03154751366 - 09133617256

6 نکته طلایی هنگام خرید سجاده فرش

یکی از دغدغه هایی که هنگام خرید سجاده فرش برای اکثر مشتریان پیش می آید، این است که برای خرید یک فرش محرابی باید به چه نکاتی توجه کرد؟
ویژگی های یک فرش‌سجاده‌ای خوب چیست؟
چگونه مطمئن شویم فرش‌سجاده‌ای که تهیه کرده ایم کیفیت لازم را دارد یا خیر؟
ما در این مقاله سعی داریم با ذکر چند نکته کاربری به این سوالات پاسخ دهیم.

نکات مهم قبل از خرید سجاده فرش:

1- بررسی  کیفیت فرش سجاده ای:

جهت بررسی کیفیتی محصولی که خریداری می کنید چند راه وجود دارد: الف: مراجعه حضوری در محل تولید فرش سجاده ای و مشاهده از نزدیک ب: دریافت نمونه ای از پیش تولید شده ج: مشاهده نامه آزمایشگاهی کنترل کیفیت د: پرس و جو از مشتریانی که قبلا خرید داشته اند.

2- توجه به برچسب  و لوگوی سجاده کارپت (محراب نقش):

برای خرید از هر مجموعه ای توجه به لوگو و مارک  آن شرکت همراه با هولوگرام شما را از خریدی که انجام داده اید مطمئن می‌سازد. راه دیگر، خرید بی واسطه و مستقیم از شرکت است .که با خرید مستقیم  میتوانید فرش خود را با قیمت مناسبتر نسبت به بازارها و فروشگاه های دیگر تهیه کنید.

3- دریافت ضمانت نامه کتبی پس از خرید:

ضمانت نامه، خرید شما را تضمین می‌کند. همچنین به شما این اطمینان را می دهد که پس از خرید، فرش شما گارانتی می‌شود.  شرکت محراب نقش مفتخر است با بیش از 20 سال سابقه در زمینه فرش سجاده ای و محرابی کالایی با کیفیت تولید کند. همچنین کلیه محصولات خود را با  همراه با ضمانت 5 ساله، بدون قید و شرط و همراه با خدمات پس از فروش به مشتریان خود ارائه می دهد. خرید سجاده فرش را با ما تجربه کنید!

4- دریافت نمونه کار قبل از خرید جهت مقایسه:

بهترین روش  برای اینکه شما یک انتخاب مناسب  جهت خرید سجاده فرش داشته باشید این است که به صورت حضوری فرش و انواع شانه و تراکم را از نزدیک مشاهده کرده و  نرمی و لطافت فرش را زیر دست احساس کنید. در صورتی  که شما قادر نباشید  به صورت حضوری مراجعه کنید، می توانید با واحد پشتیبانی و کارشناسان فنی ما تماس بگیرید و با ارسال مشخصات و آدرس، نمونه فیزیکی را به صورت رایگان درب محل خود تحویل بگیرید.

خرید فرش فرش سجاده محراب نقش کاشان
خرید فرش فرش سجاده محراب نقش کاشان

5- توجه به ضمانت کنترل کیفیت نخ و مواد اولیه:

باتوجه به اینکه اکثر شرکت های تولیدی برای گرفتن استانداردهای بین المللی موظف به داشتن آزمایشگاه کنترل کیفیت در محل تولید خود هستند، لذا  درطی  پروسه تولید تمام مواد اولیه و نخ استفاده شده در فرش چه قبل از تولید و چه پس از تولید و اهار و تکمیل مورد بررسی قرار می‌گیرد تا مهر تاییدی بر کیفیت بی نظیر سجاده فرشی باشد که خرید می‌کنید. معمولا کلیه ویژگی های فنی در هنگام تحویل ضمانت نامه قید می‌شود که می‌توانید مطالعه کنید.

6- خدمات پس از فروش:

ارائه خدمات پس از فروش بعد از خرید محصول همواره یکی از ویژگی هایی ست که خریداران به آن توجه ویژه ای دارند. شرکت فرش سجاده کارپت با خدماتی چون: نصب و دور دوزی، مرمت و بازسازی، بافت مجدد طرح شما، شستشو و آهار در خدمت شما خریداران محترم است.

جهت دریافت مشاوره رایگان خرید فرش می توانید با  ما در تماس باشید.

خدمات متنوع محراب نقش را از دست ندهید!

بن هدیه ۳۰ میلیون ریالی ویژه مساجد و اماکن متبرکه

طرح همکاری در فروش فرش سجاده ای

کارشناسان ما به‌صورت 24 ساعته برای خرید سجاده فرش آماده پاسخگویی به سؤالات شما هستند.

محراب نقش، همدم سجده‌های عاشقانه شما

راه‌های ارتباطی:

09133617256

09133899519

03154751365