03154751366 - 09133617256
فرش سجاده محراب نقش کاشان

فراخوان سین هشتم سجاده فرش نو

محصولی جدید از شرکت فرش سجاده‌ای محراب نقش کاشان:

فراخوان سین هشتم سجاده فرش نو تمدید شد!

مسابقه سین هشتم سجاده فرش نو، که تاریخ آن از 18 اسفند تا 18 فروردین بود، با توجه به استقبال شما عزیزان، تا پایان ماه مبارک رمضان تمدید شد.
شرکت سجاده فرش محراب نقش کاشان با بررسی نیاز مساجد و نمازخانه‌ها، به ایده‌ای جدید و خلاقانه دست یافته است. به‌زودی این ایده عملیاتی خواهد شد. ایده‌ای که بسیار جذاب است. اگر شما فکر می‌کنید که می‌توانید این محصول جدید را حدس بزنید، تا فرصت باقیست در مسابقه سین هشتم سجاده فرش نو شرکت کنید و فرصت تمدید شده را از دست ندهید!
نوبت شماست که قدرت تشخیصتان را محک بزنید و بگویید: شرکت سجاده فرش محراب نقش قرار است برای خدمت بهتر چه ایده‌ای را اجرایی کند؟

در فرصت تمدید شده، شما می‌توانید تا پایان ماه مبارک رمضان ایده خودتان را برای محراب نقش ارسال کنید. روز عید سعید فطر، قرعه‌کشی انجام شده و به ‌قید قرعه جوایز ویژه‌ای به 5 نفر از شما عزیزان تعلق خواهد گرفت.

محراب نقش به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده تخصصی فرش سجاده ای ، همیشه در توسعه محصولات برتر، پیشگام می باشد؛ و قصد دارد با عملیاتی کردن این ایده جدید، به مساجد، نمازخانه‌ها، مدارس و ارگان‌ها برای خریدی با کیفیت بهتر، کمک کند.همین حالا و تا فرصت باقیست، برای ثبت ایده در فراخوان ” سین هشتم سجاده فرش نو” شرکت کنید.افتخار ما، همراهی شما عزیزان با شرکت سجاده فرش محراب نقش کاشان است.

  • نفر اول     :  کمک هزینه سفر به مشهد
  • نفر دوم    :   تابلوفرش سفارشی
  • نفر سوم   : فرش سجاده ای یک نفره با کاور
  • نفر چهارم :  پاوربانک
  • نفر پنجم  :  کارت هدیه 100 هزار تومانی

گفتنی‌ست محراب نقش به منظور افزایش اطلاعات مشتریان خود در خصوص انتخاب بهترین سجاده فرش، مسابقه دیگری تحت عنوان ” بهترین فرش سجاده ای مسجد” ترتیب داده است.

همچنین این شرکت در راستای حمایت از جوانان این کشور طرح همکاری در فروش فرش سجاده ای را ارائه نموده است. برای اطلاع بیشتر بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.