03154751366 - 09133617256

شرکت سجاده فرش محراب نقش: سال‌ها سابقه و خوش‌نامی

شرکت سجاده فرش محراب نقش کاشان یکی از با سابقه‌ترین شرکتهای سجاده فرش در کشور است. این مجموعه فعالیت خود را در زمینه تولید فرش سجاده‌ای از دهه 70 آغاز کرد. شرکت سجاده فرش محراب نقش، هدف خود را ایجاد فضایی باشکوه، .منظم و زیبا برای مساجد، در سراسر کشور قرار داده .و در این راستا همواره تلاش کرده است.

استفاده از دستگاه های به روز در شرکت سجاده فرش محراب نقش

در صنعت نساجی، به طور مداوم شاهد نوآوری و پیشرفت هستیم. شرکت سجاده فرش محراب نقش نیز با توجه به این امر مهم،. از سال 1394 با این موج جهانی همراه شده .و با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین ماشین‌آلات .و با ایجاد طرح‌های نوین در زمینه طراحی سجاده فرش، .گامی نو در این صنعت برداشته است. ماشین آلات به روز و مجهز در کنار کادری خلاق و استفاده از .مرغوب‌ترین نخ و مواد اولیه، در حال حاضر این شرکت سجاده فرش را به برندی .خوش نام و آشنا در این عرصه تبدیل کرده است.

بالاترین کیفیت، بیشترین دوام، با شرکت سجاده فرش محراب نقش

شرکت سجاده فرش محراب نقش، فرش های سجاده ای .خود را با استفاده از مرغوب‌ترین مواد اولیه تهیه می‌کند. محصولات این شرکت سجاده فرش با بهترین نوع نخ (زمرد مشهد یا بایر آلمان) و .به‌روزترین ماشین‌آلات بافندگی (وندویل بلژیک) بافته می‌شوند. همچنین این فرش های سجاده ای بدون پرز و حساسیت بوده و هیت ست شده (گرمادیده) هستند.

فرش سجاده محراب نقش کاشان

نقش معنویت و زیبایی با شرکت سجاده فرش محراب نقش

این شرکت سجاده فرش، با نقش‌ها و طرح‌های متنوع و چشم‌نواز خود، .به شما قدرت انتخاب می‌دهد تا طرح مطلوب خود را به‌راحتی انتخاب کنید. همچنین شما می‌توانید طرح دلخواهتان را نیز سفارش دهید.

ما مفتخریم که با سابقه‌ای درخشان و گذشته‌ای پرافتخار، زینت‌بخش خانه‌های الهی برای نمازگزاران بوده‌ایم.

شرکت سجاده فرش محراب نقش، همراه ماندگار لحظه‌های عبادت و معنویت شما

برای ثبت سفارش، با ما تماس بگیرید:

09133617256

031-54751365