03154751366 - 09133617256

فرش سجاده ای سبز – سجاده فرش سبز

فرش سجاده ای سبز ( سجاده فرش سبز ) به دلیل حالت عرفانی در فضای مسجد بسیار پرفروش است. رنگ سبز، آميزشي از معنویت و زیبایی است. فاکتورهای بسیاری در انتخاب بهترین رنگ فرش سجاده ای موثر است که ازجمله آن‌ها می‌توان به سلیقه شخصی، نحوه زندگی، منطقه‌ای که در آن زندگی می‌کنید و … اشاره نمود. ازنظر علم روانشناسی انسان‌هایی که روحیهٔ شاد دارند،  فرش‌های خود را از رنگ‌های روشن تهیه می کنند تا شادی و نشاطی که به آن‌ها منتقل می‌کند چندین برابر افزایش یابد. همان طور که نماز نشاط بخش است؛ انتخاب مناسب رنگ فرش سجاده ای  نیز نشاط نمازگزار را دوچندان می کند.

تاثیر رنگ سبز بر فضای مسجد

فرش‌‌سجاده‌ای سبز در همه جای دنیا جایگاه ویژه‌ای در مساجد دارد. اگر می خواهید مسجد از نظر نمازگزاران بسیارچشم‌نواز باشد، سجاده فرش با رنگ سبز را انتخاب کنید. معمولا رنگ اصلی فرش های سجاده‌ ای رنگ سبز است، زیرا کیفیت بیشتری در رنگ های مختلف دارد و زینت بخش مکان‌های مذهبی و مساجد است. فرش‌های سجاده ای رنگ‌های متفاوتی دارند، وهر خریدار می‌تواند رنگ سجاده فرش مورد نظر خود را انتخاب کند، اما اکثر مشتریان تمایل به خرید فرش سجاده‌ای با رنگ سبز را دارند.

سبز همچنين سبب آرامش اعصاب، عضلات، و ذهن مي گردد. سبز در تفكرات مذهبي بعنوان يك سنبل قوي و قدرت مند معنوی است  و از اين لحاظ جبنه جهاني دارد . سبز رنگ مقدسي است به همين دليل است كه در اكثر مساجد رنگ غالب رنگ سبز مي باشد. از نظر علم انرژي شناسي نيز رنگ سبز رنگ رويش و زندگي دوباره است. رنگ سبز در ميان چاكراه هاي انرژي ، در چاكراه قلب قرار دارد.

چند نمونه فرش سجاده ای سبز

مساجد مفروش شده با سجاده فرش محراب نقش رنگ سبز

همچنین از میان رنگ های فرش سجاده ، رنگ آبی نیز مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است. جهت بررسی و تاثیر رنگ آبی مقاله‌ی فرش سجاده ای آبی  را مطالعه کنید همچنین می توانید از طرح‌های متنوع  ما از بخش سجاده فرش مسجد دیدن نموده و تفاوت ما را با دیگر شرکت ها احساس کنید.

باعث افتخار ماست که بتوانیم  برای  شما سجاده فرشی با  بهترین  کیفیت و مرغوب ترین مواد اولیه تولید کنیم. اگر در انتخاب رنگ فرش سجاده ای برای محیط خود مردد هستید و نیاز به راهنمایی دارید، کارشناسان ما 24 ساعته با مشاوره آنلاین در خدمت شما هستند.

تلفن مشاوره و فروش

09133617256

مشتاق دریافت سفارش شما عزیزان هستیم.