03154751366 - 09133617256
اسپری لکه بر فرش, لکه بر فرش فرش سجاده محراب نقش کاشان

اسپری لکه بر فرش پاک نقش محصول جدید از شرکت محراب نقش

اسپری لکه بر فرش محصولی از شرکت فرش سجاده ای محراب نقش!اگر شما متولی مسجد یا حسینیه هستید و یا در محل کارتان نمازخانه دارید، حتماً برایتان پیش آمده که روی فرش‌تان لکه‌هایی ایجاد شود. مساجد و حسینیه‌ها در مراسم‌های خاص، مثل اعیاد یا مراسم عزاداری، بسیار با این موضوع روبرو بوده‌اند! حتماً شما هم لکه‌های چای، شربت، قهوه و سایر خوراکی‌هایی که برای پذیرایی در این نوع مراسم استفاده می‌شوند را بسیار دیده‌اید!

دیگر لازم نیست نگران لکه‌های فرش‌های مسجدتان باشید!

اسپری لکه بر فرش پاک نقش

داشتن یک اسپری لکه بر فرش ، خیال شما را راحت می‌کند. اسپری لکه بر محراب نقش توسط مهندسین و متخصصین حوزه فرش سجاده تهیه شده است. این محصول از موادی تهیه شده که به الیاف مصرفی در سجاده فرش، فرش، موکت و مبل هیچ‌گونه آسیبی نمی‌رساند. همچنین قدرت پاک‌کنندگی 40 نوع لکه پرمصرف روی فرش را دارد، بدون اینکه اثری از لکه‌ها روی فرش شما باقی بماند. آبگوشت، آبمیوه، ادویه جات، بستنی، شربت، تخم مرغ، دوغ، ترشی، خامه، خون، چای، روغن، دلستر، رب، ژله، سس، قهوه، سبزیجات، کاکائو، کره، لکه میوه، ماست، مربا و نسکافه از جمله این لکه ها هستند.

اسپری لکه بر فرش, لکه بر فرش فرش سجاده محراب نقش کاشان
اسپری لکه بر فرش, لکه بر فرش فرش سجاده محراب نقش کاشان

با اسپری لکه بر فرش پاک نقش، لکه‌ها را سریع پاک کنید!

حتماً شما هم می‌دانید که لکه‌های کهنه سخت‌تر پاک می‌شوند. بنابراین لازم است فرش را بلافاصله بعد از لک شدن پاک کنید. در چنین مواقعی، داشتن یک محلول لکه بر همه‌کاره و قوی، برای هر مسجد، حسینیه و یا نمازخانه‌های ادارات دولتی، مدارس و مساجد بین‌راهی لازم است. همچنین اسپری لکه بر فرش پاک نقش، کارآیی خوبی برای از بین بردن لکه‌های فرش، موکت و مبل در خانه و اداره را نیز دارد.

ویژگی‌ها:

حجم: 500 میلی‌لیتر
تولید شده توسط مهندسین و متخصصین نساجی
بدون آسیب زدن به فرش، موکت و مبل
بدون رایحه و بو
بدون ایجاد حساسیت
پاک کردن 40 نوع لکه در کمترین زمان

اسپری لکه بر فرش, لکه بر فرش فرش سجاده محراب نقش کاشان

روش استفاده:

ابتدا با قاشق مواد اضافی را بردارید. نوک اسپری را بچرخانید تا از حالت off خارج شود. از فاصله 2 تا 5 سانتی‌متری به تمام لکه و اطراف آن اسپری کنید. 3 تا 4 دقیقه صبر کنید. سپس با دستمال سفید و تمیزی محل را پاک کنید.

برای سفارش اسپری لکه بر فرش پاک نقش، همین حالا با ما تماس بگیرید

و یا از این طریق خرید اینترنتی داشته باشید: خرید اینترنتی اسپری لکه‌بر فرش پاک نقش

و  طرح های فروش فرش مسجد محراب نقش را از دست ندهید!

031-54751365