03154751366 - 09133617256

فرش سجاده ای طرح ارغوان یکی از طرح های زیبا از سجاده فرش نماز ( فرش مسجد) ماشینی با کیفیت تضمینی بسیار عالی می توانید متناسب با نیاز خود آن را انتخاب و خریداری کنید. فرش نماز طرح ارغوان طراحی شده توسط شرکت سجاده کارپت کاشان می باشد که به صورت 700 شانه با تراکم 2550 و 500 شانه تراکم 700 با نخ اکریلیک هیت ست بایر آلمان و نخ ورجین متناسب با بودجه و نیاز شما قابل تغییر است.

این فرش سجاده ای به دلیل استفاده از نخ صددرصد اکریلیک هیت ست بایر آلمان به عنوان نخ درجه یک و مرغوب ترین نخ در بازار می باشد که می توانید آن برای نوع فرش مسجد خود استفاده کنید. سجاده فرش مسجد طرح ارغوان به عنوان پرفروش ترین فرش در شرکت سجاده کارپت کاشان به شمار می آید.

همانطور که در تصویر مشاهده میکنید زمینه فرش مسجد طرح ارغوان از نوع آبی کرم می باشد که باعث ایجاد یک فضای آرام و دلنشین برای نمازگزاران در هنگام برپایی نماز می شود، در شرکت سجاده کارپت این امکان وجود دارد تا شما متناسب با نیاز و نوع رنگ بندی مسجد تان، رنگ زمینه ها را به دلخواه تغییر دهید.

نخ اکریلیک هیت ست بایر آلمان نسبت به دیگر نخ های به کار رفته در بافت مسجد بسیار متفاوت است و این باعث شده تا فرش بافته شده با این نخ بسیار نرم و لطیف و ضد حساسیت در مقابل پوست باشد. قابلیت ارتجاعی بودن فرش مسجد طرح ارغوان در مقابل پا خوردگی زیاد بسیار مقاوم بوده و بعد از هر رفت و آمد مجدد به حالت اولیه خود باز می گردد.

شما همچنین می توانید آن را با انواع شامپو فرش شستشو دهید، بدون آنکه در رنگ بندی آن تغییری ایجاد شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

فرش سجاده ای طرح ارغوان