03154751366 - 09133617256

لیست قیمت فرش مسجدی

لیست قیمت فرش مسجدی در کارخانه‌های مختلف متفاوت است. از قدیم گفته‌اند هیچ ارزانی بی‌دلیل نیست! گاه، محصولی که قیمتی بالاتر دارد، کار بیشتری روی آن انجام شده، کیفیت مطلوب‌تری داشته و قطعاً مزایایی نسبت به اجناس مشابه خود دارد. پس ارزان و پایین بودن لیست قیمت فرش مسجدی، نباید ما را به اشتباه بیندازد و لازم است دراین‌باره بررسی و دقت بیشتری داشته باشیم.

در این یادداشت به بررسی لیست قیمت فرش مسجدی و دلایل تفاوت قیمت سجاده فرش از سوی تولیدکننده‌های مختلف می‌پردازیم.

5 دلیل برای اینکه فرش سجاده ای ارزان‌ قیمت نخرید!

1- مواد اولیه و نوع نخ فرش مسجدی انتخابی شما چیست؟

انواع مختلف نخ برای بافت فرش مسجدی استفاده می‌شود. از جمله نخ ویرجین، نخ پلی‌استر، نخ بی‌سی‌اف و نخ آکریلیک. نخ ویرجین حالتی پلاستیک مانند داشته و مقاومتی در برابر حرارت ندارد. قیمت آن نسبت به نخ اکرولیک ارزان‌تر بوده و طرفداران خاص خودش را دارد.

نخ پلی‌استر، عمر کوتاه‌تری نسبت به سایر نخ‌ها داشته و آسیب‌پذیری آن بالاست. نخ بی‌سی‌اف، حجم بالایی داشته و خاصیت فنریت ندارد. از طرفی در برابر نور مقاومت نداشته و رنگ آن ثبات ندارد. اما در میان همه نخ‌ها، بهترین نخ برای بافت فرش مسجدی، نخ صد در صد اکرولیک است.

این نخ نسبت به سایر نخ‌ها، درخشندگی و شفافیت بیشتری دارد. همچنین رطوبت را جذب نمی کند و در مقابل فشار و پا خوردن بسیار مقاوم است. انتخاب نوع نخ بر لیست قیمت فرش مسجدی تاثیر بسیاری دارد. برای اطلاعات بیشتر در این خصوص شما را به خواندن مقاله ” انواع نخ مصرفی در تولید فرش سجاده ای ” دعوت می کنم.

2- دستگاه فرش‌بافی که فرش مسجدی انتخابی شما با آن بافته می‌شود چیست؟

نوع دستگاه فرش بافی تأثیر بسیاری بر میزان کیفیت سجاده فرش‌ها دارد. بیشتر تولیدکنندگان از دستگاه شونهر آلمان و وندویل بلژیک برای بافت استفاده می کنند. دستگاه شونهر یک دستگاه قدیمی است، نسبت به وندویل قیمت پایین‌تری دارد. بنابراین تولیدکنندگانی که از این دستگاه برای بافت فرش مسجدی استفاده می‌کنند، محصولاتشان را با قیمت پایین‌تری عرضه می‌کنند.

اما دستگاه وندویل، مدل HCPX با توجه به آخرین تکنولوژی و جدیدترین فناوری‌ها کار می‌کند؛ بنابراین قیمت این دستگاه نسبت به شونهر بالاتر است. فرش مسجدی که با دستگاه وندویل بافته شود طبیعتاً قیمت بالاتری دارد. بنابراین انتخاب نوع دستگاه بر روی لیست قیمت فرش مسجدی تاثیر می‌گذارد. مقاله “دستگاه فرش بافی برای فرش سجاده ای”  اطلاعات لازم در خصوص انتخاب نوع دستگاه برای بافت فرش را به ما می دهد.

3- تولیدکننده فرش مسجدی چه تضمینی برای کیفیت به شما می‌دهد؟

بسیاری از تولیدکننده‌های فرش مسجدی، ادعا می‌کنند که جنس نخ استفاده شده در محصولاتشان صددرصد اکرولیک بوده. فرش‌های تولیدی‌شان پرزدهی ندارد و رنگ آن‌ها ثابت می‌ماند؛ اما تا چه میزان ادعای این تولیدکننده‌ها قابل‌اعتماد است؟ کسانی که تضمینی برای فرش‌های مسجدی تولید شده خود ندارند، معمولاً قیمت‌هایشان بسیار پایین و ارزان است.

 4- آیا مشتریان قبلی از کیفیت فرش مسجدی تولیدکننده انتخابی شما راضی بوده‌اند؟

یک راه برای اینکه بدانید گفته‌های تولیدکننده‌ای که فرش مسجدی ارائه می‌کند تا چه اندازه حقیقت دارد، بررسی میزان رضایت مشتریان قبلی و دیدن گواهی‌های مختلف حسن انجام کار آن مجموعه است. معمولاً تولیدات ارزان قیمتی که کیفیت پایینی دارند، مشتریان را راضی نگه نداشته و اعتراض آن‌ها را در پی دارد.

 5- آیا تولیدکننده فرش مسجدی انتخابی شما، خوش‌نام و معتبر است؟

تولیدکنندگان اصیل و معتبر فرش مسجدی، هیچ‌گاه برای جذب مشتری، قیمت را پایین اعلام نمی‌کنند، بلکه سعی در افزایش کیفیت و استفاده از بهترین مواد اولیه را داشته و قیمتی منطقی به مشتریان ارائه می‌دهند. افتخار یک تولیدکننده باسابقه، کیفیت مطلوب است، نه قیمت ارزان!

لیست قیمت فرش مسجدی ارتباط بسیاری با میزان کیفیت سجاده فرش دارد.

از کجا فرش مسجدی باکیفیت و ماندگار تهیه کنیم؟

پیشنهاد ما به شما، انتخاب فرش‌های مسجدی شرکت محراب نقش کاشان است. مجموعه‌ای که بیش از 20 سال سابقه فعالیت دارد. سجاده فرش‌های تولیدی این کارخانه، صددرصد اکرولیک، بافته شده با نخ زمرد مشهد و هیت ست شده و بدون پرز بوده و با کمک جدیدترین دستگاه‌های بلژیکی (وندویل) بافته شده‌اند. تضمین محراب نقش به شما، کیفیت بالا و ماندگاری طولانی‌مدت در کنار گواهی‌های مختلف حسن انجام کار از ارگان‌های معتبر در سراسر کشور است. اگر شما جزء کسانی هستید که به دنبال کیفیت و دوام فرش مسجدی هستید، پیشنهاد می‌کنیم که  سجاده فرش های مسجدی محراب نقش کاشان را ببینید و از مشاوران زبده این مجموعه کمک بخواهید.

اگر نمی‌خواهید درگیر واسطه‌ها شوید، همین حالا مستقیم با بخش فروش شرکت محراب نقش کاشان تماس بگیرید و انواع طرح‌ها را همراه با لیست قیمت فرش مسجدی دریافت کنید.

شماره ثابت 54751366 – 031

شماره همراه  09133617256

پذیرای سفارش شما خوبان هستیم

از فرش تا عرش با محراب نقش