03154751366 - 09133617256

شرکت فرش سجاده ای محراب نقش طی 20 سال سابقه ی کاری خود ، بارها به شهر تبریز اولین پایتخت ایران سفر کرده است. و لهجه ی خاص و شیرین این مردم ترک زبان لذت گفت و گو با آن ها را چند برابر می کرد.

فروش فرش تشریفات در تبریز از پروژه های موفق محراب نقش بوده است.که با استقبال تبریزی ها مواجه شد. , به لطف خدا توانسته تا به حال رضایت این مردم عزیز را جلب نماید.

از این پس محراب نقش قصد دارد با یاری شما مردم عزیز تبریز و به لطف خدا تبدیل به بازیگر اصلی فروش فرش تشریفات تبریز شود . افتخار می کنیم سجاده فرش و فرش تشریفات محراب نقش زیر پای نمازگزاران با خدای تبریز پهن شود.

فروش فرش تشریفات فرش سجاده محراب نقش کاشان

چند نمونه کار انجام شده در تبریز

مکان: مسجد علوم پزشکی 

رنگ: آبی فیروزه ای طرح : ابریشم

این طرح از فرش های محرابی است که نقش و نگار متفاوتی نسبت به دیگر فرش های مسجدی دارد. زمینه محراب آن دارای طراحی لوزی مانند است. قسمت بالایی محراب ، هلالی با گل بوته های عباسی آذین گشته است. همچنین حاشیه های بیرونی محراب با گل های خطی ، زیبایی کار را دوچندان کرده است و فضایی آرام بخش برای عبادت فراهم نموده است.

فروش فرش تشریفات فرش سجاده محراب نقش کاشان
مکان : تبریز مسجد محمد رسول الله 
رنگ: آبی فیروزه ای طرح : یاسین فرش محرابی طرح یاسین از طرح‌های اصیل و پرفروش است. قریب به اتفاق، مساجد از این طرح برای مفروش کردن مساجد خود استفاده میکردند. وجود ترنج در مرکز و گل های بته جقه در سر ستون ها از ویژگی های این طرح می باشد. رنگ آبی فیروزه ای این طرح ، بیشترین استقبال را در میان مشتریان داشته است. چرا که این رنگ با این طرح ، شکوه و معنویت خاصی را به فضای مسجد می بخشد.
فروش فرش تشریفات فرش سجاده محراب نقش کاشان
مکان: تبریز، دانشگاه علمی کاربردی 
رنگ:گردویی طرح :شکور

این رنگ و طرح مناسب مکان هایی است که رفت و آمد زیاد دارند. وجود زمینه نسبتا شلوغ و نقوش معرق در زمینه محراب سبب شده تا توجه افرادی که به طرح های شلوغ علاقه دارند را جلب کند. این سجاده فرش به لحاظ طراحی انجام شده ، قابلیت تطابق بسیار زیادی با دیوار پوش های مذهبی دارد.

فروش فرش تشریفات فرش سجاده محراب نقش کاشان
فروش فرش تشریفات فرش سجاده محراب نقش کاشان

قیمت فرش تشریفات تبریز

قیمت فروش فرش تشریفاتی در تبریز چقدر است ؟ به نظر شما دلیل تفاوت قیمت های فرش سجاده ای در بازار چیست ؟ حتما تا به حال لیست قیمت  شرکت های مختلف را برسی کرده اید ! و از این همه تفاوت قیمت تعجب کرده اید ! اگر شما نیز سوالات زیادی در باره قیمت دقیق سجاده فرش های مسجد دارید ؟ و می خواهید بدانید کدام شرکت ها و تولید کننده ها قیمت واقعی را می گویند رو متن زیر کلیک کنید .

محراب نقش می تند عشــــــق را در تار و پود           

فرش سجاده اش ره انــدر قیام و در سجــــود

فرش تشریفات، فرش سجاده، طرح دلخواه 

هر آنــچه می طلبنـــد جــمله  بایدش موجــود

سابقه درخشان

طرح ها

مشتریان

خدمات شرکت محراب نقش

شرکت سجاده فرش محراب نقش ، بهترین تولیدکننده فرش سجاده‌ای و فرش تشریفات تبریز و سایر شهرهای ایران است. این شرکت با سابقه‌ای 20 ساله، افتخار دارد، طرح‌های متنوع و جدید خود را با بهترین کیفیت به هیئت‌امنای مساجد سطح کشور و مدارس ارائه دهد.

انواع طرح های ویژه فروش فرش تشریفات تبریز را مشاهده بفرمایید. طرح های فروش فرش تشریفات در تبریز و دیگر شهرها که کمتر شرکتی ارائه می نماید.

Z

سفارش طرح دلخواه

Z

ضمانت نامه کیفیت

Z

ارسال پرسنل نصاب حرفه ای به محل

Z

تنوع در طرح و رنگ

فروش فرش تشریفات فرش سجاده محراب نقش کاشان

9 درصد تخفیف

محراب نقش تخفیف 9 درصدی برای خرید فرش های سجاده ای و فرش تشریفات در تبریز تا پایان اسفند ماه به مساجد و مدارس سراسر کشور ارائه می دهد
فروش فرش تشریفات فرش سجاده محراب نقش کاشان

50 میلیون تومان هدیه

با خرید سجاده فرش و فرش تشریفات به ارزش بالای 50 میلیون تومان، از بن‌تخفیف 5 میلیون تومانی محراب نقش بهره‌مند شوید.
فروش فرش تشریفات فرش سجاده محراب نقش کاشان

طرح همکاری در فروش فرش سجاده

در راستای حمایت از تولید ملی، محراب نقش طرح همکاری در فروش فرش سجاده ای را برای شما عزیزان در نظر گرفته است.

مسجد شما اولویت ماست

افتخار ماست که در تجربه ی خریدی برتر و با کیفیت همراه شما باشیم.

تفاوت ما را با دیگر شرکت ها مقایسه کنید 

ما با ارائه محصولات خود شما را شگفت زده خواهیم کرد.