03154751365 - 09133617256

چه فرشی برای نمازخانه مدارس مناسب است؟

اینکه «چه فرشی برای نمازخانه مدارس مناسب است؟» شاید سؤال بسیاری از مدیران مدارس و مراکز آموزشی باشد. بسیار مهم است که فرش نمازخانه مدارس از نظر طراحی و رنگ با روحیات با نشاط کودکان و نوجوانان همخوانی داشته باشد. همچنین در طراحی نقشه سرشار از گل‌ها و رنگ‌های روشن و پرجاذبه برای آنها باشد. چرا که یکی از راهکارهای جذب کودکان و نوجوانان به نماز و عبادت، فضاسازی مناسب، تزئین زیبای محل و کیفیت فرش نمازخانه مدارس است. اگر بتوانیم نمازخانه را برای دانش آموزان، محلی با حال و هوای دلنشین کنیم در این صورت برای جذب آنها به نماز و مسائل دینی و کاشتن نهال خوبی‌ها در دلشان گام بزرگی برداشته‌ایم.

فرش مدارس, فرش مدرسه, فرش نمازخانه, فرش نمازخانه مدارس فرش سجاده محراب نقش کاشان

از چه رنگی برای فرش نمازخانه مدارس استفاده کنیم؟

رنگ باید طوری انتخاب شود که با محیط مدرسه سازگار باشد؛ یعنی ممکن است که دانش آموزان در سنین پایین‌تر، آن‌طور که باید، نتوانند به نظافت محیط توجه کنند. پس مهم است رنگی را انتخاب کنیم که دیرتر کثیف شود. رنگ‌های گردویی یا سبز و یا آبی که تناژهای تیره‌تری دارند برای این فضاها مناسب هستند. بهتر است فرش نمازخانه مدارس را سورمه‌ای انتخاب نکنیم، بلکه با فرش‌هایی که دارای رنگ‌های روشن و چرک تاب هستند نمازخانه را فرش کنیم تا برای دانش آموزان نشاط بیشتری به همراه داشته باشد.

کاربرد فرش نمازخانه مدارس چیست؟

ازآنجاکه دانش آموزان به دلیل انرژی و تحرک زیادشان، به‌سختی تن به نظم می‌دهند، مفروش کردن نمازخانه مدارس با سجاده فرش، می‌تواند صفوف نماز را مرتب کند. درنتیجه‌ی نظم صف‌ها و مرتب بودن فضا، تمرکز ذهنی و فکر دانش آموزان برای ارتباط معنوی و لحظات عبادت بیشتر می‌شود. از طرفی فرش نمازخانه مدارس، جهت قبله را مشخص می‌کند.

فرش مدارس, فرش مدرسه, فرش نمازخانه, فرش نمازخانه مدارس فرش سجاده محراب نقش کاشان

فرش نمازخانه مدارس را از کجا بخریم؟

شرکت فرش سجاده‌ای محراب نقش می‌تواند برای مدارسی که نیاز به سجاده فرش دارند طرح دلخواه فرش نمازخانه مدارس را طراحی کند. همچنین در صورت نیاز به ثبت یا درج نام مدرسه یا بانیان خیر تهیه فرش، در کنار سجاده‌ها، عناوین مدنظر را درج کند. برای تهیه فرش نمازخانه مدارس با طرح دلخواه و جذاب برای دانش آموزان می‌توانید با مشاورین فروش شرکت سجاده فرش محراب نقش تماس بگیرید. شرکت فرش سجاده‌ای محراب نقش در طرح‌ها و نقش‌های خود، نقش و نگارهایی متنوع دارد. مدیران مدارس با توجه به روحیات دانش آموزان، می‌توانند از طرح‌های شاد و نشاط‌بخش استفاده کنند.

چند نمونه از طرح فرش نمازخانه مدارس

فرش مدارس, فرش مدرسه, فرش نمازخانه, فرش نمازخانه مدارس فرش سجاده محراب نقش کاشان

خدمات ویژه محراب نقش برای مدارس سراسر کشور

شما می‌توانید برای خرید فرش نمازخانه مدارس و دریافت خدمات زیر با شرکت محراب نقش کاشان در ارتباط باشید:
بن هدیه ۳۰ میلیون ریالی ویژه مساجد و اماکن متبرکه (و مدارس)
تعویض فرش های مسجد با سجاده فرش نو
(مدرسه)
فروش اقساطی سجاده فرش مسجد
(فرش نمازخانه مدارس)

مراحل خرید فرش نمازخانه مدارس از شرکت محراب نقش کاشان

– انتخاب طرح‌های موجود در سایت محراب نقش یا سفارش طرح دلخواه.
– مشخص کردن شانه، تراکم و جنس نخ مدنظر.
– تهیه کروکی یا نقشه برای بافت فرش نمازخانه مدارس.
– ثبت سفارش از طریق خرید اینترنتی سجاده فرش، تماس یا مراجعه حضوری.
– بافت سجاده فرش.
– حضور در محل مورد نظر و نصب دقیق فرش نمازخانه مدارس.

فرش نمازخانه مدارس را از محراب نقش بخواهید!

محراب نقش، همدم سجده‌های عاشقانه شما

تماس با ما:

09133617256 – 09133899519 – 03154751365