03154751366 - 09133617256
جشنواره عیدقربان تا غدیر
علی ابن ابی طالب

جشنواره شگفت انگیز محراب نقش

چند روزی از تابستان گذشته و گرمای تابستان جای خود را به جشنواره های پر تب و تاب محراب نقش می دهد. امسال محراب نقش تصمیم دارد به مناسبت فرارسیدن اعیاد خجسته قربان و غدیر، عید شما را هیجان انگیزتر کند. از 19 تا 27 تیر ماه با ما همراه باشید، تا از تخفیفات و محصولات پرطرفدار محراب نقش برخوردار شوید و خریدی عالی و مطمئن را تجربه کنید .

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

محصولات شگفت انگیز جشنواره

محصولاتی که در جشنواره “ پیشنهاد شگفت انگیز عید تا عید “ ارائه می شود از طرح های پر طرفدار فرش سجاده ای محراب نقش هستند. 12 محصول با تخفیف شگفت انگیز در انتظار شماست!

اگر قصد خرید فرش دارید، بهترین فرصت است که با کیفیت ترین و پر فروش ترین و پر تخفیف ترین سجاده فرش های موجود در بازار را برای حتی کوچکترین جائی که می خواهید تهیه نمایید ؟!

با محراب نقش همه برنده اید

منتظر چه هستید؟ لحظات پر هیجان و پر فرصت خرید در روزهای عید تا عید محراب نقش را از دست ندهید و همواره با ما باش ید . خانواده محراب نقش، به ۵ نفر از افرادی که در این جشنواره ثبت نام کرده اند، به قید قرعه تخفیف درصدی بر روی محصولات پر طرفدار خود هدیه می دهد.

اگر هیچ یک از این طرح های فرش سجاده ای، در جشنواره مطابق با سلیقه شما نیست، می توانید در روزهای جشنواره به سایت محراب نقش مراجعه کنید و از میان 80 طرح زیبا و برجسته فرش ، طرح مورد علاقه ی خود را بیابید . در جشنواره شرکت نموده و 9 درصد تخفیف برای خرید فرش سجاده ای هدیه بگیرید . حتما محصولی پیدا خواهید کرد که شما را هیجان زده کند.

فرش سجاده محراب نقش کاشان
5 فقره فرش ماشینی هدیه

هدیه ویژه 5 فقره فرش ماشینی

این جشنواره جذاب تر هم می شود وقتی بدانید، خانواده محراب نقش به قید قرعه در پایان جشنواره ۵ فقره فرش ماشینی 12 متری به خرید های بالاتر از 300 متر ، به ۵ نفر از افراد شرکت کننده هدیه می دهد.

بسته رایگان به مشتریان خوش حساب

علاوه بر فروش و تخفیفات ویژه فرش، محراب نقش برای خریدهای نقدی سجاده فرش، تمام سرویسهای زیر را به صورت رایگان به مشتریان خوش حساب خود، ارائه می دهد. بسته رایگان خرید نقدی سجاده فرش شامل موارد زیر می باشد :
– کارت گارانتی 3ساله سجاده فرش خریداری شده
حمل رایگان سجاده فرش
نصب رایگان سجاده فرش

فرش سجاده محراب نقش کاشان

 شرکت در جشنواره عید تا عید

جهت شرکت در جشنواره عید قربان تا عید غدیر محراب نقش بر روی دکمه زیر کلیک نمایید و فرم مربوطه را پر نمایید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد جشنواره پیشنهاد شگفت انگیز عید تا عید، از طریق شماره های 09133617256 و 0315۴751366 با شرکت محراب نقش کاشان تولید کننده متنوع ترین و زیباترین فرش سجاده ای در ارتباط باشید . همچنین جهت آگاهی بیشتر در خصوص فرش سجاده ای و فاکتورهای  موثر در تعیین قیمت، شما را به مشاهده لیست قیمت فرش سجاده ای دعوت می نمایم. باعث افتخار است که شما کاربر گرامی را در رسیدن به نیاز های خود یاری نماییم.

فرش سجاده محراب نقش کاشان

تضمین کیفیت سجاده فرش و خدمات نصب و اجرای آن را از ما بخواهید.

فرش سجاده محراب نقش کاشان

کارشناسان محراب نقش از ساعت 8 صبح تا ساعت 21 آماده پاسخگویی به شما هستند.

فرش سجاده محراب نقش کاشان

سفارش طرح دلخواه فرش مسجد یا نمازخانه شما همراه با طراحی رایگان را پذایراییم.