6 نکته طلایی هنگام خرید فرش‌سجاده ای

یکی ازدغدغه هایی که هنگام خرید فرش برای اکثر مشتریان پیش می آید، این است که برای خرید یک فرش محرابی باید به چه نکاتی توجه کرد؟
ویژگی های یک فرش‌سجاده‌ای خوب چیست؟
چگونه مطمئن شویم فرش‌سجاده‌ای که تهیه کرده ایم کیفیت لازم را دارد یا خیر؟
ما در این مقاله سعی داریم با ذکر چند نکته کاربری به این سوالات پاسخ دهیم.

1- بررسی  کیفیت فرش سجاده ای:

جهت بررسی کیفیتی محصولی که خریداری می کنید چند راه وجود دارد:
الف: مراجعه حضوری در محل تولید فرش سجاده ای و مشاهده از نزدیک
ب: دریافت نمونه ای از پیش تولید شده
ج: مشاهده نامه آزمایشگاهی کنترل کیفیت
د: پرس و جو از مشتریانی که قبلا خرید داشته اند.

2- توجه به برچسب  و لوگو سجاده کارپت(محراب نقش):

برای خرید از هر مجموعه ای توجه به لوگو و مارک  آن شرکت همراه با هولوگرام شما را از خریدی که انجام داده اید مطمئن می سازد. راه دیگر ، خرید بی واسطه و مستقیم از شرکت است .که با خرید مستقیم  میتوانید فرش خود را با قیمت مناسبتر نسبت به بازارها و فروشگاه های دیگر تهیه کنید.

3- دریافت ضمانت نامه کتبی پس خرید:

ضمانت نامه خرید شما را تضمین میکند. همچنین به شما این اطمینان را می دهد که پس از خرید فرش شما گارانتی میشود.  شرکت سجاده کارپت  مفتخر است با بیش از 20 سال سابقه در زمینه فرش سجاده ای و محرابی کالایی با کیفیت تولید کند. همچنین کلیه محصولات خود را با  همراه با ضمانت 5 ساله، بدون قید و شرط و همراه با خدمات پس از فروش به مشتریان خود ارائه می دهد.

4- دریافت نمونه کار قبل از خرید جهت مقایسه:

*بهترین روش  برای اینکه شما یک انتخاب مناسب  جهت خرید فرش سجاده ای داشته باشید این است که حضوری فرش و انواع شانه و تراکم  را از نزدیک مشاهده کرده و هم نرمی و لطافت فرش را زیر دست احساس کرده. در صورتی  که شما قادر نباشید  به صورت حضوری مراجعه کنید می توانید با تماس با واحد پشتیبانی و کارشناسان فنی، با ارسال مشخصات و آدرس، نمونه فیزیکی را به صورت رایگان درب محل خود تحویل بگیرید.

 

5- توجه به ضمانت کنترل کیفیت نخ و مواد اولیه:

باتوجه به اینکه اکثر شرکت های تولیدی برای گرفتن استانداردهای بین المللی موظف به داشتن آزمایشگاه کنترل کیفیت در محل تولید خود هستند، لذا  درطی  پروسه تولید تمام مواد اولیه و نخ استفاده شده در فرش چه قبل از تولید و چه پس از تولید و اهار و تکمیل مورد بررسی قرار میگیرید تا مهر تاییدی بر کیفیت بی نظیر سجاده فرشی باشد که خرید میکنید. معمولا کلیه ویژگی فنی در هنگام تحویل ضمانت نامه قید میشود که میتوانید مطالعه کنید.

6- خدمات پس فروش:

ارائه خدمات پس فروش پس از خرید محصول همواره یکی از ویژگی هایی ست که خریداران به ان توجه ویژه ای دارند.شرکت فرش سجاده کارپت با خدماتی چون: نصب و دور دوزی، مرمت و بازسازی، بافت مجدد طرح شما، شستشو و آهار در خدمت شما خریداران محترم است.