03154751366 - 09133617256

قیمت فرش محرابی سجاده‌ای کاشان چقدر است؟

آیا به دنبال خرید و قیمت فرش محرابی سجاده‌ای کاشان هستید؟ درمورد قیمت و کیفیت سجاده فرش‌ها تا چه اندازه اطلاع دارید؟

اگر قصد خرید فرش سجاده‌ دارید بهتر است اطلاعاتی در مورد کیفیت و قیمت دقیق آن داشته باشید. در این مقاله به شما کمک خواهیم کرد تا با روش خرید و قیمت فرش محرابی سجاده‌ای کاشان آشنا شوید.

روش های خرید و قیمت فرش محرابی سجاده‌ای کاشان

ثبت درخواست فرش سجاده‌ای با پر کردن فرم :

در حال حاضر یکی از آسان ترین روش خرید فرش سجاده‌ای و فرش تشریفات کاشان برای مکان های مذهبی خرید اینترنتی می باشد. اما با توجه به اینکه میزان متراژ مکان شما مشخص نیست ما از طریق فرم زیر اطلاعات شما را دریافت می کنیم و پس از بررسی با شما تماس می گیریم. مزیت این روش این است که در کنار ثبت درخواست خود و با توجه به میزان متراژ مکان از بن هدیه ویژه ای برای مسجد و نمازخانه خود برخوردار خواهید شد.

برای این منظور می توانید انواع طرح های فرش سجاده ای را از بخش طرح فرش مسجدی بررسی و انتخاب نمایید. و نوع رنگی که مدنظر است را مشخص نمایید. محراب نقش هر طرح فرش سجاده  را در 7 رنگ ارائه می دهد.

همچنین علاوه بر انتخاب طرح و رنگ، نوع دستگاه برای بافت فرش، شانه، تراکم فرش خود را مشخص نمایید . چنانچه اطلاعی در این خصوص ندارید کافی است فقط اطلاعات اولیه فرم را وارد نمایید. کارشناسان ما پس از بررسی فرم با شما تماس گرفته و اطلاعات لازم در خصوص نوع دستگاه، شانه و تراکم مناسب برای انتخاب بهترین و مناسب ترین فرش سجاده ای را در اختیار شما خواهند گذاشت. پس از ثبت اطلاعات خود در فرم، تماس با شما در صورت تمایل به خرید از محراب نقش، ما شروع به بافت فرش سجاده ای دلخواه شما خواهیم نمود.

فرم ثبت اطلاعات مشتری 1402

1اطلاعات مکان
2اطلاعات شخصی
3اطلاعات در مورد نوع فرش انتخابی

خرید حضوری فرش سجاده ای :

برای خرید حضوری سجاده فرش محرابی و تشریفاتی خریدار می تواند به آدرس های مختلف کارخانه های تولیدی فرش سجاده ای مراجعه کند. یکی از مزیت های خرید حضوری، مشاهده کیفیت محصولات از نزدیک می باشد . شما می توانید محصولات را از نزدیک مشاهده نمایید و فرش سجاده ای را به قیمت کارخانه ای خریداری کنید.

خریداران عزیز می توانید برای خرید فرش سجاده ای کاشان به کارخانه فرش سجاده ای محراب نقش در کاشان مراجعه نموده و با بررسی کیفیت محصولات، با اطمینان خاطر  اقدام به خرید فرش سجاده ای نمایید.

فاکتور های مهم و تاثیر گذار در خرید و قیمت فرش محرابی سجاده ای کاشان

قبل از خرید فرش مسجد یا نمازخانه،  قیمت فرش سجاده ای یکی از نکات مهم برای خریداران است  قیمت فرش سجاده ای بستگی به نوع بافت و میزان کیفیت فرش دارد. شرکت های مختلف به دلیل استفاده از دستگاه های گوناگون با کیفیت های مختلفی سجاده فرش تولید و عرضه می کنند . و به همین دلیل قیمت ها متفاوت است. بی شک هر مقدارکیفیت فرش سجاده ای بالاتر باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود.

مواردی که بهش اشاره می کنیم عوامل های مهم در تاثیر قیمت فرش نمازخانه ای هستند .

  • الیافی که فرش مسجدی مصرف می شود :

الیاف درجه یک مصرفی نخ صد درصد اکرولیک

الیاف درجه 2 نخ پلی استر

الیاف درجه 3 نخ BCF)

  •  تعداد شانه و تراکم در فرش نمازخانه : هر مقدار تعداد شانه و تراکم فرش سجاده ای بیشتر باشد ماندگاری آن طولانی تر و قیمت آن بیشتر خواهد بود.
  • نوع دستگاه بافت فرش سجاده : برای بافت سجاده فرش های 500 شانه از دستگاه CRT شرکت وندویل بلژیک وبرای بافت سجاده فرش های 700 شانه از دستگاه بافندگی HCP شرکت وندویل بلژیک استفاده می شود .
  • تاثیر وزن سجاده فرش : هرچقدر تراکم فرش بیشتر باشد وزن آن نیز افزایش پیدا می کند و در نتیجه قیمت آن نیز بالا تر خواهد بود .

محراب نقش با افتخار از  تولید کنندگان تخصصی فرش سجاده ای در کاشان است؛ تا کنون توانسته به تمام شهرهای ایران زمین سجاده فرش های خود را ارائه دهد. این شرکت جز با سابقه ترین شرکت های فرش سجاده ای در کاشان می باشد. پیشنهاد می کنم اگر قصد خرید فرش سجاده ای دارید طرح ها و کیفیت محصولات ما را با دیگر شرکت ها مقایسه نموده سپس با اطمینان خاطر خرید نمایید.

سجاده فرش های محراب نقش سلیقه ی تمام سخت پسندان ایران زمین

لیست قیمت فرش سجاده ای محراب نقش 1400 تاریخ اعتبار پایان اسفند ماه 

شانه کد جنس نخ مصرفیقیمت هر متر مربع ( ریال )
700درجه یکنخ صد در صد اکرویلیک هیت ست شده بدون پرز- درجه یک5/980/000
5001200نخ صد در صد اکرویلیک هیت ست شده بدون پرز- درجه یک5/750/000
5001000نخ صد در صد اکرویلیک هیت ست شده بدون پرز- درجه یک5/650/000
500800نخ صد در صد اکرویلیک هیت ست شده بدون پرز- درجه یک5/580/000
5001800نخ صد در صد اکرویلیک هیت ست شده بدون پرز- درجه یک5/880/000
440900نخ ویرجین 2/380/000
500800نخ ویرجین 2/950/000
5001000نخ ویرجین 3/480/000
5002100نخ ویرجین 3/750/000