03154751366 - 09133617256

فرش طرح سجاده ای

فرش طرح سجاده ای، یکی از محصولاتی است که شرکت محراب نقش کاشان برای مساجد و اماکن متبرکه سراسر کشور در نظر گرفته است. متولیان مساجد و اعضای هیئت‌امنا به دنبال فرش طرح سجاده ای هستند که زیبایی مسجد و فضای معنوی آن را دو چندان کند. ما در محراب نقش این رؤیا را به واقعیت تبدیل کرده‌ایم!

فرش طرح سجاده ای, قیمت فرش طرح سجاده ای فرش سجاده محراب نقش کاشان

کاربرد فرش طرح سجاده ای در اماکن متبرکه چیست؟

فرش طرح سجاده ای، به دلیل نوع طراحی خاص و ویژه‌ای که دارد، باعث نظم دهی به صفوف نماز جماعت می‌شود. وجود دو ستون در دو طرف فرش طرح سجاده ای، مرز بین نمازگزاران را مشخص می‌کند. همچنین نقش محراب روی فرش طرح سجاده ای، جهت قبله را معین می‌کند. مساجد، پیش از این، برای مشخص کردن جهت قبله و نظم صفوف، پارچه هایی سبز رنگ را پهن می کردند تا نمازگزاران مهرهای خود را روی آن قرار داده و به طور منظم بایستند؛ اما با فرش طرح سجاده ای، دیگر نیاز به این پارچه ها نبوده و جهت قبله کاملا مشخص است. کاربرد مثبت فرش طرح سجاده ای به خصوص در اماکن مذهبی که جمعیت بسیاری دارند و کنترل نظم در آنها مشکل است، بیشتر به چشم می آید.

فرش طرح سجاده ای با نقش‌های متنوع

شما در شرکت محراب نقش می‌توانید انواع فرش طرح سجاده ای را با نقش‌ها و رنگ‌های مختلف ببینید. همچنین درصورتی‌که طرح خاصی را در نظر دارید، محراب نقش مشابه آن را برای شما می‌بافد. شبیه‌سازی فرش طرح سجاده ای مدنظر شما، از خدمات ما برای رفاه شماست. در ادامه می‌توانید نمونه‌هایی از فرش طرح سجاده ای محراب نقش را ببینید:  سجاده فرش مسجد

چه عواملی بر قیمت فرش طرح سجاده ای تأثیر می‌گذارد؟

قیمت فرش طرح سجاده ای، بسته به عوامل مختلف، متغیر است. جنس نخ خاب، جنس نخ تار، جنس نخ پود، شانه و تراکم فرش از جمله این عوامل‌اند. همچنین نوع دستگاهی که با آن فرش بافته می‌شود نیز مهم است. اگر می‌خواهید دراین‌باره بیشتر بدانید، پیشنهاد می‌کنیم مقاله‌های زیر را بخوانید:
لیست قیمت فرش مسجدی
انواع نخ مصرفی در تولید فرش سجاده ای
تأثیر دستگاه فرش‌بافی بر کیفیت فرش سجاده‌ای

فرش طرح سجاده ای, قیمت فرش طرح سجاده ای فرش سجاده محراب نقش کاشان

فرش طرح سجاده ای را از کجا بخریم؟

اینکه مبنای خرید فرش مسجد یا نمازخانه، صرفاً توجه به قیمت فرش طرح سجاده ای باشد، ملاک خوبی نیست. چرا که تولیدکنندگانی هستند که با به‌کارگیری نخ نامرغوب و مواد اولیه درجه سه، فرش طرح سجاده ای را با قیمتی پایین عرضه می‌کنند؛ درصورتی‌که این فرش‌ها، دوام و استحکام نداشته و طول عمر آن‌ها بسیار کوتاه است. شرکت محراب نقش کاشان، با سابقه‌ای بیش از دو دهه، انواع فرش طرح سجاده ای را با استفاده از بهترین نوع نخ (بایر آلمان – درالون مشهد) عرضه می‌کند. فرش طرح سجاده ای ِ بافته شده توسط این مجموعه، هیت‌ست شده و بدون پرز بوده و ایجاد حساسیت نمی‌کند.

تمام تلاش تیم محراب نقش، برای تبدیل خواسته‌های شما به واقعیت و کسب رضایت شماست.

برای ثبت سفارش و خریدی مطمئن و بی‌واسطه از درب کارخانه، همین حالا با ما تماس بگیرید.

09133617256

09133899519

03154751365

انواع فرش طرح سجاده ای، با محراب نقش