03154751366 - 09133617256
تعویض فرش, تعویض فرش مسجد, فرش سجاده ای دست دوم فرش سجاده محراب نقش کاشان

تعویض فرش های مسجد – جایگزینی فرش سجاده ای دست دوم با نو

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید مسجد یا مکان مذهبی که متولی آن هستید  را به مناسبت فرارسیدن اعیاد یا ماه های خاصی از سال،. با فرش های نو مفروش کنید، اما در این مواقع، نگران فرش سجاده ای دست دوم و کهنه  خود هستید و نمی‌دانید که با آنها چه کار کنید. یا حتی مکانی  هم برای نگهداری از آن‌ها ندارید. ما این مشکل را برای شما حل کرده ایم! 

چگونه در طرح تعویض فرش های کهنه با فرش سجاده ای نو شرکت کنم؟

اگر تصمیم خود را برای تعویض فرش های کهنه با فرش سجاده ای نو گرفته‌اید کافیست از فرش های خود عکس بگیرید. تعداد و ابعاد آن را نیز مشخص بفرمایید. سپس از طریق فرم زیر اطلاعات مسجد خود را وارد نمایید و عکس فرش های خود را ارسال فرمایید. پس از بررسی و ارزش‌گذاری فرش‌های کهنه شما، مابه‌التفاوت قیمت کل سجاده فرش‌های نو، محاسبه و از مبلغ کل فاکتور، کسر خواهد شد. 

تعویض فرش و سجاده فرش

 • تصویر مسجد یا نمازخانه خود را ارسال نمایید
  فایل ها را به اینجا بکشید
  Max. file size: 128 MB.

   محاسبه متراژ نمازخانه جهت تعویض فرش سجاده ای دوم به نو   

  تعیین کردن متراژ نمازخانه و اماکن مذهبی کار پیچیده ای نیست . فقط کافیست متر مربع را به دست آوریم. شما می توانید برای این کار روی یک کاغذ ضلع های طول و عرض را رسم کنید . و اندازه دقیق هر ضلع را یادداشت نمایید. در آخر جهت قبله را نیز مشخص کنید. سپس  از شکل رسم شده عکس بگیرید . و از طریق شبکه های اجتماعی مانند : واتساپ برای مدیریت محراب نقش ارسال فرمایید یا فرم بالا را پر نمایید. ما از این طریق تعداد رول های  مکان مورد نظر شما را محاسبه خواهیم کرد. 

  اما در صورتی که اماکن مذهبی  چند ضلعی، اضلاع کج  و یا متراژ آن بالا باشد. محاسبه ی دقیق آن مشکل تر خواهد بود. در این صورت  شما می توانید با مدیریت محراب نقش هماهنگ کنید تا کارشناس خود را برای تعیین متراژ دقیق به مکان شما اعزام کند. جهت اطلاع از قیمت کلیک کنید.

  برخی از نمونه کارهای محراب نقش 

  ما به شما متولیان گرامی پیشنهاد می کنیم قبل از خرید و یا تعویض فرش سجاده ای کاشان ، سجاده فرش های نصب شده ما را نیز مشاهده کنید تا با اطمینان بیشتر خرید کنید. 

  شما می توانید در صورت امکان مستقیم از سجاده فرش های ما دیدن کنید. اگر این امکان برای شما میسر نبود محراب نقش کاتالوگ و نمونه ای از سجاده فرش های بافته شده را از طریق پست به آدرس ارسالی شما در اسرع وقت  ارسال خواهد کرد. 

  شما حتی در انتخاب طرح و رنگ هم هیچ مشکلی نخواهید داشت، چرا که به راحتی با کلیک کردن روی لینک زیر می توانید تمام طرح های موجود شرکت ما را مشاهده کنید. 

  جهت مشاهده بقیه طرح های فرش سجاده ای محراب نقش بر روی لینک زیر کلیک نمایید.