تعویض فرش های مسجد – جایگزینی فرش سجاده ای دست دوم با نو

آیا تابه حال پیش آمده که بخواهید مسجد یا خانه خود را برای عید با فرش های نو مفروش کنید؟ اما نگران فرش سجاده ای دست دوم و کهنه  خود هستید و نمیدانید که با آنها چه کار کنید؟ یا حتی مکانی  هم برای نگهداری ندارید؟؟ ما این مشکل را برای شما حل کرده ایم…

شرکت فرش سجاده ای محراب نقش کاشان در نظر دارد در این طرح شما را  در تعویض فرش های مسجد و نمارخازنه همراهی کند.درصورتی که تصمیم خود را برای تعویض فرش های کهنه با فرش سجاده ای نو گرفتید کافیست با ما تماس بگیرید.

درصورتی که مایل هستید این اقدام سریعتر صورت بگیرد از فرش های خود عکس بگیرید، تعداد و ابعاد آن را مشخص کنید.  عکس های خود را در یکی از رسانه های اجتماعی ( تلگرام ، ایتا ، بله، سروش و … ) ارسال نمایید تا فرش های شما توسط کارشناس اداره اصناف قیمت گذاری شود.

اگر قیمت اعلام شده مورد تایید شما و هیئت امناء قرار بگیرد سپس شما می توانید طرح و رنگ فرش سجاده ای دلخواه خود را انتخاب کنید.

درصورتی که مایل باشید ، می توانید مسجد خود را  قبل از مفروش شدن با استفاده از شبیه سازی ملاحظه نمایید. همچنین شما می توانید  بنا به سلیقه خود در طرح و ابعاد اصلی، تغییراتی  لحاظ کنید. با طی این مراحل سفارش شما برای بافت ارسال میشود.

 هنگامی که تیم نصاب محراب نقش برای تحویل و نصب فرش های محرابی در محل شما حاضر می شوند قیمت اصلی فرش محاسبه  و سجاده فرش های نو نصب میشوند.