03154751366 - 09133617256

بهترین مرکز فروش فرش محرابی سجاده ای در ایران

فرش محرابی سجاده ای کاشان به لطف خدا و اعتماد مشتریان عزیز، جزء بهترین فرش محرابی مساجد می باشد. بی شک همیشه بهترین ها سخت ترین تلاش ها را برای برتر بودن متحمل شدند. ما با بیش از 20 سال سابقه ی فروش فرش سجاده ای توانسته ایم افتخارات و نمونه کارهای متعددی را در کارنامه کاری خود جای دهیم. دریافت تقدیرنامه و گواهی حُسن انجام کار از سازمان‌های دولتی، غیردولتی و مساجدی که با فرش سجاده‌ای محراب نقش کاشان مفروش شده‌اند، مؤید همین مطلب است.

فرش سجاده محراب نقش کاشان

شعار و خط مشی فرش محرابی محراب نقش

کیفیت مطلوب، ضمانت قیمت، نصب دقیق و جلب رضایت مشتری، همواره خط‌مشی محراب نقش بوده است. اکنون مفتخریم که با گذشته‌ای درخشان و سابقه‌ای طولانی، سجاده فرش های محرابی محراب نقش، زینت‌بخش خانه‌های الهی و همدم لحظه‌های معنوی شما باشد.

فرش محرابی مساجد و نمازخانه های شهرهایی که بیشترین افتخار را برای فرش نمودن به ما دادند

ما مفتخر به خدماتی مناسب به مشتریان عزیزی هستیم که در سراسر ایران پراکنده‌اند و خوشحالیم که با مفروش نمودن مساجد و نمازخانه ها، نقشی اندک در زیباسازی مکان های معنوی در این دیار داشته ایم.

بهترین شرکت سجاده فرش محرابی در ایران

شرکتی می‌تواند ادعای بهترین بودن کند که دلسوزانه در جهت منافع مسجد یا نمازخانه شما و در کنارتان به مشاوره بپردازد. در خصوص انتخاب جنس نخ سجاده فرش، میزان تراکم، تعداد شانه، نوع بافت، ماشین بافت، کیفیت آهار و… . همه این موارد را به تفصیل توضیح دهد. ارائه مشاوره و به نتیجه مطلوب رسیدن جزیی از پروسه احترام به شما مشتری عزیز می باشد. خوشحالیم که بتوانیم در انتخاب بهترین فرش محرابی سجاده ای راهنمای شما باشیم.

خدمات مرکز خرید فرش محرابی کاشان

ارائه ضمانت نامه کیفیت بافت و مواد اولیه
امکان سفارش سجاده فرش محرابی با طرح دلخواه
فروش فرش سجاده ای به صورت نقد و اقساط
تعویض فرش کهنه و دست دوم با سجاده فرش نو
بن هدیه 5 میلیون تومانی به مساجد و مدارس سراسر کشور

کارهای اخیر

مزایای مرکز فروش سجاده فرش (محراب نقش)

 • نمونه کار های متعدد
 • گواهی حسن انجام کار از مساجد و ارگان های فرش شده
 • تنوع در طرح و رنگ فرش
 • صادر کننده موفق فرش سجاده ای
  فرش سجاده محراب نقش کاشان

  تعهد به کیفیت و صداقت در قیمت فرش محرابی

  به قول کسبه های قدیمی بازار، که مهمترین دارایی خود را، اعتبارشان می‌دانستند، به لطف خدا، ما روزی حلال خورده ایم و می دانیم اگر برای دریافت پول بیشتر، در تولید فرش سجاده ای، از مواد بی کیفیت استفاده کنیم؛ کیفیت و اعتبار خود را فدای پول کرده ایم. قطعا این پول حلال نخواهد بود و نه تنها سودی عاید ما نخواهد شد بلکه روزگار ما را هم سیاه خواهد کرد.

  باور کرده‌ایم رسیدن به موفقیت در هر کسب و کاری با درستی، صداقت، خدمت حاصل می شود. ضمیر پاک شما مشتریان عزیز، به خوبی بین محصول و خدمات با کیفیت و بی کیفیت فرق خواهد گذاشت و در بلندمدت، این کسب و کارهای درستکار، ماندگار خواهند شد.

  لوگوی مشتریان نام آشنایی که به محراب نقش اعتماد کرده اند

  هر مرکز فروش فرش محرابی سجاده ای می‌تواند ادعا کند که بهترین است، اما معیار اول برای بهترین بودن، اعتماد شما مشتریان عزیزی است که به همین سادگی خرید فرش محرابی مساجد یا نمازخانه های خود را به مجموعه ای نمی سپارید. خدا را شاکریم که توانسته ایم اعتماد شما مشتریان عزیز را جلب کنیم.

  دانشگاه علمی کاربردی لوگوی معاونت بهداشت لوگوی دانشگاه شیراز دفتر امور شاهد و ایثارگران سازمان بیمه سلامت ایران سازمان سما سازمان بازنشستگی کارکنان فولاد بیمه پاسارگاد شرکت مخابرات ایران اداره کل اوقاف و امور خیریه بانک ملت دانشگاه حضرت معصومه مسجدکالا سازمان امور مالیاتی کشور مرکز رسیدگی به امور مساجد هلال احمر شرکت مخابرات استان اصفهان مجتمع فولاد کویر شرکت ارتباطات زیرساخت نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

  شگفتانه محراب نقش

  بن هدیه 50 میلیون ریالی ویژه مساجد ، مدارس و همه ارگان های سراسر کشور

   هدف ما آبادانی بهشت زمین یعنی مسـاجد است

  محراب نقش همدم سجده های عاشـــقانه ی شما