03154751366 - 09133617256

بازگشایی مساجد در ماه مبارک رمضان

این روزها، با وجود کرونا، بازگشایی مساجد در ماه رمضان، آن هم با رعایت اصول بهداشتی، به یکی از درخواست‌های مهم مردم تبدیل شده است.

از اواخر فروردین‌ماه و فروکش کردن موج کرونا. به بسیاری از واحدهای صنفی و مشاغل اجازه داده شد. تا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، آغاز به فعالیت کنند. همچنین اماکنی چون پاساژها و بوستان‌ها هم بازگشایی شدند. اما در بسیاری از شهرها، همچنان درب مساجد بسته است. شاید این سؤال برای بسیاری از نمازگزاران مطرح شود. که چرا حضور مردم در اماکن پرتجمع بلامانع است. اما مساجد که در شیوع کرونا سهم کمی داشته‌اند و با رعایت موارد بهداشتی قابل‌کنترل هستند، همچنان تعطیل‌اند؟

برای بسیاری از مردم، ماه رمضان فرصت بسیار خوبی است برای انجام عبادت. اگر در این ماه عزیز، مساجد و اماکن مقدس بازگشایی شوند، فضای معنوی زنده‌تری بین مردم ایجاد خواهد شد. اما بااین‌وجود باید پزشکان و متخصصین نظر نهایی را دراین‌باره بدهند.

بازگشایی مساجد, کرونا, مساجد فرش سجاده محراب نقش کاشان

نظر مسئولین درباره بازگشایی مساجد چیست؟

رییس‌جمهور دراین‌باره گفته است: مناطق مختلف کشور از لحاظ شیوع کرونا، به سه دسته سفید، زرد و قرمز منطقه‌بندی می‌شود. به مساجدی که در مناطق سفید باشند، مجوز بازگشایی داده خواهد شد. روحانی گفته است: در 127 منطقه سفیدی که وزارت بهداشت اعلام کرده، مساجد و اماکن متبرکه با رعایت موارد بهداشتی، بازگشایی می‌شوند. همچنین وزیر بهداشت هم بیان کرده: اکثر کسانی که در نماز جمعه یا مساجد حضور دارند، افراد میان‌سال و بالای 60 سال هستند. که در سن ریسک قرار دارند. تا زمانی که از وضعیت سفید شهرها اطمینان حاصل نکنیم، به خودمان اجازه نمی‌دهیم درب مساجد را بازگشایی کنیم.

فضای مساجد را نو و تازه کنیم

با توجه به اظهارنظر مسئولین، به نظر می‌رسد برنامه تقسیم‌بندی منطقه‌ای، شروعی برای بازگشایی مساجد باشد. امید است مناطق سفید در سطح کشور بیشتر شده. و به‌زودی تمامی مساجد و اماکن متبرکه بازگشایی شوند.

اما، آیا شما برای نو کردن فرش‌های مسجدتان بعد از بازگشایی مساجد فکری کرده‌اید؟

بازگشایی مساجد, کرونا, مساجد فرش سجاده محراب نقش کاشان
بازگشایی مساجد, کرونا, مساجد فرش سجاده محراب نقش کاشان

طرح ویژه فروش فرش مسجد در ماه مبارک رمضان

بن هدیه 30 میلیون ریالی، تعویض فرش‌های دست‌دوم با نو و هزینه نصب رایگان! فرصتی استثنایی برای تمامی مساجد و مدارس

طرح ویژه محراب نقش برای ماه مبارک رمضان

«سجاده فرش کاشان، عطر رمضان» طرح ویژه شرکت تولیدی سجاده فرش محراب نقش کاشان برای ماه مبارک رمضان است.

این فرصت را از دست ندهید!

بن هدیه 30 میلیون ریالی، تعویض فرش‌های دست‌دوم با نو و هزینه نصب رایگان از خدمات ویژه این طرح است. این یک فرصت استثنایی برای تمامی مساجد و اماکن متبرکه است. تا در ماه مبارک رمضان، فضایی زیبا، منظم و معنوی برای نمازگزاران ایجاد کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی لینک زیر کلیک کنید:

طرح ویژه فروش فرش مسجد در ماه مــبارک رمضان

کارشناسان ما به‌صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالات شما هستند.

شماره تماس کارشناس فروش ما

09133617256

ماه نو، فرش نو، با فرش‌های مسجدی شرکت فرش سجاده‌ای محراب نقش کاشان