03154751366 - 09133617256

فروش فرش تشریفات در اهواز با بهترین کیفیت و قیمت

فروش فرش تشریفات در اهواز توسط شرکت فرش سجاده ای محراب نقش بهترین شرکت ارائه دهنده فرش تشریفات در اهواز و استان خوزستان

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 09133617256

اهواز، شهر پل‌های زیبا با کارون پر آب و دوست‌داشتنی است. گرچه چند سالی است هجوم بی امان ریزگردها، طاقت مردم صبور این منطقه را طاق کرده،‌ اما هیچ از طبع خونگرم و پرشور و مهربان آنها کم نشده است.  لحظات ورود به شهر اهواز و برخورد گرم و دوست داشتنی مردمانش، در زمره قشنگترین خاطرات محراب نقشی هاست.

شرکت فرش سجاده ای محراب نقش سالیان سال در این شهر وسیع و گردشگری خدمت کرده است . فرش تشریفات و سجاده فرش های محراب نقش را می توانید در مساجد و حسینه های شهر اهواز و دیگر شهرها از نزدیک مشاهده کنید . و شاهد شاهکارهای محراب نقش باشید. ما با همکاری مردمان عزیز اهوازی و امید به خدا قصد داریم از این پس به صورت پر رنگ تر در شهر زیبای اهواز بدرخشیم.

ما قصد داریم به لطف الهی تبدیل به بازیگر اصلی عرصه فروش فرش سجاده ای و فرش تشریفات در اهواز و بهترین شرکت سجاده فرش در استان خوزستان شویم. ما طی بیش از 20 سال سابقه کاری خود به عنوان یک شرکت فرش سجاده ای،‌ بارها با مشتریان ارجمند اهوازی کار کرده ایم و نسبت به مردمان با وسعت طبع و خونگرم اهواز، شناخت و ارادت داریم. و به لطف خدا، امیدواریم بتوانیم خدمات خوب و قابل قبولی را در عرصه فروش فرش تشریفات در اهواز ارائه نماییم.

نمونه فرش تشریفات اهواز

نمونه کار های انجام شده در خوزستان – اهواز

فرش سجاده محراب نقش کاشان
نمونه کار شده خوزستان شرکت فولاد اکسین 
فرش سجاده محراب نقش کاشان
نمونه کار شده خوزستان مسجد امیرالمونین
فرش سجاده محراب نقش کاشان
نمونه کار شده اهواز مسجد امام جعفر صادق

تعهد به کیفیت و صداقت در قیمت فرش تشریفات اهواز

بازاری ها مهمترین دارایی خود را اعتبارشان می دانند. ما هم به لطف خدا در تولید فرش تشریفات  از مواد با کیفیت استفاده می کنیم. و قطعا کیفیت و اعتبار خود را فدای پول نخواهیم کرد. چرا که پولی که بدست می آوریم مهم است که حلال باشد و برایمان برکت داشته باشد. چرا که در غیر این صورت سودی عاید ما نخواهد شد.

خط و مشی و شعار اصلی ما، درستی، صداقت، خدمت است. دلهای پاک شما اهوازی های عزیز، به خوبی بین محصول و خدمات با کیفیت و بی کیفیت فرق خواهد گذاشت و در بلندمدت، این کسب و کارهای درستکار، ماندگار خواهند شد.

اگر شما نیز سوالات زیادی درباره قیمت دقیق فرش تشریفات و فرش مسجدی دارید ؛ پیشنهاد می شود بر روی دکمه زیر کلیک نمایید. تا با همه عواملی که بر روی قیمت فرش تاثیر می گذارد آشنا شوید.

هزینه حمل و نصب فرش تشریفات اهواز
هزینه حمل : اهوازی های عزیز لازم است بدانید پس از بافت و آماده شدن فرش تشریفاتی یا محرابی ، باید از انبار تولید تا محل مورد نظر شما سجاده فرش ها حمل شوند. نحوه ی ارسال از طریق باربری صورت می گیرد. و هزینه آن در صورت بالا بودن متراژ کار به عهده شرکت محراب نقش کاشان خواهد بود .

هزینه ی نصب : فرش تشریفاتی و سجاده ای برای اینکه بدون نقص و دقیق نصب شود، حتما به نصاب حرفه ای  نیاز خواهد داشت. با اعزام نیروی نصاب مجرب و تخصصی در اسرع وقت ، به شما اطمینان می دهیم که برش ها و دور دوزی های سجاده فرش ها با ظرافت تمام و بدون نقص انجام گیرد. هزینه ی نصب نیز به عهده خریداران می باشد.

لوگوی مشتریان نام آشنایی که به محراب نقش اعتماد کرده اند

این فهرست اهم برندهایی است که در طول فعالیت ۲۰ ساله محراب نقش، به ما اعتماد کرده‌اند.

دانشگاه علمی کاربردی لوگوی معاونت بهداشت لوگوی دانشگاه شیراز دفتر امور شاهد و ایثارگران سازمان بیمه سلامت ایران سازمان سما بیمه پاسارگاد سازمان بازنشستگی کارکنان فولاد اداره کل اوقاف و امور خیریه شرکت مخابرات ایران دانشگاه حضرت معصومه بانک ملت مسجدکالا سازمان امور مالیاتی کشور مرکز رسیدگی به امور مساجد هلال احمر شرکت مخابرات استان اصفهان مجتمع فولاد کویر شرکت ارتباطات زیرساخت نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

پرسش های متداول 

آیا امکان ارائه فرش تشریفات با طرح دلخواه وجود دارد؟

ما هر آنچه دلخواه شما باشد خواهیم بافت! فقط کافی است طرح مورد نظر خود را برای ما ارسال نمایید .

ویژگی های فرش تشریفات محراب نقش چیست ؟

ویژه گی های منحصر به فرد محصولات ما شامل : شست وشوی آسان ، تضمین کیفیت و قیمت ، تولید کننده برتر در فرش سجاده ای ، تنوع در طرح و رنگ و صادر کننده موفق .

آیا ضمانت نامه ای برای کیفیت فرش سجاده ای وجود دارد ؟

ما برای تمامی محصولات خود ضمانت نامه کیفیت بافت و مواد اولیه به مشتریان ارائه خواهیم نمود.

آیا امکان تعویض فرش تشریفات از اهواز وجود دارد ؟

اگر تصمیم خود را برای تعویض فرش های کهنه با فرش تشریفات نو گرفته‌اید کافیست از فرش های خود عکس بگیرید. تعداد و ابعاد آن نیز مشخص بفرمایید. سپس از طریق یکی از رسانه های  اجتماعی عکس فرش های خود را ارسال فرمایید تا کارشناسان ما پس از بررسی با شما تماس حاصل نمایند.

شگفتانه محراب نقش

بن هدیه 50 میلیون ریالی به به مساجد، نمازخانه های سراسر کشور برای مفروش نمودن مکان

مشاوره آنلاین و رایگان

مشاوره رایگان با کارشناسان فنی در خصوص خرید و قیمت فرش تشریفات در اهواز

مسجدتان را با تخفیف فرش کنید

فروش فرش سجاده ای و فرش تشریفات در اهواز ، با 9 درصد تخفیف ویژه را از دست ندهید.