03154751366 - 09133617256

لیست قیمت فرش نماز (فرش سجاده ای)لیست قیمت فرش نماز (فرش سجاده ای)

ویروس کرونا و فرش مسجد

پاک کردن فرش مسجد از ویروس کرونا مسئله‌ای جدی است. این روزها با توجه به انتشار ویروس کرونا، دغدغه بسیاری افراد، ضدعفونی کردن و تمیزی محیط اطراف و وسایلشان است. تمیزی فرش خانه، فرش مسجد و موکت از کرونا هم یکی از این دغدغه‌هاست. در این یادداشت، اطلاعات بیشتری دراین‌باره دریافت خواهید کرد.

ویروس کرونا و فرش مسجد فرش سجاده محراب نقش کاشان

لباس، کفش و فرش؛ محلی برای رشد ویروس کرونا

اگر روزانه در مکان‌های پرتردد و پر رفت‌وآمد هستید، لازم است. احتیاط کنید و با لباس بیرون وارد منزل نشوید. چرا که تماس لباس با کف‌پوش و فرش خانه، .باعث ماندن ویروس روی آن شده و مشکل‌ساز خواهد بود. عده‌ای عادت دارند. با کفش بیرون از خانه، وارد منزل شده. و روی فرش راه می‌روند. این عادت، به آلودگی محیط کمک کرده .و بستر مناسبی برای تکثیر ویروس کرونا فراهم می‌کند. بهتر است پیش از ورود به منزل کفش‌های خود را درآورده. و در جاکفشی بگذارید. اگر بتوانید آن‌ها را ضدعفونی کنید که چه بهتر.

فرش و سجاده فرش خیس، محلی برای تکثیر ویروس کرونا

ویروس کرونا بین 9 تا 72 ساعت روی سطوح باقی می‌ماند. این ماندگاری روی سطوحی مانند استیل و فلز.و جاهایی مثل دستگیره‌های در بیشتر است. اما روی لباس، فرش و یا موکت ماندگاری کمتری دارد. مگر آنکه سطح فرش مرطوب باشد. باکتری و بسیاری از ویروس‌ها، به‌خصوص ویروس کرونا. به فضای سرد و مرطوب برای رشد و تکثیر علاقه دارند. ازاین‌رو در این شرایط توصیه می‌کنیم .از پوشیدن لباس‌ مرطوب یا نم‌دار خودداری کنید. و روی فرش خیس راه نروید.

ویروس کرونا و فرش مسجد فرش سجاده محراب نقش کاشان

چگونه فرش منزل، فرش مسجد و موکت را ضدعفونی کنیم؟

حالا ممکن است فرش، فرش مسجد یا موکت شما. به هر دلیلی آلوده به ویروس کرونا شده باشد. در این صورت می‌توانید .یک محلول ضدعفونی خانگی تهیه کرده. و برای ضدعفونی کردن سطح مدنظر استفاده کنید. در یک ظرف پلاستیکی، به ازای هر یک لیتر آب، یک قاشق غذاخوری وایتکس اضافه کنید. به‌صورت اسپری روی سطح بپاشید. پس از خشک شدن، می‌توانید. اطمینان داشته باشید. که سطح فرش شما تمیز و بدون ویروس و آلودگی است. برای خواندن مقاله ضدعفونی کردن فرش اینجا را کلیک کنید.

نگذاشتن وسایل آلوده روی فرش مسجد

اگر خریدی انجام داده‌اید. و یا وسایلی چون گوشی، هندزفری، کیف، دسته‌کلید و سایر ملزوماتتان را به. محیط‌های آلوده و پر رفت‌وآمد برده‌اید، آن‌ها را ضدعفونی کنید. سپس روی سطح فرش مسجد و یا موکت قرار دهید.

ویروس کرونا و فرش مسجد فرش سجاده محراب نقش کاشان

فرش مسجد و کرونا

در ایام شیوع ویروس کرونا، می‌توان به نمازگزاران آموزش داد .تا از سجاده‌های شخصی استفاده کنند. مراقب تماس کفش‌هایشان با فرش مسجد باشند. با لباس تمیز وارد مسجد شوند. به این صورت، تماس‌های خطرناک با فرش مسجد کمتر می‌شود.

برای سفارش اسپری لکه بر فرش پاک نقش، همین حالا با ما تماس بگیرید!
و طرح های فروش فرش مسجد در ماه مبارک رمضان را از دست ندهید!

کارشناسان ما در شرکت تولید فرش سجاده ای محراب نقش کاشان، به‌صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات شما هستند.

شماره تماس کارشناس فروش ما:

09133617256