03154751366 - 09133617256

فرش یکپارچه

فرش یکپارچه یا قواره بزرگ به فرش هایی گفته می شود که از نظر سایز، اندازه معمول بافته‌شده‌ی فرش ماشینی را ندارند. با توسعه تکنولوژی، امکان تهیه فرش ماشینی بزرگ قواره و یا فرش یکپارچه امکان پذیر شده و به شکلی زیبا محیط را مزین می کند. فرش یکپارچه، نیاز به استفاده از فرش های کناره و کوچک را حذف کرده و تمام محیط را پر می کند. این فرش طوری است که حتی دور ستون ها را هم در بر میگیرد. نقشه های اصیل فرش های زیبای ایرانی از نقش هایی ملکوتی برخوردارند که این فرش ها را در خور اماکن مذهبی چون حسینیه ها، مساجد و بقاع متبرکه می کنند. یکی از این اماکن حسینیه نخل کاشان است.

معرفی فرش یکپارچه حسینیه نخل کاشان

فرش یکپارچه حسینیه هیئت نخل کاشان یکی از زیباترین فرش های اماکن مذهبی این شهر و شاید ایران است که با جنس نخ صددرصد اکرولیک بدون پرز و کرک در ۷۰۰ شانه و ۸ رنگ بافته شده است. این فرش ماشینی به صورتی کاملا یکپارچه و بدون وجود اثر محل اتصال در رخ فرش با طرحی زیبا، از نقش های اصیل ایرانی و رنگ هایی مناسب با محیط حسینیه و مراسم های مذهبی طراحی و بافته شده است. هیئت نخل حسینیه صدره و سره فره کاشان یکی از قدیمی ترین هیئات مذهبی کاشان می باشد. رنگ بوم فرش این حسینیه سورمه ای است که جلوه ی خاصی به گل های زیبای نقشه داده است

 

فرش حسینیه, فرش سایز بزرگ, فرش قواره بزرگ, فرش ماشینی, فرش یکپارچه, قواره بزرگ فرش سجاده محراب نقش کاشان

فرش بزرگ قواره یا فرش یکپارچه به خاطر بزرگ بودن اندازه، این قابلیت را دارد که طراح نقشه فرش ماشینی امکان پیاده سازی هر نوع خلاقیتی را در نقشه داشته باشد و بتواند نقش های مختلف با ابعاد متفاوت را طراحی کند . مزیت دیگر این فرش ها پر کردن تمام محیط با قناسی یا ضلع ها و ناهنجاری های متفاوت است که به زیبا کردن بیشتر محیط کمک بسیاری می کند و دیگر نیازی به استفاده از فرش های کوچک یا به  اصطلاح کناره ندارد.

فرش سجاده ای یکپارچه ای محراب نقش

فرش سجاده ای  محصولی مشابه به فرش ماشینی یکپارچه است ولی مزایای فرش سجاده ای را داراست. شرکت سجاده فرش محراب نقش ارائه دهنده انواع خدمات مربوط به مفروش کردن مساجد، حسینیه ها و بقاع متبرکه است. از این رو در خدمت رسانی به این اماکن معنوی، خدمت یکپارچه سازی سجاده فرش را با استفاده از نیروهای حرفه ای و متخصص‌ نصب،  به بهترین صورت ممکن انجام می دهد. برای تهیه فرش سجاده ای یکپارچه با مشاورین شرکت فرش سجاده ای محراب نقش تماس حاصل نمایید.

09133617256