چه فرشی برای نمازخانه مدارس مناسب است؟

بسیار مهم است که فرش نمازخانه مدارس از نظر طراحی و رنگ با روحیات با نشاط کودکان و نوجوانان همخوانی داشته باشد. همچنین در طراحی نقشه سرشار از گل ها و رنگ های روشن و پرجاذبه برای آنها باشد. چرا که یکی از راهکارهای جذب کودکان و نوجوانان به نماز و عبادت، فضاسازی مناسب و تزئین زیبای نمازخانه مدارس است. اگر بتوانیم نمازخانه را برای دانش آموزان، محلی با حال و هوای دلنشین کنیم در این صورت برای جذب آنها به نماز و مسائل دینی  و کاشتن نهال خوبی ها در دلشان گام بزرگی برداشته ایم.

همچنین رنگ باید طوری انتخاب شود که با محیط مدرسه سازگار باشد یعنی ممکن است که مخاطبان در سنین پایین تر خیلی نتوانند به نظافت محیط توجه کنند پس مهم است که رنگی انتخاب شود که دیرتر کثیف شود. رنگهای گردویی یا سبز و یا آبی که میل بیشتری به رنگ های تیره دارند برای این فضا مناسب هستند. بهتر است از انتخاب سجاده فرش با رنگ سورمه ای اجتناب شود و سعی کنیم با فرش هایی که دارای رنگ های روشن و چرک تاب هستند نمازخانه را فرش کنیم.

شرکت فرش سجاده ای محراب نقش در طرح ها و نقش های خود سجاده های زیبایی که با محیط نمازخانه مدارس سازگار باشد را داراست و تجربه های موفقی در مفروش کردن نمازخانه مدارس را در کارنامه خود دارد.

شرکت فرش سجاده ای محراب نقش همچنین میتواند برای مدارسی که نیاز به سجاده فرش دارند طرح دلخواه فرش سجاده ای مدرسه را طراحی کند و در صورتی که نیاز به ثبت یا درج نام مدرسه یا بانیان خیر تهیه فرش سجاده را در کنار سجاده ها درج کند. برای تهیه فرش سجاده ای مدرسه با طرح دلخواه و جذاب برای کودکان میتوانید با مشاورین فروش شرکت سجاده فرش محراب نقش تماس بگیرید.

چند نمونه از طرح سجاده فرش مدارس