاد واسطه ها ممکن است سجاده فرشی را که دوست دارید نتوانید تهیه کنید و مجبور شوید فرشی با کیفیت کمتر و یا متراژ پایین تری خرید کنید. تنها به این دلیل که از جای مناسبی خرید نکردید. 

مجموعه محراب نقش با حذف واسطه‌های فروش توانسته است شرایطی فراهم کند تا خریداران بتوانند فرش‌سجاده ای را به قیمت کارخانه خریداری کنند. جهت مشاهده لیست قیمت بر روی ” قیمت فرش مسجدی” کلیک نمایید.

تنوع در طرح و رنگ فرش سجاده ای محراب نقش کاشان

تنوع در رنگ و طرح فرش سجاده ای

هنگام خرید فرش، اولین موردی که شما را جلب می کند، طرح فرش‌های سجاده ای است. شرکت فرش سجاده ای محراب نقش بیش از 80 طرح بی نظیر و جدید در رنگبندی های مختلف ارائه نموده است. با مشاهده و مقایسه این طرح های بی نظیرِ فرش سجاده ای کاشان می توانید مطمئن باشید که بهترین و جدیدترین طرح سجاده فرش را برای مسجد یا نمازخانه خود انتخاب نموده‌اید. پیشنهاد می‌کنیم ابتدا طرح‌های پرفروش فرش سجاده ای کاشان را از طریق لینک طرح سجاده فرش مشاهده نمایید. سپس اقدام به خرید فرش سجاده ای نمایید.

مشاهده نقشه های جدید و بروز فرش سجاده ای ابتدا در کارخانه

برتری خرید فرش مستقیم از کارخانه این است که جدیدترین نقشه‌ها اول در خود کارخانه دیده می‌شود. به همین دلیل می توان اطمینان حاصل کرد که جدیدترین طرح و نقشه فرش را انتخاب و خرید خواهید نمود.

تحویل سریع فرش سجاده ای به افراد با خرید مستقیم از کارخانه فرش سجاده ای محراب نقش کاشان

تحویل سریع تر و به موقع فرش

به دلیل حذف واسطه ها در خرید فرش، به محض ثبت سفارش، فرش برای بافت وارد چرخه تولید می شود. پس مدت زمانی که خریداران فرش سجاده ای باید در انتظار باشند تا به فرش خود برسند بسیار کوتاه تر می شود. در بسیاری از فروشگاه های متفرقه به دلیل اینکه مجبور هستند با چند واسطه به کارخانه سفارش بدهند، زمان تحویل سفارش گاهی تا یک ماه و بیشتر به طول می کشد. این موضوع باعث ناراحتی خریداران خواهد شد. پس با خرید مستقیم از کارخانه فرش سجاده ای محراب نقش کاشان می‌توان بسیار سریع و بدون دردسر به فرش خود رسید.

ضمانت مطمئن تر و البته پیگیری راحت تر

محراب نقش به دلیل اطمینان از کیفیت فرش‌های خود به راحتی محصولات تولیدی خود را ضمانت می کند. به همین دلیل با خرید مستقیم از کارخانه فرش سجاده‌ای محراب نقش می توان از کیفیت محصول خریداری شده مطمئن شد و در صورت هرگونه ایراد و مشکلی به راحتی از خود کارخانه پیگیری کرده و در دام و چرخه‌ی واسطه ها نیافتید. همچنین بسیاری از فروشگاه‌های متفرقه سجاده فرش هستند که به اسم کارخانه فرش محصولاتی بی کیفیت را به خریداران تحویل می دهند و هیچگونه مسئولیتی نیز در برابر فرش سجاده فروخته شده ندارند.

مهم ترین مزایای خرید فرش به صورت حضوری

یکی از روش های خرید فرش از خود کارخانه به روش خرید حضوری است. خرید حضوری مزایا و امتیازات خاص خود را دارد. مهمترین مزیت این است که می‌توان فرش‌ها و طرح‌ها را به صورت فیزیکی دید و از نزدیک فرش را لمس کرده و با یکدیگر مقایسه کرد. در خرید حضوری است که می توان از کمک مشاوران فرش بهره برد و اطلاعات واقعی و مفیدی برای خرید فرش گرفت .

به لطف الهی کارخانه فرش سجاده ای محراب نقش در جهت تولید محصولات با کیفیت و زیبا تلاش نموده و همیشه جلب نظر و سلیقه خریداران فرش را هدف خود قرار داده است. و در اخر جهت خرید فرش مستقیم از کارخانه می توان به کارخانه  فرش سجاده ای محراب نقش کاشان مراجعه نمود، و یا از طریق لینک خرید فرش تشریفات و فرش سجاده ، خرید خود را انجام دهید. همچنین می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۳۱۵۴۷۵۱۳۶6  تماس حاصل نمایید.