03154751366 - 09133617256

فرش مدرسه و فرش نمازخانه مدارس چه مشخصاتی  باید داشته باشد؟

فرش مدرسه و فرش نمازخانه مدارس که یکی از مهم‌ترین محل‌های. حضور دانش آموزان است، بسیار اهمیت دارد. تأثیر حضور کودکان و نوجوانان در نمازخانه به همراه دوستان، همکلاسی‌ها، دبیران و مربیان در زندگی و آینده آنها بسیار مهم و اساسی بوده. و ایجاد جذابیت و فراهم کردن یک محیط زیبا و دلنشین برای دانش آموزان بسیار حائز اهمیت است. همه می‌دانیم  یکی از مهم‌ترین ملزومات نمازخانه، فرش است و فرش نمازخانه مدارس با رنگ‌ها و طرح‌های متنوع خود، بسیار می‌تواند تاثیرگذار باشد.

فرش سجاده محراب نقش کاشان

رنگ سجاده فرش مدرسه

یکی از مسائلی که در انتخاب فرش نمازخانه مدارس حائز اهمیت است،. انتخاب رنگ سجاده فرش است. رنگ بوم سجاده فرش نمازخانه مدارس باید طوری انتخاب شود که دیرتر کثیف شده .و لکه‌ها را نشان ندهد. روحیه پرنشاط دانش آموزان و سن آن‌ها طوری است که ممکن است نتوانند به‌طور مناسب نظافت فرش نمازخانه مدارس را رعایت کنند،. به این دلیل، محراب نقش به مدارس برای تهیه فرش نمازخانه مدارس، رنگ‌های گردویی، سبز تیره، گلی و آبی تیره را پیشنهاد می‌کند. چرا که این رنگ‌ها بیشتر با روحیه با نشاط نوجوانان سازگار است .و از طرف دیگر نیز دیرتر لک شده و کثیف می‌شود.

طرح‌های سجاده فرش مدرسه

خوب است فرش نمازخانه مدارس با زیبا کردن محیط برای دانش آموزان در جذب آن‌ها برای حضور، مؤثر باشد. سازگاری با شرایط مخاطبین مدرسه و روحیات کودکان و نوجوانان را نیز باید در نظر گرفت. سجاده فرش برای  فرش مدرسه گزینه‌ی مناسبی است. طرح‌ها و نقشه‌های زیبای فرش سجاده‌ای که یادآور گل‌های زیبای بهشتی است. می‌تواند برای نوجوانان جذاب باشد. همچنین می‌توان با کمی تغییر در نقشه سجاده فرش و فانتزی سازی نقشه و گل‌ها .در هماهنگ‌سازی سجاده فرش با روحیات کودکان برای جذب بیشتر  آنها به نمازخانه و فریضه نماز اثرگذار بود. حالت محرابی فرش سجاده‌ای برای فرش نمازخانه مدارس نیز در روحیات معنوی کودک اثرگذار است. تنظیم قبله با نصب فرش سجاده‌ای به سمت آن و همچنین. ایجاد نظم صفوف به آموزش بهتر احکام نماز جماعت به کودکان مؤثر است.

فرش سجاده محراب نقش کاشان
فرش سجاده محراب نقش کاشان

اسپری لکه‌بر فرش مدرسه

برای پاک کردن لکه ها از روی فرش نمازخانه مدارس، می توانید از محصول جدید محراب نقش استفاده کنید.
برای سفارش اسپری لکه بر فرش پاک نقش، همین حالا با ما تماس بگیرید.
و یا از این طریق خرید اینترنتی داشته باشید: خرید اینترنتی اسپری لکه‌بر فرش پاک نقش.
و  طرح های فروش فرش مسجد محراب نقش را از دست ندهید!

031-5475136

نمونه ای از فرش نمازخانه مدارس فرش شده