03154751366 - 09133617256

خرید فرش تشریفات کاشان

فرش تشریفات کاشان گونه دیگری از فرش های ماشینی است که به صورت یک پارچه بافته می شود. از این فرش ها در میهمانی ها، مساجد ، حسینیه، راهرو، فرودگاه، سالن کنفرانس و در بسیاری از هتل های ستاره دار،رستوران های ویژه، فروشگاه های معتبر با ابعاد مختلف استفاده می شود.

اگر به دنبال فرش های منحصر به فرد می باشید، شما را به دیدن و خرید فرش تشریفات کاشان و طرح های ویژه فروش آن دعوت می نمایم.

 طرح های فرش تشریفاتی کاشان

 نمونه ای از فرش های تشریفاتی محراب نقش تولید کننده برتر فرش سجاده و  فرش تشریفاتی مربوط به داخل و خارج کشور

شهرهایی که با فرش تشریفات کاشان مزین شده اند

مشهد

کاشان

فرش تشریفات محراب نقش کاشان با افتخار از بهترین و با کیفیت ترین فرش های ماشینی است.

کاربرد و خرید فرش تشریفات برای مکان های مختلف

خرید فرش تشریفات بیشتر برای مجالس مهم و تشریفاتی انجام می شود. برای همین است که به این نوع فرش ها، فرش تشریفاتی می گویند. خرید فرش تشریفات بیشتر برای مکان های زیر صورت می گیرد:

  1. فرش تشریفاتی برای رستوران ها و هتل ها
  2. فرش تشریفات برای تالار های عروسی
  3. فرش های تشریفاتی برای سالن های کنفرانس
  4. خرید فرش تشریفات برای راه پله و به صورت کناره:  این فرش ها طرح و قالب مشخصی ندارند. به همین دلیل می توانند در ابعاد و اندازه گوناگون بافته و پس از اندازه گیری دقیق برش و دوردوزی شوند.
  5. خرید فرش تشریفات برای مسجد و حسینیه

فرش های مانند سجاده فرش محرابی در نمازخانه ها به عنوان فرش مسجد نیز استفاده می شوند. در واقع فرش تشریفات بیشتر مورد علاقه اهل سنت می باشد. چرا که آنها فرش های ساده با طرح های ساده را بیشتر برای نماز مناسب می دانند.

خرید فرش تشریفات کاشان با بهترین قیمت و بهترین کیفیت صد در صد اکریلیک

نمونه فرش تشریفات

چند نمونه فرش تشریفاتی محراب نقش کاشان را از طریق این اسلایدر مشاهده نمایید. برای مشاهده بیشتر فرش تشریفات می توانید از مساجد فرش شده ما دیدن نمایید.

آیا خرید فرش تشریفات با پرداخت بیعانه امکان پذیر می باشد؟

– بله خرید فرش تشریفاتی با پرداخت بیعانه (50 درصد کل مبلغ) امکانپذیر می باشد.

آیا امکان خرید فرش تشریفات به صورت قسطی میسر است؟

-بله در صورتی که 50 درصد از کل مبلغ به صورت نقد دریافت شود و تاریخ چک‌های شما بین یک الی شش ماه باشد.

نحوه قیمت گذاری فرش تشریفات بر اساس شانه و ابعاد چگونه است؟

در فرش های ماشینی هرچقدر شانه و تراکم بالا تر باشد کیفیت آن نیز بهتر وقیمت فرش بیشترمی شود.

آیا پس از سفارش طرح فرش، امکان تعویض آن میسر است؟

چنان چه طرح شما برای بافت آماده باشد چنین امکانی وجود نخواهد داشت.

آیا می توان برای بافت فرش تشریفات طرح خاص پیشنهاد داد؟

بله فقط کافیست نقشه طرح مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید تا ما فرش تشریفاتی را با سلیقه شما تولید کنیم .

شانه و تراکم معمول فرش تشریفات چقدر است؟

شانه : ۴۴۰ ، ۵۰۰ ، طرح ۷۰۰ ، ۷۰۰ تراکم: ۸۰۰ ، ۱۰۰۰ ، ۱۲۰۰ ، ۱۵۰۰ ، ۲۱۰۰ ، ۲۲۵۰ ، ۲۵۵۰ ، ۳۰۰۰

بهترین کیفیت نخ فرش های تشریفاتی کدام است؟

بهترین نخ برای بافت فرش نخ اکرولیک هیت ست شده با ضخامت بالاست . که از جمع شدن، چروک و یا سُر خوردن روی فرش جلوگیری میکند. این جنس نخ نسبت به نوع های دیگر نخ عمری طولانی تری دارد و پرز کمتری پس میدهد.

فروش فرش تشریفات

قیمت فرش تشریفات

قیمت فرش تشریفات چقدر است ؟ عوامل زیادی بر روی قیمت فرش تاثیر می گذارد . جنس نخ ، میزان تراکم، تعداد شانه ، نوع بافت ، تعداد گره، کیفیت آهار در تعیین قیمت فرش تاثیرگذار است.  تضمین کیفیت فرش خودرا از ما بخواهید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید فرش های تشریفاتی و سجاده فرش با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.

فرش سجاده محراب نقش کاشان

قبل از خرید بدانید

فرش تشریفات اهواز

فرش تشریفات اهواز

فروش فرش تشریفات در اهواز با بهترین کیفیت و قیمت فروش فرش تشریفات در اهواز توسط شرکت فرش سجاده ای محراب نقش بهترین شرکت ارائه دهنده فرش تشریفات در اهواز و استان خوزستان اهواز، شهر پل‌های زیبا با کارون پر آب و دوست‌داشتنی است. گرچه چند سالی است هجوم بی امان ریزگردها،...

خرید فرش قرمز تشریفاتی ویژه ی خاص پسندان

خرید فرش قرمز تشریفاتی ویژه ی خاص پسندان

 خرید فرش قرمز تشریفاتی ویژه ی خاص پسندان خاص پسند که باشید بی شک فرش قرمز تشریفاتی انتخاب شما خواهد بود. اما برای خرید فرش قرمز تشریفاتی ابتدا شما را به مشاهده چند نمونه فرش قرمز تشریفات کاشان دعوت می نمایم. سپس راجع به تفاوت فرش تشریفات با فرش سجاده ای صحبت می کنیم....

فرش تشریفات خوی با بهترین قیمت و کیفیت

فرش تشریفات خوی با بهترین قیمت و کیفیت

فرش تشریفات خویشهر خوی معروف به شهر گل های آفتابگردان است. صاحب بزرگ ترین بازار بورس دانه های آفتابگردان! خوی از قدیمی ترین  مراکز تمدن در ایران؛ شهری با قدمت 7 هزار ساله است. آرامگاه پهلوان پوریای ولی در این شهر تاریخی و با تمدن وجود دارد. مردم خوی سلیقه ای خاص و...

کیفیت و خدمات فرش محراب نقش را با دیگر شرکت ها مقایسه و بررسی نمایید؛

آنگاه جهت خرید فرش با خیالی آسوده بهترین را انتخاب کنید.

از آخرین اخبار و فروش ویژه ما مطلع باشید

متری سود کن

کســب درآمد مـیلیونی با همکاری در فروش فرش سجاده ای

تخفیف خرید فرش

 9 درصد تخفیف برای خرید فرش تشریفات و سجاده فرش!

هدیه ویژه به مساجد

هدیه 5 میلیون تومانی برای تمامی مساجد  و نمازخانه های سراسر کشور

مشتریان ما

فرش سجاده محراب نقش کاشان فرش سجاده محراب نقش کاشان فرش سجاده محراب نقش کاشان فرش سجاده محراب نقش کاشان فرش سجاده محراب نقش کاشانفرش سجاده محراب نقش کاشانفرش سجاده محراب نقش کاشان فرش سجاده محراب نقش کاشان فرش سجاده محراب نقش کاشان فرش سجاده محراب نقش کاشان فرش سجاده محراب نقش کاشان فرش سجاده محراب نقش کاشان فرش سجاده محراب نقش کاشان فرش سجاده محراب نقش کاشان فرش سجاده محراب نقش کاشان فرش سجاده محراب نقش کاشان فرش سجاده محراب نقش کاشان فرش سجاده محراب نقش کاشانفرش سجاده محراب نقش کاشان فرش سجاده محراب نقش کاشان

فرش های تشریفاتی گونه دیگری از فرش های ماشینی است که به صورت یک پارچه بافته می شود. از این فرش ها در میهمانی ها، مساجد ، حسینیه، راهرو، فرودگاه، سالن کنفرانس و در بسیاری از هتل های ستاره دار ،رستوران های ویژه، فروشگاه های معتبر با ابعاد مختلف استفاده می شود.

شرکت محراب نقش کاشان با سالها تجربه در زمینه فروش فرش در سراسر کشور، آماده خدمت رسانی و پذیرش سفارشات ویژه مشتریان عزیز می باشد. کیفیت و خدمات فرش ما را با دیگر شرکت ها مقایسه و بررسی نمایید؛ آنگاه جهت خرید فرش با خیالی آسوده بهترین را انتخاب کنید.