03154751366 - 09133617256

فرش مدرسه و فرش نمازخانه مدارس چه مشخصاتی  باید داشته باشد؟

فرش مدرسه و فرش نمازخانه مدارس که یکی از مهم‌ترین محل‌های. حضور دانش آموزان است، بسیار اهمیت دارد. تأثیر حضور کودکان و نوجوانان در نمازخانه به همراه دوستان، همکلاسی‌ها، دبیران و مربیان در زندگی و آینده آنها بسیار مهم و اساسی بوده. و ایجاد جذابیت و فراهم کردن یک محیط زیبا و دلنشین برای دانش آموزان بسیار حائز اهمیت است. همه می‌دانیم  یکی از مهم‌ترین ملزومات نمازخانه، فرش است و فرش نمازخانه مدارس با رنگ‌ها و طرح‌های متنوع خود، بسیار می‌تواند تاثیرگذار باشد.

اینکه «چه فرشی برای نمازخانه مدارس مناسب است؟» شاید سؤال بسیاری از مدیران مدارس و مراکز آموزشی باشد. بسیار مهم است که فرش نمازخانه مدارس از نظر طراحی و رنگ با روحیات با نشاط کودکان و نوجوانان همخوانی داشته باشد. همچنین در طراحی نقشه سرشار از گل‌ها و رنگ‌های روشن و پرجاذبه برای آنها باشد. چرا که یکی از راهکارهای جذب کودکان و نوجوانان به نماز و عبادت، فضاسازی مناسب، تزئین زیبای محل و کیفیت فرش نمازخانه مدارس است. اگر بتوانیم نمازخانه را برای دانش آموزان، محلی با حال و هوای دلنشین کنیم در این صورت برای جذب آنها به نماز و مسائل دینی و کاشتن نهال خوبی‌ها در دلشان گام بزرگی برداشته‌ایم.

فرش سجاده محراب نقش کاشان

رنگ سجاده فرش مدرسه

یکی از مسائلی که در انتخاب فرش نمازخانه مدارس حائز اهمیت است،. انتخاب رنگ سجاده فرش است. رنگ بوم سجاده فرش نمازخانه مدارس باید طوری انتخاب شود که دیرتر کثیف شده .و لکه‌ها را نشان ندهد. روحیه پرنشاط دانش آموزان و سن آن‌ها طوری است که ممکن است نتوانند به‌طور مناسب نظافت فرش نمازخانه مدارس را رعایت کنند،. به این دلیل، محراب نقش به مدارس برای تهیه فرش نمازخانه مدارس، رنگ‌های گردویی، سبز تیره، گلی و آبی تیره را پیشنهاد می‌کند. چرا که این رنگ‌ها بیشتر با روحیه با نشاط نوجوانان سازگار است .و از طرف دیگر نیز دیرتر لک شده و کثیف می‌شود.

طرح‌های سجاده فرش مدرسه

خوب است فرش نمازخانه مدارس با زیبا کردن محیط برای دانش آموزان در جذب آن‌ها برای حضور، مؤثر باشد. سازگاری با شرایط مخاطبین مدرسه و روحیات کودکان و نوجوانان را نیز باید در نظر گرفت. سجاده فرش برای  فرش مدرسه گزینه‌ی مناسبی است. طرح‌ها و نقشه‌های زیبای فرش سجاده‌ای که یادآور گل‌های زیبای بهشتی است. می‌تواند برای نوجوانان جذاب باشد. همچنین می‌توان با کمی تغییر در نقشه سجاده فرش و فانتزی سازی نقشه و گل‌ها .در هماهنگ‌سازی سجاده فرش با روحیات کودکان برای جذب بیشتر  آنها به نمازخانه و فریضه نماز اثرگذار بود. حالت محرابی فرش سجاده‌ای برای فرش نمازخانه مدارس نیز در روحیات معنوی دانش آموز اثرگذار است. تنظیم قبله با نصب فرش سجاده‌ای به سمت آن و همچنین. ایجاد نظم صفوف به آموزش بهتر احکام نماز جماعت به دانش آموزان مؤثر است.

فرش سجاده محراب نقش کاشان

کاربرد فرش نمازخانه مدارس چیست؟

ازآنجاکه دانش آموزان به دلیل انرژی و تحرک زیادشان، به‌سختی تن به نظم می‌دهند، مفروش کردن نمازخانه مدارس با سجاده فرش، می‌تواند صفوف نماز را مرتب کند. درنتیجه‌ی نظم صف‌ها و مرتب بودن فضا، تمرکز ذهنی و فکر دانش آموزان برای ارتباط معنوی و لحظات عبادت بیشتر می‌شود. از طرفی فرش نمازخانه مدارس، جهت قبله را مشخص می‌کند.

فرش سجاده محراب نقش کاشان

فرش نمازخانه مدارس را از کجا بخریم؟

شرکت فرش سجاده‌ای محراب نقش می‌تواند برای مدارسی که نیاز به سجاده فرش دارند طرح دلخواه فرش نمازخانه مدارس را طراحی کند. همچنین در صورت نیاز به ثبت یا درج نام مدرسه یا بانیان خیر تهیه فرش، در کنار سجاده‌ها، عناوین مدنظر را درج کند. برای تهیه فرش نمازخانه مدارس با طرح دلخواه و جذاب برای دانش آموزان می‌توانید با مشاورین فروش شرکت سجاده فرش محراب نقش تماس بگیرید. شرکت فرش سجاده‌ای محراب نقش در طرح‌ها و نقش‌های خود، نقش و نگارهایی متنوع دارد. مدیران مدارس با توجه به روحیات دانش آموزان، می‌توانند از طرح‌های شاد و نشاط‌بخش استفاده کنند.

نمونه ای از فرش نمازخانه مدارس فرش شده

فرش سجاده محراب نقش کاشان

اسپری لکه‌بر فرش مدرسه

برای پاک کردن لکه ها از روی فرش نمازخانه مدارس، می توانید از محصول جدید محراب نقش استفاده کنید.
برای سفارش اسپری لکه بر فرش پاک نقش، همین حالا با ما تماس بگیرید.
و یا از این طریق خرید اینترنتی داشته باشید: خرید اینترنتی اسپری لکه‌بر فرش پاک نقش.
و  طرح های فروش فرش مسجد محراب نقش را از دست ندهید!

031-5475136

فرش سجاده محراب نقش کاشان

خدمات ویژه محراب نقش برای مدارس سراسر کشور

شما می‌توانید برای خرید فرش نمازخانه مدارس و دریافت خدمات زیر با شرکت محراب نقش کاشان در ارتباط باشید:
بن هدیه ۳۰ میلیون ریالی ویژه مساجد و اماکن متبرکه 
تعویض فرش های مسجد با سجاده فرش نو

فروش اقساطی سجاده فرش مسجد
 

مراحل خرید فرش نمازخانه مدارس از شرکت محراب نقش کاشان

– انتخاب طرح‌های موجود در سایت محراب نقش یا سفارش طرح دلخواه.
– مشخص کردن شانه، تراکم و جنس نخ مدنظر.
– تهیه کروکی یا نقشه برای بافت فرش نمازخانه مدارس.
– ثبت سفارش از طریق خرید اینترنتی سجاده فرش، تماس یا مراجعه حضوری.
– بافت سجاده فرش.
– حضور در محل مورد نظر و نصب دقیق فرش نمازخانه مدارس.

فرش نمازخانه مدارس را از محراب نقش بخواهید!

محراب نقش، همدم سجده‌های عاشقانه شما

تماس با ما:

09133617256 – 09133899519 – 03154751365