عوامل موثر بر کیفیت و دوام فرش سجاده ای مسجد

کیفیت و دوام فرش سجاده ای مسجد به عوامل زیر بستگی دارد:

 

1- استفاده از الیاف مرغوب

به کارگیری الیاف مرغوب تاثیر بسزایی در طول عمر سجاده فرش دارد. محراب نقش در بافت فرش های سجاده ای از نخ 100% اکریلیک و هیت ست شده بایرآلمان جهت کیفیت و دوام فرش سجاده ای استفاده می کند.

 

2- بافت با جدید ترین دستگاه

بافت با جدیدترین دستگاه ، دومین عامل موثر بر طول عمر و افزایش کارآیی یک فرش سجاده ای خوب می باشد. محراب نقش با بکارگیری جدید ترین و بروز ترین  تکولوژی آلمان وبلژیک، سجاده فرش متناسب و سازگاری  با هر آب و هوا، اقلیم  و طول پرز خواب بالا تولید می کند.

3- نصب صحیح

نصب فرش های سجاده ای از مواردی است که تاثیر زیادی در عمر فرش سجاده ای دارد.

فرش های سجاده ای باید متناسب با ساختار و فضای هندسی مسجد یا نمازخانه نصب شوند؛ تا ظاهر مناسبی را فراهم کنند،. به گونه ای نصب شوند که در صورت رفت و آمد روی زمین جابجا نشوند.

جابجایی فرش مسجد بر اثر رفت و آمد طول عمر فرش مسجد را کاهش میدهد. آن سبب آسیب به سجاده فرش و هم ظاهر نامناسبی را برای مسجد به وجود می آورد.

عملیات برش و دور دوزی فرش مسجد نیز باید به گونه ای باشد که فرش سجاده ای  به مرور زمان و درصورت رفت و آمد از بین نرفته و پاره نشود. شرکت محراب نقش با نصب فرش سجاده ای توسط پرسنل مجرب این کار را انجام می دهد.


4- خرید از فروشگاه معتبر

خرید از شرکت و فروشگاه  معتبر این امکان را به شما میدهد تا تمام مراحل  تولید  را از نزدیک مشاهده کنید. همچنین شمامی توانید با خرید مستقیم از کارخانه، فرش سجاده  ای خود را با  قیمت مناسب تر از بازار بیرون تهیه کنید .


5- ارائه ضمانت نامه کنترل کیفیت

 شرکت محراب نقش مجهز به آزمایشگاه کنترل کیفیت است. کلیه مراحل پیش تولید تا تولید، تحت نظارت کارشناسان می باشد. ارائه ضمانت نامه کتبی 5 ساله، مهر تاییدی بر تمام موارد بالاست.

تعویض سجاده فرش کهنه با سجاده فرش های نو  برای مساجد سراسر کشور را از ما بخواهید.

و همچنین جهت خرید  فرش سجاده ای با قیمت مناسب و شرایط ویژه با ما تماس بگیرید.

مشتاق دریافت سفارش شما خوبان هستیم.

تلفن مشاوره و فروش

09133617256