03154751366 - 09133617256
یزد دومین شهر تاریخی جهان را به بادگیرهای زیبایش و قطاب های خوشمزه اش می شناسند. یزد را به «دارالعباده»، «دارالعلم و دارالعمل»، «حسینیه ایران» می شناسند.
ما در محراب نقش، افتخار می‌کنیم که به هموطنان یزدی خود خدمات بدهیم و قصد داریم به لطف الهی تبدیل به بازیگر اصلی عرصه فروش فرش سجاده ای د یزد و بهترین شرکت سجاده فرش در استان يزد شویم.
ما در شرکت فرش سجاده ای محراب نقش، افتخار می‌کنیم که بتوانیم به هموطنان عزیز یزدی خدمتی ارائه نماییم و قصد داریم به لطف الهی تبدیل به بازیگر اصلی عرصه فروش فرش سجاده ای در یزد و بهترین شرکت سجاده فرش در یزد شویم.
ما به عنوان یک شرکت سجاده فرش ،‌ با بیش از 20 سال سابقه کاری خود بارها با مشتریان عزیز یزدی کار کرده‌ایم و نسبت به مردمان سخت‌کوش و دین‌مدار یزدی، شناخت و ارادت داریم. دریافت تقدیرنامه و گواهی حُسن انجام کار از سازمان‌های دولتی، غیردولتی و مساجدی که با فرش سجاده‌ای محراب نقش کاشان در شهر یزد مفروش شده‌اند؛ گویای همین مطلب است. به لطف خدا، امیدواریم بتوانیم خدمات خوب و قابل قبولی را در زمینه فروش فرش سجاده ای در یزد به شما عزیزان ارائه نماییم.

نمونه کار نمازخانه فرش شده در یزد

دو نمونه از مسجد و نمازخانه های فرش شده در شهر یزد

فرش سجاده محراب نقش کاشان

فرش نمازخانه دبستان اکبریه یزد

فرش سجاده محراب نقش کاشان

فرش نمازخانه مسجد یزد

تعهد به کیفیت و صداقت در قیمت

به قول کاسب های قدیمی بازار، که مهمترین دارایی خود را، اعتبارشان می‌دانستند، به لطف خدا، ما روزی حلال خورده ایم و می دانیم اگر برای دریافت پول بیشتر، در تولید فرش سجاده ای، از مواد بی کیفیت استفاده کنیم؛ کیفیت و اعتبار خود را فدای پول کرده ایم. قطعا این پول حلال نخواهد بود و نه تنها سودی عاید ما نخواهد شد بلکه روزگار ما را هم تباه خواهد کرد.

باور کرده‌ایم رسیدن به موفقیت در هر کسب و کاری با درستی، صداقت، خدمت حاصل می شود. ضمیر پاک شما یزدی ها، به خوبی بین محصول و خدمات با کیفیت و بی کیفیت فرق خواهد گذاشت و در بلندمدت، این کسب و کارهای درستکار، ماندگار خواهند شد.

قیمت فرش سجاده ای در یزد

هزینه فروش و قیمت فرش سجاده ای در یزد

شانه

تراکم

بافت

جنس نخ

قیمت هر متر فرش مسجدی

700

3000

HCP دستباف گونه

100% اکریلیک

4.980.000

700

3000

HCP دستباف گونه

100% اکریلیک

4.480.000

500

3000

واندویل

100% اکریلیک

4.380.000

500

2550

واندویل

100% اکریلیک

4.280.000

500

1200

واندویل

100% اکریلیک

3.980.000

لوگوی مشتریان نام آشنایی که به محراب نقش اعتماد کرده اند

این فهرست اهم برندهایی است که در طول فعالیت ۲۰ ساله محراب نقش، به ما اعتماد کرده‌اند.

دانشگاه علمی کاربردی لوگوی معاونت بهداشت لوگوی دانشگاه شیراز دفتر امور شاهد و ایثارگران سازمان بیمه سلامت ایران سازمان سما سازمان بازنشستگی کارکنان فولاد بیمه پاسارگاد شرکت مخابرات ایران اداره کل اوقاف و امور خیریه بانک ملت دانشگاه حضرت معصومه مسجدکالا سازمان امور مالیاتی کشور مرکز رسیدگی به امور مساجد هلال احمر شرکت مخابرات استان اصفهان مجتمع فولاد کویر شرکت ارتباطات زیرساخت نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

شگفتانه محراب نقش

بن هدیه 50 میلیون ریالی به مناسبت عیدقربان تا  عید غدیر جذب فروش فرس سجاده ای در یزد

مشاوره آنلاین و رایگان

مشاوره رایگان با کارشناسان فنی در خصوص خرید فرش سجاده ای در یزد

فروش نقد و اقساط

فروش فرش سجاده ای در یزد متناسب با هر توان مالی به صورت نقد و اقساط.

09133617256

ما را در اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی دنبال نمایید تا زودتر از همه از تخفیف‌های محراب نقش با خبر شوید. تازه کلی طرح های ویژه فروش در اینستاگرام ما قرار داره که می‌تونید یه تجربه دلنشین از خرید با تخفیف ویژه رو براتون رقم بزند.