03154751366 - 09133617256

فروش و قیمت فرش سجاده ای در تهران

قیمت فرش سجاده ای در تهران توسط شرکت محراب نقش بهترین شرکت ارائه دهنده فرش مسجد و نمازخانه در تهران.

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 09133617256

 

‌تهران، پایتخت و قلب تپنده ایران، گل سر سبد شهرهای میهن است. مهمترین مرکز تجمع دانشگاه‌های مطرح و شرکت‌های معتبر و هیات‌های مذهبی است. تهران جهت دهنده سیاست؛ اقتصاد و فرهنگ کشور  است. ما در محراب نقش، افتخار می‌کنیم که بتوانیم خدمتی به تهرانی‌های عزیز ارائه کنیم. اگر مردم تهران وقتی نام کاشان را می‌شنوند به یاد گلاب قمصر نیفتند؛ قطعا به یاد اشعار و سروده های دلنشین سهراب سپهری می افتند. نقش و نگار فرش کاشان در دل هاشان زنده می شود. آنجا که سهراب می گوید: من مسلمانم. قبله ام یک گل سرخ. جانمازم چشمه، مهرم نور. دشت سجاده من.

ما قصد داریم به لطف الهی تبدیل به بازیگر اصلی عرصه فروش فرش سجاده ای در تهران و بهترین شرکت ارائه دهنده فرش سجاده ای در استان تهران شویم. ما طی بیش از 20  سال سابقه کاری خود به عنوان یک شرکت فرش سجاده ای ،‌ بارها با مشتریان ارجمند تهرانی کار کرده ایم و  نسبت به مردمان با وسعت طبع و دورنگر تهران، شناخت و ارادت داریم و به لطف خدا، امیدواریم بتوانیم خدمات خوب و قابل قبولی را ارائه نماییم.

چرا فروش فرش سجاده ای در تهران نیست؟

 عمده فروش فرش سجاده ای در تهران توسط شرکت های فرش سجاده ای کاشان صورت می گیرد. چرا که کارخانه‌ی تولید فرش ماشینی و فرش سجاده ای در تهران موجود نیست. اگر هم اطراف شهر تهران باشد، به تولید فرش‌های خانگی می‌پردازند. فرش رولی مخصوص برای مساجد و نمازخانه را نمی‌بافند.

مطلب دیگر که حائز اهمیت است، این است که فرش ها اصولا به صورت رولی بافته می شوند  پس هنگام بافت لازم است به ابعاد مسجد توجه شود. در واقع به جهت قبله، وجود ستون ها در نمازخانه ، بدقوارگی که در ابعاد مسجد و نمازخانه وجود دارد، در هنگام بافت توجه نمود.

جایگزین فروش فرش سجاده ای در تهران

بهترین جایگزین قطعا خرید فرش سجاده ای کاشان مستقیم از کارخانه می‌باشد. به طور کلی باید بدانیم مرکز تولید بهترین سجاده فرش در ایران یا مرکز خرید سجاده فرش، کاشان می باشد. از جهت دیگر نزدیک بودن کاشان تا تهران باعث شده که فروش مستقیم از کارخانه‌ی فرش‌ سجاده ای محراب نقش کاشان، جایگزین بسیار مناسبی به جای فروش فرش سجاده ای در تهران باشد. مدت مسافت تهران تا کاشان حدود 2 ساعت و نیم می باشد. در واقع این فاصله‌ی نزدیک کاشان به پایتخت باعث شده که قیمت فرش سجاده ای در کاشان با قیمت فرش سجاده ای در تهران تفاوت چندانی نداشته باشد.

نمونه کار های انجام شده در تهران

سفارش فرش سجاده ای برای تهران

 جهت سفارش می توانید فرمی را از طریق لینک زیر پر نمایید. کارشناسان ما بعد از ثبت سفارش شما، در اولین فرصت با شما تماس خواهد گرفت. در صورتی که برای خرید عجله دارید  و زمان کافی برای بافت فرش را ندارید، از طریق تماس با مدیریت فروش محراب نقش، متراژ مکان خود را اعلام نمایید تا براساس ابعاد استاندارد سجاده فرش، تعداد رول‌های مورد نیاز برای مسجد یا نمازخانه‌ی شما محاسبه شود.

تعهد به کیفیت و صداقت در قیمت

به قول کاسب های قدیمی بازار، که مهمترین دارایی خود را، اعتبارشان می‌دانستند، به لطف خدا، ما روزی حلال خورده ایم و می دانیم اگر برای دریافت پول بیشتر، در تولید فرش سجاده، از مواد بی کیفیت استفاده کنیم؛ کیفیت و اعتبار خود را فدای پول کرده ایم. قطعا این پول حلال نخواهد بود و نه تنها سودی عاید ما نخواهد شد بلکه روزگار ما را هم تباه خواهد کرد.

باور کرده‌ایم رسیدن به موفقیت در هر کسب و کاری با درستی، صداقت، خدمت حاصل می شود. ضمیر پاک شما مشتریان، به خوبی بین محصول و خدمات با کیفیت و بی کیفیت فرق خواهد گذاشت و در بلندمدت، این کسب و کارهای درستکار، ماندگار خواهند شد.

قیمت فرش سجاده ای در تهران

هزینه و قیمت فرش سجاده ای در تهران و استان تهران 

 قیمت فرش سجاده ای در تهران و دیگر استان ها، با توجه به شانه و تراکم و نخ مصرف شده متفاوت است. این روز ها به دلیل نوسان در قیمت نخ ، ما از قرار دادن لیست  دقیق قیمت معذور می باشیم .خریداران می توانند جهت آگاهی دقیق از قیمت فرش ها با کارشناسان ما در این زمینه در ارتباط باشند. قیمت های ارائه شده زیر مربوط به فروردین ماه می باشد.

لوگوی مشتریان نام آشنایی که به محراب نقش اعتماد کرده اند

این فهرست اهم برندهایی است که در طول فعالیت ۲۰ ساله محراب نقش، به ما اعتماد کرده‌اند.

دانشگاه علمی کاربردی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران لوگوی معاونت بهداشت لوگوی دانشگاه شیراز دفتر امور شاهد و ایثارگران سازمان بیمه سلامت ایران سازمان سما سازمان بازنشستگی کارکنان فولاد بیمه پاسارگاد شرکت مخابرات ایران اداره کل اوقاف و امور خیریه بانک ملت دانشگاه حضرت معصومه مسجدکالا سازمان امور مالیاتی کشور مرکز رسیدگی به امور مساجد هلال احمر شرکت مخابرات استان اصفهان مجتمع فولاد کویر شرکت ارتباطات زیرساخت

پرسش های متداول درباره خرید فرش سجاده ای در تهران

آیا امکان مشاوره قبل از خرید سجاده فرش وجود دارد؟

بله مشتریان می توانند در صورت نیاز در مورد کیفیت و شانه تراکم محصولات با مشاورین ما تماس برقرار کنند و در این زمینه مشاوره رایگان بگیرند.

چگونه تشخیص دهیم کیفیت فرش خوب است یا خیر ؟

امروزه بیشتر فرش ها با  نخ اکریلیک و با دستگاه هیت ست شده  بافته می شود . این نخ ها پرز دهی فرش را کاهش می دهد. اما فرش هایی که با نخ پلی استر بافته می شود کیفیت پایین تری دارد. و باعث حساسیت پوستی می شود.

انواع طرح های سجاده فرش چگونه است؟

سجاده فرش طرح محرابی سجاده فرش طرح تشریفات سجاده فرش طرح موکت سجاده ای سجاده فرش طرح فرش یکپارچه

مزیت شرکت محراب نقش از نظر کیفیت و قیمت چیست ؟

محصولات ما دارای کیفیتی برتر می باشد زیرا از بهترین الیاف و دستگاه بافندگی مجهز به روز بافته می شود. و همچنین قیمت سجاده فرش های ما به دلیل خرید مستقیم از کارخانه کمترین مقدار ممکن می باشد.

چگونه اعتماد کنیم فرش های ما سالم به مقصد می رسد ؟

تیم نصابان محراب نقش همیشه سعی کرده اند سجاده فرش ها را بدون هیچ ایرادی به مقصد برسانند. و در صورت هر گونه اشکال و ایراد فیزیکی محصولات با هزینه ی شرکت تعویض خواهد شد.

شانه و تراکم معمول سجاده فرش چقدر است؟

شانه : ۴۴۰ ، ۵۰۰ ، طرح ۷۰۰ ، ۷۰۰ تراکم: ۸۰۰ ، ۱۰۰۰ ، ۱۲۰۰ ، ۱۵۰۰ ، ۲۱۰۰ ، ۲۲۵۰ ، ۲۵۵۰ ، ۳۰۰۰

آیا می توانیم برای بافت سجاده فرش طرح پیشنهادی بدهیم؟

بله شرکت فرش سجاده ای محراب نقش توان تولید فرش مساجد، اماکن متبرکه و نمازخانه ادارات ، با توجه به نقشه و سلیقه متولیان و بانیان محترم مساجد را دارد.

شگفتانه محراب نقش

بن هدیه 50 میلیون ریالی به مناسبت عیدقربان

مشاوره آنلاین و رایگان

مشاوره رایگان با کارشناسان فنی در خصوص خرید فرش سجاده ای

فروش اقساطی

فروش فرش سجاده متناسب با هر توان مالی به صورت نقد و اقساط.

 هدف ما آبادانی بهشت زمین یعنی مسـاجد است

محراب نقش همدم سجده های عاشـــقانه ی شما