03154751366 - 09133617256

دستگاه فرش‌بافی HCP

تولیدکنندگان حرفه‌ای سجاده‌فرش، از چه دستگاهی استفاده می‌کنند؟

دستگاه فرش بافی، یکی از عواملی است که کیفیت انواع فرش ماشینی را تعیین می کند. دستگاه های مختلفی وجود دارند که برای بافت فرش ماشینی از آنها استفاده می شود. ما در این یادداشت، به بررسی دستگاه فرش‌بافی HCP خواهیم پرداخت.

HCP, دستگاه فرش‌بافی, دستگاه فرش‌بافی HCP فرش سجاده محراب نقش کاشان

بافتی ظریف و با دوام با دستگاه فرش بافی HCP

شرکت وندویل با پیشرفت تکنولوژی و در راستای مدرن کردن ماشین های بافت فرش ماشینی‌اش،. دستگاه فرش بافی HCP را وارد بازار کرد. این دستگاه سرعت و دقتی بالا داشته و قادر به بافت زیباترین طرح ها و نقشه‌ها به دلخواه تولیدکننده است. در حال حاضر، مرغوب ترین فرش ها با این دستگاه بافته می شود. سیستم بافت ماشین HCP کاملا کامپیوتری بوده .و امکان برنامه ریزی برای 25500 سر نخ دارد. بافت با ماشین HCP ظرافت بالایی دارد. این دستگاه می‌تواند فرش هایی زیبا و چشم نواز، چون فرش دستبافت ببافد.

دستگاه فرش بافی HCP یک ماشین تخصصی برای بافت

در این دستگاه، برای نخ خاب از الیافی چون اکریلیک و پلی استر. و برای نخ پود از پنبه و پلی استر استفاده می شود.  ضایعات پودی با استفاده از این دستگاه به حداقل می رسند .و پشت فرش هم نخ اضافه یا خرابی ندارد. بافتی دقیق، نقش هایی طبیعی و ظریف و زیبایی مسحورکننده .بافته های دستگاه فرش بافی HCP ، به این ماشین جایگاه ویژه ای بخشیده .و آن را متمایز کرده است. دستگاه فرش بافی HCP در مقایسه با ماشین آلات بافت فرش شونهر،. بسیار پیشرفته و مدرن تر بوده و کیفیت بالاتری دارد. داشتن سیستم کامپیوتری دستگاه فرش بافی HCP باعث .سرعت عمل بالاتر آن شده و اشتباهات انسانی را به حداقل می رساند. همچنین با وجود این سیستم، هدررفت محصولات را کمتر شاهدیم. در مورد تاثیر نوع دستگاه فرش بافی بر کیفیت فرش بیشتر بدانید.

دستگاه فرش بافی HCP، کیفیتی متفاوت با دیگر ماشین آلات

دستگاه فرش بافی HCP به بهترین شکل قادر به بافت فرش هایی با شانه و تراکم بالاست. فرش های 700 شانه با تراکم بالا، به دلیل ریزبافتی و البته دوام و استحکامشان،. همواره برای ایرانیان جذاب بوده اند. دستگاه البته عربستان و ترکیه، بیشتر طرح های درشت بافت را می پسندند.
در مقایسه با تحولات پیشین، وندویل توانسته است با دستگاه HCP یک ساختار بافت سه تند را بسازد. که دارای تولید بیشتر در مقایسه با نسل اول و 50٪ بیشتر در مقایسه با کیفیتهای مشابه است.

HCP, دستگاه فرش‌بافی, دستگاه فرش‌بافی HCP فرش سجاده محراب نقش کاشان

تولیدکنندۀ حرفه ای، دستگاه فرش بافی حرفه ای!

بهتر است قبل از خرید سجاده فرش مدنظرتان، .در مورد ماشینی که با آن فرش بافته شده، خوب تحقیق کنید. شرکت محراب نقش کاشان، تولیدکنندۀ انواع سجاده فرش، فرش مسجد،. فرش تشریفات و تابلو فرش، افتخار دارد که با مجهزترین دستگاه های فرش بافی، محصولی با کیفیت را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد.

 

اگر قصد خرید سجاده فرش دارید، همین حالا بدون واسطه با ما تماس بگیرید!

03154751365

09133617256

محراب نقش، نقش معنویت و آرامش