03154751366 - 09133617256

فروش فرش سجاده ای در اصفهان

فروش فرش سجاده ای در اصفهان توسط شرکت سجاده فرش محراب نقش بهترین شرکت ارائه دهنده فرش سجاده ای در استان اصفهان

اصفهان حقیقتا نصف جهان است. اصفهان نگین انگشتری ایران، عروس شهرهای باستانی کشور و شهر گنبدهای فیروزه ای است. اصفهان، دنیایی از هنر و صنایع دستی و آثار تاریخی و زیبایی های طبیعی است. اصفهان دومین شهر مهم کشور در صنعت و تجارت است. ما در محراب نقش، افتخار می‌کنیم که اصالتی اصفهانی داریم و قصد داریم به لطف الهی تبدیل به بازیگر اصلی عرصه فروش فرش سجاده ای در اصفهان و بهترین شرکت سجاده فرش در استان اصفهان شویم. مردم اصفهان وقتی نام کاشان را می‌شنوند قطعا نقش و نگار فرش کاشان در دل هاشان زنده می شود.

ما قصد داریم به لطف الهی تبدیل به بازیگر اصلی عرصه فروش فرش سجاده ای در اصفهان و بهترین شرکت سجاده فرش در استان اصفهان شویم. ما طی بیش از 20 سال سابقه کاری خود به عنوان یک شرکت فرش سجاده ای،‌ بارها با مشتریان ارجمند اصفهانی کار کرده ایم و نسبت به مردمان با وسعت طبع و هنرمند، ریزبین و با دقت نظر اصفهان، شناخت و ارادت داریم. و به لطف خدا، امیدواریم بتوانیم خدمات خوب و قابل قبولی را در عرصه فروش فرش سجاده ای در اصفهان ارائه نماییم.

نمونه کار های انجام شده در اصفهان

تعهد به کیفیت و صداقت در قیمت فرش سجاده ای در اصفهان

به قول کسبه های قدیمی بازار اصفهان، که مهمترین دارایی خود را، اعتبارشان می‌دانستند، به لطف خدا، ما روزی حلال خورده ایم و می دانیم اگر برای دریافت پول بیشتر، در تولید فرش سجاده ای، از مواد بی کیفیت استفاده کنیم؛ کیفیت و اعتبار خود را فدای پول کرده ایم. قطعا این پول حلال نخواهد بود و نه تنها سودی عاید ما نخواهد شد بلکه روزگار ما را هم سیاه خواهد کرد.

باور کرده‌ایم رسیدن به موفقیت در هر کسب و کاری با درستی، صداقت، خدمت حاصل می شود. ضمیر پاک شما اصفهانی های عزیز، به خوبی بین محصول و خدمات با کیفیت و بی کیفیت فرق خواهد گذاشت و در بلندمدت، این کسب و کارهای درستکار، ماندگار خواهند شد.

قیمت سجاده فرش در اصفهان

هزینه و قیمت فروش فرش سجاده ای در اصفهان و شهرهای استان اصفهان

شانه

تراکم

بافت

جنس نخ

قیمت هر متر فرش مسجدی

700

3000

HCP دستباف گونه

100% اکریلیک

4.980.000

700

3000

HCP دستباف گونه

100% اکریلیک

4.480.000

500

3000

واندویل

100% اکریلیک

4.380.000

500

2550

واندویل

100% اکریلیک

4.280.000

500

1200

واندویل

100% اکریلیک

3.980.000

لوگوی مشتریان نام آشنایی که به محراب نقش اعتماد کرده اند

این فهرست اهم برندهایی است که در طول فعالیت ۲۰ ساله محراب نقش، به ما اعتماد کرده‌اند.

دانشگاه علمی کاربردی لوگوی معاونت بهداشت لوگوی دانشگاه شیراز دفتر امور شاهد و ایثارگران سازمان بیمه سلامت ایران سازمان سما سازمان بازنشستگی کارکنان فولاد بیمه پاسارگاد شرکت مخابرات ایران اداره کل اوقاف و امور خیریه بانک ملت دانشگاه حضرت معصومه مسجدکالا سازمان امور مالیاتی کشور مرکز رسیدگی به امور مساجد هلال احمر شرکت مخابرات استان اصفهان مجتمع فولاد کویر شرکت ارتباطات زیرساخت نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

پرسش های متداول درباره خرید فرش سجاده اصفهان

قیمت سجاده فرش مسجد چقدر است ؟

مشتریان عزیز جهت آگاهی از قیمت دقیق می توانند با همکاران ما در شرکت محراب نقش تماس بگیرند تا لیست قیمت برای آنها ارسال شود.

ویژگی های فرش سجاده ای مسجدی محراب نقش چیست ؟

ویژه گی های منحصر به فرد محصولات ما شامل : شست وشوی آسان ، تضمین کیفیت و قیمت ، تولید کننده برتر در فرش سجاده ای ، تنوع در طرح و رنگ و صادر کننده موفق .

شرکت محراب نقش چند سال سابقه فروش فرش سجاده ای دارد؟

شرکت محراب نقش با بیش از 20 سال سابقه  در زمینه  فروش فرش های سجاده ای در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی می باشد .

سفارش طرح دلخواه به چه صورت است ؟

ما هر آنچه دلخواه شما باشد خواهیم بافت! فقط کافیه طرح مورد نظر خود را برای ما ارسال نمایید .

آیا امکان تعویض سجاده فرش مسجد وجود دارد ؟

اگر تصمیم خود را برای تعویض فرش های کهنه با فرش سجاده ای نو گرفته‌اید کافیست از فرش های خود عکس بگیرید. تعداد و ابعاد آن نیز مشخص بفرمایید. سپس از طریق یکی از رسانه های  اجتماعی عکس های فرش های خود را ارسال فرمایید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

 

آیا ضمانت نامه ای برای کیفیت فرش سجاده ای وجود دارد ؟

ما برای تمامی محصولات خود  ضمانت نامه کیفیت بافت و مواد اولیه  برای مشتریان ارائه خواهیم داد.

چند نمونه طرح فرش مسجدی از شرکت سجاده فرش محراب نقش تولید می شود ؟

شرکت سجاده فرش محراب نقش تولید کننده فرش 440 شانه ، 500 شانه و  700 شانه ، فرش محرابی و تشریفاتی در سراسر ایران می باشد.

شگفتانه محراب نقش

بن هدیه 50 میلیون ریالی به مناسبت عیدقربان با فروش فرش سجاده ای در اصفهان

مشاوره آنلاین و رایگان

مشاوره رایگان با کارشناسان فنی در خصوص خرید و قیمت فرش سجاده ای در اصفهان

فروش نقد و اقساط

فروش فرش سجاده ای در اصفهان متناسب با هر توان مالی به صورت نقد و اقساط.

 هدف ما آبادانی بهشت زمین یعنی مسـاجد است

محراب نقش همدم سجده های عاشـــقانه ی شما