03154751366 - 09133617256

قیمت سجاده فرش مسجدی یا نمازی چقدر است؟ دلیل این همه تفاوت قیمت فرش سجاده ای در بازار فروش سجاده فرش چیست؟ یک شهر و این همه نرخ برای قیمت خرید سجاده فرش؟!!

اگر به دنبال خرید فرش برای مسجد یا نمازخانه خود هستید، حتما با بررسی لیست قیمت فرش سجاده ای یا نمازی از سوی شرکت های مختلف، از این همه تفاوت قیمت تعجب نموده اید و سوالتان این است که بالاخره قیمت فرش سجاده متری چند است و نکات خرید فرش مسجد چیست؟

قیمت فرش نمازی یا سجاده ای در سال 1402 به علت عوامل مختلفی، افزایش چشمگیر و قابل توجهی داشته است. البته قیمت مواد اولیه‌ی الیاف فرش مسجد در حال نوسان است و مانند سایر محصولات به هیچ عنوان به قیمت ثبات لازم در سال جدید 1402 در بازار نرسیده است.

ما در این یادداشت ابتدا لیست قیمت فرش مسجدی محراب نقش را می آوریم و در پایان به بررسی دلیل تفاوت قیمت هر متر فرش سجاده ای در سال جدید 1402 می پردازیم!

 اگر برای مطالعه این صفحه قدری وقت صرف کنید، به بهترین نحو روی موضوع خرید فرش مسجد و بررسی قیمت فرش سجاده ای توجیه و صاحب ملاک خواهید شد تا بتوانید سره را از ناسره تشخیص دهید

فرش سجاده ای محراب نقش کاشان با بهترین قیمت

لیست قیمت خرید فرش سجاده ای کاشان سال جدید 1402

 در ادامه جدولی از لیست قیمت سجاده فرش مسجدی محراب نقش جدید سال 1402 را مشاهده می نمایید.  توجه داشته باشید که قیمت‌ها علاوه بر نوسانات نرخ ارز با توجه به نوع و جنس نخ و ماشین بافت متغیر است. و به همین دلیل در این جدول، محدوده‌ی قیمت خرید فرش سجاده ای را در نظر گرفته‌ایم. جهت دریافت قیمت روز خرید اینترنتی فرش مسجد، شما می‌توانید با مراجعه حضوری یا تماس تلفنی با آقای مهندس سلمانی به شماره 09133617256 با این شرکت ، از قیمت مطلع شوید.

قیمت هر متر مربع سجاده فرش
 • سجاده فرش 440 شانه با نخ فیلامنت (پلی استر) هر متر مربع: 348000 تومان
 • سجاده فرش 500 شانه با نخ فیلامنت (پلی استر) هر متر مربع: 386000 تومان
 • سجاده فرش 500 شانه اکریلیک تراکم 800 هر متر مربع: 545000 تومان
 • سجاده فرش 500 شانه اکریلیک تراکم 900 هر متر مربع : 576000 تومان
لیست قیمت فرش سجاده ای - سجاده کارپت

 

تعهد به کیفیت و صداقت در قیمت فرش سجاده ای یا مسجدی 1402

 به قول کاسب های قدیمی بازار، که مهمترین دارایی خود را، اعتبارشان می‌دانستند، به لطف خدا، ما روزی حلال خورده ایم و می دانیم اگر برای دریافت پول بیشتر، در تولید فرش سجاده، از مواد بی کیفیت استفاده کنیم؛ کیفیت و اعتبار خود را فدای پول کرده ایم. قطعا این پول حلال نخواهد بود و نه تنها سودی عاید ما نخواهد شد بلکه روزگار ما را هم تباه خواهد کرد. در ادامه لیست قیمت خرید فرش مسجد بر اساس شانه و کد همراه با نوع نخ به کار رفته در بافت آن ذکر شده است، شما می توانید بر اساس نوع نیاز خود فرش مسجدی سجاده کارپت با برند محراب نقش را انتخاب کنید

 • 700 شانه درجه یک با نخ صد در صد اکریلیک هیت ست
 • 500 شانه کد 1200 با نخ صددرصد اکریلیک هیت ست
 • 500 شانه کد 1000 با نخ صد در صد اکریلیک هیت ست
 • 500 شانه کد 800 با نخ صددرصد اکریلیک هیت ست
 • 500 شانه کد 1800 با نخ صددرصد اکریلیک هیت ست
 • 440 شانه کد 900 با نخ ورجین
 • 500 شانه کد 800 با نخ ورجین
 • 440 شانه کد 1000 با نخ ورجین
 • 440 شانه کد 2100 با نخ ورجین

ما بر این باور هستیم که رسیدن به موفقیت در هر کسب و کاری با درستی، صداقت  خدمت حاصل می شود. ضمیر پاک شما مشتریان، به خوبی بین محصول و خدمات با کیفیت و بی کیفیت فرق خواهد گذاشت و در بلندمدت، این کسب و کارهای درستکار، ماندگار خواهند شد. ما ابزار و وسیله ای برای خدمت به شما عزیزان هستیم.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات و مشاهده طرح های خرید فرش سجاده ای بر روی باتن زیر کلیک نمایید.

قیمت فرش مسجدی کاشان از شرکت فرش سجاده ای محراب نقش

 

قیمت خرید فرش مسجد یا مسجدی با ورود واسطه‌گران

خیران و هیات امنای مساجد، برای فرش نمودن مساجد و نمازخانه ها نیاز به خرید فرش سجاده ای در متراژ بالا دارند. بنابراین مهم است که فرش مسجد را مستقیما از کارخانه خریداری کنند، چرا که 1000 تومان کمتر هم تاثیر قابل توجهی در قیمت نهایی خرید فرش مسجد خواهد داشت.

ورود واسطه‌گران در فروش فرش سجاده ای ، قیمت فرش سجاده ای را به شدت افزایش می‌دهد جای تاسف است که برخی از افراد هر متراژ را چیزی در حدود 40 تا 50 هزار تومان بیشتر از قیمت درب کارخانه سجاده فرش محراب نقش به فروش می‌رسانند که بسیار تاسف برانگیز می‌باشد.

حال شما تصور کنید که واسطه گران با غالب نمودن فرش بی کیفیت به عنوان فرش با کیفیت چه مبالغ گزافی را از مشتریان دریافت می کنند.

محراب نقش برای فروش فرش مسجد یا سجاده ای ، از عدم شناخت مردم به انواع فرش سجاده سو استفاده نمیکند. مشتری را مجبور به استفاده از فرش‌های بی‌کیفیت برای مسجد و نمازخانه خود نمی‌کند. بلکه سود شرکت را در راستای سود مشتری تنظیم می نماید. با تمامی مشکلات حاضر که قدرت خرید مردم بسیار کم شده است، ما با مردم بالاخص هیئت امنای مساجد عمیقا همدردیم. محراب نقش همه جا سعی نموده است فرش سجاده‌ ای  یا قیمت فرش محرابی با بهترین کیفیت را برای مساجد و نمازخانه‌ها ارائه نماید. محراب نقش در زمره آن شرکت‌هایی نیست که با کمال تاسف فرش سجاده ای محرابی را با جنس ورجین را به جای فرش مسجد با نخ اکریلیک به خریداران خود غالب نماید.

قیمت فرش مسجدی کاشان از شرکت فرش سجاده ای محراب نقش

عوامل تاثیر گذار در قیمت فرش سجاده ای مسجد و نمازخانه در سال 1402

موارد زیادی بر روی قیمت سجاده فرش مسجدی تاثیر می‌گذارد؛ جنس نخ سجاده فرش ،میزان تراکم، تعداد شانه ، نوع بافت ، ماشین بافت ، کیفیت آهار و…  .

همه این موارد بر تعیین قیمت فرش سجاده ای مسجد تاثیرگذار است. در ادامه هر یک را به تفصیل توضیح می دهیم.

تاثیر جنس نخ در قیمت سجاده فرش

خرید اینترنتی فرش سجاده ای با دوام و خوب، نیاز به نخ خوب هم دارد. یک فرش لطیف و نرم که نمازگزار با هر بار نشست و برخاست روی آن، احساس راحتی کند. اینکه یک تولیدکننده از چه نخ و الیافی برای بافت سجاده فرش استفاده کند، بر روی قیمت فرش سجاده ای مسجد و نمازخانه موثر است.

به طور کلی سجاده فرش ها از نخ های پلی استر، ویرجین، بی سی اف و اکریلیک بافته می شوند. بهترین نوع نخ، نخ صددرصد اکریلیک هیت ست شده است. بنابراین طبیعی است که سجاده فرش های بافته شده با نخ اکریلیک قیمتی بالاتر نسبت به بقیه داشته باشد.

 1. نخ بی سی اف (BCF)

مواد اولیه‌ی نخ بی سی اف در واقع الیاف پلی پروپیلن هستند. از جمله مزایای استفاده از این نخ، براق بودن، عدم پرزدهی، مقاومت بالا در برابر پارگی و قابلیت بازیافت است. اما این نوع نخ کیفیت بسیار پایین و ضعیفی دارد. نخ BCF در برابر نور، مقاومت ندارد، در نتیجه سجاده فرش‌های بافته شده با این نخ، بعد از چند سال در اثر تابش نور خورشید بر سطح فرش باعث شکستگی نخ خاب فرش مسجد می شوند. به طوریکه پس از یکی دو سال مثل موکت، کف خاب می‌شود. این اتفاق باعث از بین رفتن جایگاه نخ BCF در تولید فرش سجاده ای شد.

اگر به دنبال فرش سجاده ای ارزان قیمت هستید قطعا باید فرش سجاده ای با نخ بی سی اف را انتخاب کنید.

2. فرش مسجد نخ پلی استر

از متداول ترین نخ ها در بافت سجاده فرش مسجد با نخ پلی استر است. نخ پلی استر رنگ پذیری بالایی داشته و به همین دلیل سجاده فرش های پلی استر رنگ و لعاب خوبی دارند. سجاده فرش بافته شده با پلی استر در مقایسه با اکرولیک قیمت ارزان‌تر و عمر کمتری دارند. همچنین از مزایای آن، عدم پرز دهی، روشن و براق بودن آن است.

به طور کلی نخ پلی استر و نخ BCF از الیاف مصنوعی درست می‌شوند. این نوع نخ‌ها شبیه به پلاستیک هستند که به هیچ عنوان نباید اجسام داغ روی آن‌ قرار گیرد. همچنین فرش بافته شده با این نوع نخ‌ها قابلیت ارتجاعی شبیه به اکریلیک را نداشته و به مروز زمان با رفت و آمد روی آن کاملا کوبیده خواهند شد.

نخ پلی استر، به ابریشم مصنوعی معروف است. این نخ بیشتر در بافت فرش‌های 440 شانه و 500 شانه کاربرد دارد و تا حدودی در بافت فرش‌های سجاده‌ 700 شانه نیز به کار می‌رود.

خرید انواع فرش نماز – سجاده فرش  – فرش مسجد و نمازخانه ای

شاید برای خرید فرش مسجد، کلمات مختلفی را شنیده باشد، اما در کل انواع فرش سجاده ای مسجد بیشتر در مساجد، نمازخانه ها، حسینه ها و حرم های مطهر و امامزاده ها مورد استفاده قرار می گیرد. و این باعث شده بر اساس مکان های مختلف، نام گذاری های مختلفی به وجود بیاید و از این رو خریداران از کلمه انواع فرش مسجدی، نمازخانه و سجاده فرش را عنوان کنند. اما در شرکت فرش سجاده کارپت کاشان طرح و نقشه فرش مسجد بر اساس نوع سلایق شما مشتریان عزیز انجام می گیرد.

فرش سجاده ای 700 شانه

فرش سجاده ای 700 شانه با تراکم 2550 با نخ اکریلیک هیت ست بایر آلمان به عنوان بهترین فرش مسجدی تولید شده در شرکت سجاده کارپت کاشان می باشد که می توانید بر اساس سلایقی خود طرح مورد نظر را انتخاب کنید و بعد از تایید برای شما ارسال شود. خرید فرش سجاده ای 700 شانه با تراکم 2550 زمینه گردویی، آبی، فیلی و … به عنوان پر فروش ترین فرش مسجد در کاشان می باشد. برای دریافت قیمت فرش سجاده ای کاشان حتما با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید

قیمت فرش مسجدی کاشان از شرکت فرش سجاده ای محراب نقش

3. نخ ورجین

 یکی از انواع نخ مصرفی در تولید فرش‌ سجاده‌ ای با نخ ویرجین است. نخ ویرجین از گرانول نو و دسته اول پتروشیمی تولید شده و جزء نخ‌های بازیافتی نیست. این نخ نسبت به نخ پلی استر با دوام تر و لطیف تر است.

ویژگی‌ نخ ویرجین ضد باکتری بودن، سازگاری با محیط زیست، مقاومت بالا، و عدم جذب رطوبت است. با توجه به گران شدن نرخ مواد اولیه، نخ ویرجین مورد توجه تولیدکنندگان قرار گرفت تا بتوانند با هزینه‌ای کمتر، به تولید ادامه بدهند. این نخ حالتی پلاستیک مانند داشته و در برابر حرارت و گرما مقاوم نیست. قیمت نخ ویرجین نسبت به نخ اکریلیک ارزان‌تر است و برای تولید فرش های سجاده‌ای ارزان قیمت، طرفداران خاص خودش را دارد. اما متاسفانه در بازار بعضی سوداگران این نوع نخ را به عنوان فرش مسجد با نخ اکریلیک غالب مشتری می کنند. معمولا این نخ برای تولید فرش‌های ارزان قیمت 500 شانه به کار می رود.

 4. نخ اکریلیک – بالاترین قیمت فرش سجاده

 بهترین نوع نخ که در بافت خرید فرش مسجد با نخ‌ اکریلیک است که بالاترین قیمت فرش سجاده ای را نیز دارد. نخ اکریلیک از الیاف مصنوعی است. این نخ به خاطر شباهت‌های ظاهری که به پشم دارند، به آن‌ها پشم مصنوعی هم گفته می‌شود.

از ویژگی های خوب فرش‌های سجاده‌ ای که با نخ اکریلیک تولید می‌شوند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. در برابر نور و گرما مقاومت بالایی دارد.
 2. دوام و طول عمر بالایی دارد. سالیان سال نیاز به تعویض آن نیست.
 3. رطوبت را به خود جذب نمی کند.
 4. رنگ پذیری خوبی دارد.
 5. سبک است
 6. در برابر فشار و پاخوردن مقاوم است.
 7. طی فرآیند هیت ست شدن فاقد پرزدهی است.
 8. درخشندگی، لطافت و نرمی بیشتر، نسبت به سایر الیاف دارد.
 9. برخلاف دیگر الیاف فاقد بوی پلاستیک و مواد نفتی است.

 الیاف اکریلیک وارداتی هستند و به همین دلیل با قیمت ارز رابطه‌ای مستقیم دارند. این نوع نخ  به دلیل کیفیت بالایی دارد، در بافت فرش‌های ماشینی 500 شانه تا 1500 شانه کاربرد دارد. اگر به دنبال فرشی زیبا، درخشان، با دوام و با کیفیت هستید، پیشنهاد ما به شما خرید سجاده فرش های صد در صد اکریلیک شرکت فرش سجاده‌ای محراب نقش کاشان است. از بین انواع نخ، نخ اکریلیک برای تولید فرش سجاده ای بهتر است. لازم است متذکر شویم هر فرش سجاده‌ای اکریلیکی لزوما خوب نیست! پس بهتر است از یک شرکت و مجموعه شناخته شده و معتبر خریداری کنید. محراب نقش تولید کننده تخصصی فرش‌ سجاده‌ای صد در صد اکریلیک، هیت ست شده و با نخ بایر آلمان است.

قیمت فرش مسجدی کاشان از شرکت فرش سجاده ای محراب نقش

شانه و تراکم در قیمت فرش سجاده ای

به گره‌هایی که از پشت فرش مسجد قابل مشاهده هستند، شانه و تراکم می گویند. شانه و تراکم همان گره‌های نخ‌های تار و پود هستند که در طول و عرض فرش مسجد بافته شده است.هر چقدر این گره‌ها بیش‌تر باشد، کیفیت فرش مسجدی بالاتر می رود و در نتیجه قیمت سجاده فرش مسجد نیز بالاتر می‌رود.

برای بافت سجاده فرش با شانه بیشتر، به میزان الیاف و نخ بیشتری نیاز است. هر چه تعداد شانه‌ فرش بیشتر باشد، فرش دارای بافت ریزتر، شبیه به فرشهای دستبافت خواهد بود. هرچه شانه فرش سجاده ای بیشتر، قیمت سجاده فرش نیز بیشتر خواهد بود.

تراکم فرش باعث فشردگی بیشتر فرش شده و دوام و ماندگاری سجاده فرش را در پی دارد. برای تراکم بالاتر، از نخ بیشتری استفاده می شود و سجاده فرش تولید شده وزن بالاتری خواهد داشت. پس هرچه  تراکم سجاده فرش بیشتر، قیمت فرش سجاده ای مسجدی نیز بیشتر خواهد بود.

سجاده فرش, سجاده فرش کاشان, سجاده نماز, فرش سجاده, فرش سجاده ای, فرش سجاده کاشان, فرش محرابی, فرش مسجد, قیمت سجاده فرش, قیمت سجاده فرش مسجد, قیمت فرش سجاده, قیمت فرش سجاده ای, قیمت فرش سجاده ای مسجد, قیمت فرش مسجدی, لیست قیمت فرش مسجدی فرش سجاده محراب نقش کاشان

دستگاه بافت فرش و تاثیر آن بر قیمت فرش مسجدی

تولیدکنندگان سجاده فرش یا کارخانه فرش تولیدی مسجد، عموما از 2 نوع دستگاه استفاده می کنند: شونهر آلمان که ارزان تر و قدیمی تر است و دستگاه وندویل بلژیک که بسیار مجهز، به روز و پیشرفته است. خب! طبیعی است که دستگاه های مدرن و جدید، قیمت بالاتری دارند. پس فرش سجاده ای هم که با این دستگاه ها بافته می شود، قیمت بالاتری خواهد داشت.

پرسش های متداول در مورد قیمت خرید فرش سجاده ای محرابی

اگر سوالی دارید که پاسخش را اینجا مشاهده نمی‌کنید در پرسیدنش از ما راحت باشید.

آیا انتخاب طرح و نقش‌های متفاوت، قیمت سجاده فرش را تغییر می‌دهد؟
خیر، انتخاب هر نوع طرح و نقشه‌ای تأثیری بر قیمت فرش سجاده‌ای ندارد. شما می‌توانید در محراب نقش هر طرحی را به دلخواه انتخاب کنید و اگر نقشه خاصی را مدنظر دارید، به ما بگویید.
اگر شرکت محراب نقش، طرحی را برای مسجد یا حسینیه ما شبیه‌سازی کند، آیا بر قیمت سجاده فرش تأثیر می‌گذارد؟
خیر، شبیه‌سازی طرح برای محل مدنظر شما، کاملاً رایگان بوده و از خدمات ویژه شرکت محراب نقش کاشان است.
آیا قیمت سجاده فرش بسته به انتخاب نخ و مواد اولیه مختلف، تغییر می‌کند؟
بله، برای بافت سجاده فرش، انواع مختلفی از نخ وجود دارد که می‌توان به نخ اکریلیک هیت ست، پلی‌استر، بی‌سی‌اف و پلی‌پروپلین اشاره کرد. بهترین نوع الیاف برای بافت سجاده فرش، نخ اکرولیک هیت ست شده است که بالاترین درجه کیفی را دارد. نخ‌های اکرولیک به دلیل کیفیت بالاتر، قیمت بیشتری نسبت به سایر الیاف دارند.
شانه و تراکم چه تأثیری بر قیمت و وزن فرش دارد؟
از مهم‌ترین عواملی که نقش بسیاری در قیمت سجاده فرش دارد، شانه و تراکم آن است. هرچه شانه و تراکم سجاده فرش بالاتر باشد، وزن آن هم بیشتر است. تراکم بالاتر، فرش را سفت و سنگین می‌کند. وزن بالاتر، با نخ و چله بیشتر ارتباط دارد. در نتیجه قیمت سجاده فرش با توجه به استفاده از نخ بیشتر، بالاتر می‌رود.
شانه و تراکم تأثیری در کیفیت هم دارد؟

بله، شانه بالاتر مساوی با تراکم بیشتر است. در دستگاه‌های قدیمی که معمولاً با آن‌ها فرش‌های ۳۵۰، ۴۴۰ و ۵۰۰ شانه را می‌بافند به ازای هر گره که در طول فرش است دو ردیف پود استفاده می‌شود و یک فرش ۵۰۰ شانه با تراکم ۱۰۰۰ است. همچنین در دستگاه‌های جدید که با آن‌ها فرش‌های ۷۰۰ شانه، ۱۰۰۰ شانه و ۱۲۰۰ شانه را می‌بافند، به ازای هر گره که در طول فرش است، سه ردیف پود استفاده می‌شود و یک فرش ۱۰۰۰ شانه با تراکم ۳۰۰۰ عرضه می‌شود. هرچه شانه و تراکم بیشتر باشد، کیفیت، دوام و ماندگاری فرش هم بهتر خواهد بود.

آیا امکان خرید فرش با هر توان مالی وجود دارد؟
بله. فروش قسطی سجاده فرش برای مسجد یا نمازخانه راهی است که به اقشار مختلف با درآمدهای متفاوت این امکان را می‌دهد تا بتوانند مکان‌های عبادی مدنظرشان را با تخفیف در طی چند قسط مفروش نمایند.
با توجه به متراژ محل (مسجد، حسینیه، نمازخانه)، قیمت سجاده فرش چقدر است؟
قیمت سجاده فرش، بسته به شانه و تراکمی که شما انتخاب کنید، تفاوت می‌کند. هرچه شانه و تراکم بیشتر باشد، قیمت سجاده فرش نیز بالاتر خواهد بود. حتی گاهی این قیمت به نصف می‌رسد. برای مثال شما برای یک فضای 300 متری، اگر شانه و تراکم پایین را انتخاب کنید، باید عددی نزدیک به 60 میلیون تومان بپردازید، اما اگر بالاترین شانه و تراکم را بخواهید، این عدد به 130 میلیون تومان می‌رسد.
چرا بعضی از تولیدکننده‌ها، قیمت فرش سجاده ای ارزان را پایین‌تر اعلام می‌کنند و محصولاتشان ارزان‌تر است و بعضی تولیدکننده‌ها بالعکس؟

هیچ ارزانی بی‌دلیل نیست! همیشه این نکته را به خاطر داشته باشید! استفاده از مواد اولیه معمولی و با کیفیت پایین و استفاده از دستگاه‌های قدیمی باعث می‌شود قیمت نهایی سجاده فرش پایین‌تر باشد. خرید اینترنتی فرش مسجد یا سجاده فرش با کیفیت معمولی، دوام و استحکام کمتری دارد و ماندگار نخواهد بود. پس بهتر است کمی بیشتر هزینه کنید تا به قول معروف «دوباره کاری» نداشته باشید!

آیا در محراب نقش، خرید نقدی فرش سجاده‌ای، تأثیری بر قیمت سجاده فرش دارد؟
بله، محراب نقش برای خرید به‌صورت نقدی و پرداخت یک‌جا حتما تخفیف خوبی قائل خواهد شد.
آیا من باید بابت هزینه‌های حمل‌ونقل مبلغی بپردازم؟
هزینه‌های حمل‌ونقل، برای ارسال به شهرستان‌ها با خریدار بوده و برای ارسال به داخل شهر کاشان به عهده فروشنده است.
چه عواملی در تعیین قیمت سجاده فرش مؤثر است؟

چند عامل بر قیمت سجاده فرش تأثیر می‌گذارد، از جمله: انتخاب مواد اولیه و نوع نخ مصرفی، نوع شانه و تراکم سجاده فرش و دستگاهی که با آن فرش بافته می‌شود.

آیا در قبال خرید فرش از محراب نقش، تخفیف ویژه ای به مساجد تعلق می گیرد؟
بله. محراب نقش به ازای هر مسجد با متراژ 300 متر، مبلغ 3000000 تومان هدیه اختصاص می دهد. جهت اطلاع بیشتر از طرح های فروش ما دیدن نمایید.

طرح های متنوع فروش سجاده فرش

شرکت فرش سجاده ای محراب نقش ، سجاده فرش در تراکم و شانه های مختلف با رنج قیمت های متفاوت ارائه می دهد. تا بتواند سلایق همه مشتریان و همچنین بازاریابان با توان تبلیغاتی مختلف را پوشش دهد. همچنین طرح های ویژه ای فروش فرش مسجد (با طرح هایی متنوع) ارائه داده است . از جمله به این موارد می توان اشاره داشت.

سجاده فرش, سجاده فرش کاشان, سجاده نماز, فرش سجاده, فرش سجاده ای, فرش سجاده کاشان, فرش محرابی, فرش مسجد, قیمت سجاده فرش, قیمت سجاده فرش مسجد, قیمت فرش سجاده, قیمت فرش سجاده ای, قیمت فرش سجاده ای مسجد, قیمت فرش مسجدی, لیست قیمت فرش مسجدی فرش سجاده محراب نقش کاشان
طرح های ویژه فروش فرش سجاده ای مسجد ، فروش فرش مسجد درماه رمضان

همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما استفاده کنید! از فرش تا عرش، با محراب نقش