03154751366 - 09133617256

ضدعفونی کردن فرش‌های مسجد  برای مقابله با کرونا

ضدعفونی کردن فرش مسجد مهم است. فرش‌های مسجد  به دلیل حضور روزانه نمازگزاران، پاخور بالایی دارند. افرادی از اقشار مختلف، روزانه با فرش‌های مسجد در تماس‌اند. به همین دلیل وجود میکروب یا ویروس روی سجاده فرش‌ها احتمال زیادی دارد. این روزها و با وجود شیوع کرونا، ضدعفونی کردن محیط پیرامون. بسیار مورد توجه عموم مردم قرار گرفته است. ضدعفونی کردن فرش نیز یکی از این موارد است. برای از بین بردن ویروس‌ها، بهتر است از مواد ضدعفونی‌کننده فرش ماشینی استفاده کنید. ازآنجاکه در هر نوبت از نماز، مساجد پذیرای جمعیت زیادی هستند. بهتر است در هر نوبت، ضدعفونی کردن فرش های مسجد انجام شود.

ضدعفونی فرش فرش سجاده محراب نقش کاشان
ضدعفونی فرش فرش سجاده محراب نقش کاشان

چگونه فرش‌های مسجد را ضدعفونی کنیم؟

ازآنجاکه شست و شوی فرش سختی بسیاری دارد. می‌توانید از شوینده‌ها و مواد ضدعفونی‌کننده‌ای که برای فرش مسجد مناسب‌اند. استفاده کنید. مقداری از مواد ضدعفونی کننده را در یک محفظه، مجهز به اسپری بریزید. سپس روی سطح فرش اسپری کنید. همچنین می‌توانید محلول را داخل یک ظرف ریخته. با آب گرم مخلوط کنید. سپس به‌وسیله اسفنج روی سطح فرش بکشید. بعدازآن از روی فرش مسجد عبور نکنید و اجازه بدهید تا خشک شود.

اسپری لکه بر فرش سجاده‌ای، محصول جدید محراب نقش

دیگر نگران لکه‌های ایجاد شده روی فرش مسجدتان نباشید!

با اسپری لکه بر پاک نقش، هر نوع لکه‌ای روی فرش از بین می‌رود. در کنار ضدعفونی کردن فرش و فضای مسجدتان، .شاید نیاز به پاک کردن لکه‌های روی فرش‌تان هم داشته باشید. محصول جدید شرکت سجاده فرش محراب نقش. نیاز شما را رفع می‌کند. با این اسپری می‌توانید 40 نوع لکه را از روی سجاده فرش پاک کنید. اسپری لکه‌بر فرش محراب نقش، به‌راحتی. لکه‌های چای، چربی و انواع خوراکی‌ها را پاک می کند. بدون آسیب رساندن به الیاف فرش. اسپری لکه‌بر فرش سجاده‌ای، به‌عنوان هدیه، به کسانی که .برای خرید سجاده فرش اقدام کنند، تقدیم خواهد شد.

ضدعفونی فرش فرش سجاده محراب نقش کاشان
ضدعفونی فرش فرش سجاده محراب نقش کاشان

مواد ضدعفونی‌کننده برای فرش مسجد، موکت و پارچه

اگر محلول مناسبی پیدا نکردید. خودتان می‌توانید تهیه کنید. یک لیتر آب را با یک قاشق غذاخوری وایتکس مخلوط کنید. سپس به‌صورت اسپری و یا با کمک اسفنج .سطح فرش مسجد را ضدعفونی کنید. در کنار ضدعفونی کردن فرش مسجد، لازم است دیگر وسایل از جمله مهر، تسبیح،. سجاده، صندلی، منبر، میکروفون و… را نیز ضدعفونی کنید.

استفاده از مواد شوینده آنتی باکتریال برای ضدعفونی کردن فرش‌های مسجد

مواد شوینده آنتی باکتریال که مناسب فرش هستند. میکروب و ویروس‌ها را به‌خوبی از بین می‌برند. اما باید دقت کنید که مواد اولیه این شوینده‌ها با کیفیت باشند. تا به فرش‌های مسجد شما آسیب نزنند. پس از تهیه این مواد، می‌توانید به ضدعفونی کردن فرش‌های مسجد بپردازید. تا فرش‌ها ضدعفونی شوند.

طرح‌ها و خدمات ویژه شرکت سجاده فرش محراب نقش کاشان را از دست ندهید!