03154751366 - 09133617256

فروش و قیمت فرش سجاده ای مشهد

فروش فرش سجاده ای مشهد توسط شرکت سجاده فرش محراب نقش بهترین شرکت ارائه دهنده فرش سجاده ای در مشهد

مشهد، دومین شهر پرجمعیت کشور پس از تهران است. مشهد به واسطه وجود مقدس حضرت امام رضا علیه السلام، سرزمینی پر برکتی است. این شهر اصلی‌ترین مقصد گردشگری زوار محسوب می‌شود. شهری دوست‌داشتنی، با آثار تاریخی و جاذبه‌های طبیعی دلنشین و هتل‌هایی مجلل و گردشگاه‌هایی بی‌نظیر.

ما در شرکت فرش سجاده ای محراب نقش، افتخار می‌کنیم که بتوانیم به هموطنان عزیز مشهدی‌ خدمتی ارائه نماییم و قصد داریم به لطف الهی تبدیل به بازیگر اصلی عرصه فروش فرش سجاده ای در مشهد و بهترین شرکت فرش سجاده ای مشهد شویم.

ما به عنوان یک شرکت سجاده فرش،‌ بیش از 20 سال سابقه کاری خود بارها با مشتریان عزیز مشهدی کار کرده‌ایم و نسبت به مردمان خوش‌مشرب، خوش‌لهجه و خوش‌مرام مشهد مقدس، شناخت و ارادت داریم و به لطف خدا، امیدواریم بتوانیم خدمات خوب و قابل قبولی در زمینه فروش فرش سجاده ای در مشهد ارائه نماییم.

نمونه سجاده فرش های انجام شده در مشهد

فرش سجاده محراب نقش کاشان

فرش سجاده ای مشهد ، شرکت مخابرات شهید فرشچی

تعهد به کیفیت و صداقت در قیمت فرش سجاده ای مشهد

کسبه های قدیمی بازار، مهمترین دارایی خود را، اعتبارشان می‌دانستند. به لطف خدا، ما روزی حلال خورده ایم و می دانیم اگر برای دریافت پول بیشتر، در تولید و ارائه قیمت فرش سجاده ای مشهد، از مواد بی کیفیت استفاده کنیم؛ کیفیت و اعتبار خود را فدای پول کرده ایم. قطعا این پول حلال نخواهد بود و نه تنها سودی عاید ما نخواهد شد بلکه روزگار ما را هم سیاه و تباه خواهد کرد.

ما باور داریم که رسیدن به موفقیت در هر کسب و کاری با صداقت و درستی حاصل می شود. ضمیر پاک شما مشهدی های عزیز، به خوبی بین فرش سجاده ای با کیفیت و بی کیفیت فرق خواهد گذاشت و در بلندمدت، این کسب و کارهای درستکار هستند که ماندگار خواهند شد.

قیمت فرش سجاده ای مشهد

هزینه و قیمت فروش فرش سجاده ای مشهد و شهرهای خراسان رضوی

قیمت فرش سجاده ای مشهد با توجه به نوع شانه، تراکم و نوع نخ مصرفی، متغیر است. و همان طور که می دانید قیمت نخ در حال نوسان می باشد. و متاسفانه شرکت محراب نقش از گذاشتن لیست قیمت فرش سجاده ای مشهد معذور می باشد. خریداران عزیز مشهدی، جهت اطلاع از قیمت فرش های سجاده ای مشهد با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

شانه
تراکم
بافت
جنس نخ
قیمت هر متر فرش مسجدی
700
3000
HCP دستباف گونه
100% اکریلیک
4.980.000
700
3000
HCP دستباف گونه
100% اکریلیک
4.480.000
500
3000
واندویل
100% اکریلیک
4.380.000
500
2550
واندویل
100% اکریلیک
4.280.000
500
1200
واندویل
100% اکریلیک
3.980.000

لوگوی مشتریان نام آشنایی که به محراب نقش اعتماد کرده اند

این فهرست اهم برندهایی است که در طول فعالیت ۲۰ ساله محراب نقش، به ما اعتماد کرده‌اند.

دانشگاه علمی کاربردی لوگوی معاونت بهداشت لوگوی دانشگاه شیراز دفتر امور شاهد و ایثارگران سازمان بیمه سلامت ایران سازمان سما سازمان بازنشستگی کارکنان فولاد بیمه پاسارگاد شرکت مخابرات ایران اداره کل اوقاف و امور خیریه بانک ملت دانشگاه حضرت معصومه مسجدکالا سازمان امور مالیاتی کشور مرکز رسیدگی به امور مساجد هلال احمر شرکت مخابرات استان اصفهان مجتمع فولاد کویر شرکت ارتباطات زیرساخت نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

پرسش های متداول درباره خرید فرش سجاده ای در مشهد

قیمت فرش سجاده ای مشهد چقدر است ؟

مشتریان عزیز جهت آگاهی از قیمت فرش سجاده ای مشهد می توانند با همکاران ما در شرکت محراب نقش تماس بگیرند تا لیست قیمت سجاده فرش برای آنها ارسال شود.

ویژگی های فرش سجاده ای مسجدی محراب نقش چیست ؟

ویژگی های منحصر به فرد محصولات محراب نقش شامل شست وشوی آسان، تضمین کیفیت و قیمت، تنوع در طرح و رنگ می باشد. همچنین صادر کننده موفق فرش سجاده ای نیز می باشد.

شرکت محراب نقش چند سال سابقه فروش فرش سجاده ای دارد؟

شرکت محراب نقش با بیش از 20 سال سابقه  در زمینه  فروش فرش های سجاده ای در سراسر کشور آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی می باشد .

آیا امکان تعویض سجاده فرش مسجد وجود دارد ؟

بله. برای تعویض فرش های کهنه با فرش سجاده ای نو کافیست از فرش های خود عکس بگیرید. تعداد و ابعاد آن را نیز مشخص بفرمایید. سپس از طریق یکی از رسانه های  اجتماعی عکس فرش های خود را ارسال نموده تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

آیا ضمانت نامه ای برای کیفیت فرش سجاده ای در اختیار ما قرار می گیرد؟

بله. برای تمامی محصولات خود ضمانت نامه کیفیت بافت و مواد اولیه به مشتریان ارائه میدهیم.

چند طرح فرش شرکت سجاده فرش محراب نقش ارائه نموده است ؟

شرکت سجاده فرش محراب نقش بیش از 80 نوع طرح فرش سجاده ای ارائه نموده است.

شگفتانه محراب نقش

بن هدیه 50 میلیون ریالی به مناسبت عیدقربان با فروش فرش سجاده ای در مشهد

مشاوره آنلاین و رایگان

مشاوره رایگان با کارشناسان فنی در خصوص خرید و قیمت فرش سجاده ای مشهد

فروش نقد و اقساط سجاده فرش مشهد

فروش و قیمت فرش سجاده ای مشهد متناسب با هر توان مالی به صورت نقد و اقساط.

 هدف ما آبادانی بهشت زمین یعنی مسـاجد است

محراب نقش همدم سجده های عاشـــقانه ی شما