03154751366 - 09133617256

فروش فرش سجاده ای در کرج با بهترین قیمت

فروش فرش سجاده ای در کرج توسط شرکت محراب نقش بهترین شرکت ارائه دهنده فرش سجاده ای در کرج و استان البرز

کرج را بیشتر به کاخ مروارید محل اقامت شمس باید شناخت و یا به آبشار هفت چشمه اش. کرج را به خاطر آب و هوای مطبوعش باید شناخت. کمتر کسی پیدا می شود که کرج برود و حداقل یکبار مزه اسکی در پیست اسکی دیزین را نچشد. ما در شرکت فرش سجاده ای محراب نقش، افتخار می‌کنیم که بتوانیم به هموطنان عزیز کرجی خدمتی ارائه نماییم و قصد داریم به لطف الهی تبدیل به بازیگر اصلی عرصه فروش فرش سجاده ای در کرج و بهترین شرکت سجاده فرش در استان البرز و شهر کرج شویم.
ما به عنوان یک شرکت سجاده فرش ،‌ با بیش از 20 سال سابقه کاری خود بارها با مشتریان عزیز اهل کرج کار کرده‌ایم و نسبت به مردمان آن، شناخت و ارادت داریم. دریافت تقدیرنامه و گواهی حُسن انجام کار از سازمان‌های دولتی، غیردولتی و مساجدی که با فرش سجاده‌ای محراب نقش کاشان در شهر کرج مفروش شده‌اند؛ گویای همین مطلب است. به لطف خدا، امیدواریم بتوانیم خدمات خوب و قابل قبولی را در زمینه فروش فرش سجاده ای در کرج به شما عزیزان ارائه نماییم.

نمونه کار نمازخانه فرش شده در کرج

دو نمونه از مسجد و نمازخانه های فرش شده در شهر کرج

فرش سجاده محراب نقش کاشان

فرش نمازخانه دبستان اکبریه کرج

فرش سجاده محراب نقش کاشان

فرش نمازخانه مسجد کرج

تعهد به کیفیت و صداقت در قیمت

به قول کاسب های قدیمی بازار، که مهمترین دارایی خود را، اعتبارشان می‌دانستند، به لطف خدا، ما روزی حلال خورده ایم و می دانیم اگر برای دریافت پول بیشتر، در تولید فرش سجاده ای، از مواد بی کیفیت استفاده کنیم؛ کیفیت و اعتبار خود را فدای پول کرده ایم. قطعا این پول حلال نخواهد بود و نه تنها سودی عاید ما نخواهد شد بلکه روزگار ما را هم تباه خواهد کرد.

باور کرده‌ایم رسیدن به موفقیت در هر کسب و کاری با درستی، صداقت، خدمت حاصل می شود. ضمیر پاک شما مشتریان، به خوبی بین محصول و خدمات با کیفیت و بی کیفیت فرق خواهد گذاشت و در بلندمدت، این کسب و کارهای درستکار، ماندگار خواهند شد.

قیمت فرش سجاده ای در کرج

هزینه فروش و قیمت فرش سجاده ای در کرج و استان البرز

شانه

تراکم

بافت

جنس نخ

قیمت هر متر فرش مسجدی

700

3000

HCP دستباف گونه

100% اکریلیک

4.980.000

700

3000

HCP دستباف گونه

100% اکریلیک

4.480.000

500

3000

واندویل

100% اکریلیک

4.380.000

500

2550

واندویل

100% اکریلیک

4.280.000

500

1200

واندویل

100% اکریلیک

3.980.000

لوگوی مشتریان نام آشنایی که به محراب نقش اعتماد کرده اند

این فهرست اهم برندهایی است که در طول فعالیت ۲۰ ساله محراب نقش، به ما اعتماد کرده‌اند.

دانشگاه علمی کاربردی لوگوی معاونت بهداشت لوگوی دانشگاه شیراز دفتر امور شاهد و ایثارگران سازمان بیمه سلامت ایران سازمان سما سازمان بازنشستگی کارکنان فولاد بیمه پاسارگاد شرکت مخابرات ایران اداره کل اوقاف و امور خیریه بانک ملت دانشگاه حضرت معصومه مسجدکالا سازمان امور مالیاتی کشور مرکز رسیدگی به امور مساجد هلال احمر شرکت مخابرات استان اصفهان مجتمع فولاد کویر شرکت ارتباطات زیرساخت نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

پرسش های متداول درباره خرید فرش سجاده ای  کرج

در صورت نیاز می توانیم از شرکت محراب نقش مشاوره بگیریم ؟

بله شرکت محراب نقش برای مشتریان عزیز مشاوره رایگان جهت خرید فرش سجاده ای در نظر گرفته است .و شما می توانید در صورت نیاز با مشاورین ما در این زمنیه تماس بگیرید .

کیفیت خوب و بد سجاده فرش ها را چگونه می توانیم تشخیص دهیم ؟

بافت سجاده فرش ها با نخ اکریلیک هیت ست شده پرز دهی فرش را کاهش می دهد. ولی نخ پلی استر از کیفیت پایین تری برخوردار است و باعث حساسیت در پوست افراد می شود .

چند نوع طرح در سجاده فرش ها وجود دارد ؟

طرح های تشریفاتی ، محرابی ، موکت ، و طرح یک پارچه

شرکت محراب نقش کاشان از نظر کیفیت و قیمت چه مزیتی دارد ؟

این محصولات با بهترین کیفیت جهان تولید می شوند. زیرا با مرغوب ترین الیاف و مجهز ترین دستگاه های به روز بافته می شوند.

در صورتی که سجاده فرش ها سالم تحویل داده نشود امکان تعویض وجود دارد؟

محراب نقش همیشه تلاش کرده است تا سجاده فرش ها بدون هیچ نقص و عیبی به دست مشتریان عزیز برسد. و در صورت هر گونه مشکل در محصولات خریداری شده ما با هزینه شرکت سجاده فرش ها را تعویض خواهیم کرد.

منظور از نخ فرش چیست ؟

در هر بافت فرش باید سه نوع نخ مصرف شود : نخ پرز، نخ تار، نخ پود .و مناسب ترین نوع نخ نخ صد در صد اکرولیک هیت ست شده است .

چگونه می توانیم طرح دلخواه برای خرید سجاده فرش سفارش دهیم ؟

شما می توانید نقشه و طرح مورد نظر خود را برای محراب نقش ارسال کنید تا ما با توجه به سلیقه ی شما سجاده فرش ها را تولید کنیم .

شگفتانه محراب نقش

بن هدیه 50 میلیون ریالی به مناسبت عیدقربان تا  عید غدیر لذاب فروش فرس سجاده ای در کسور

مشاوره آنلاین و رایگان

مشاوره رایگان با کارشناسان فنی در خصوص خرید فرش سجاده ای در کرج

فروش نقد و اقساط

فروش فرش سجاده ای در کرج متناسب با هر توان مالی به صورت نقد و اقساط.

09133617256

ما را در اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی دنبال نمایید تا زودتر از همه از تخفیف‌های محراب نقش با خبر شوید. تازه کلی طرح های ویژه فروش در اینستاگرام ما قرار داره که می‌تونه یه تجربه دلنشین از خرید با تخفیف ویژه رو براتون رقم بزنه.