03154751366 - 09133617256

خرید فرش تشریفات با اهداف مختلفی انجام می‌شود. متولیان مساجد یا مکان‌های عبادی، برای تنظیم صفوف، خرید فرش تشریفات را انجام داده و سالن‌های پذیرایی یا کنفرانس هم برای احترام بیشتر به میهمانانشان، فرش تشریفات را تهیه می‌کنند.

خرید فرش تشریفات, فرش تالار, فرش قرمز, فرش هتل, فروش فرش تشریفات فرش سجاده محراب نقش کاشان

فرش تشریفات چیست؟

حتماً شما هم فرش تشریفات را در مراسم استقبال از سران کشورهای مختلف یا افراد صاحب‌نام در تلویزیون دیده‌اید. برای خرید فرش تشریفات برای چنین مکان‌هایی، معمولاً از فرش قرمز تشریفات استفاده می‌شود.

خرید فرش تشریفات، دو کاربرد اصلی دارد:
1- خرید فرش تشریفات برای استفاده در هتل، رستوران، تالار، سالن کنفرانس، فرودگاه و مراسم استقبال از مسئولین.
2- خرید فرش تشریفات برای استفاده در مکان‌های عبادی مثل مسجد، حسینیه و نمازخانه.

فرش تشریفات که از آن با عنوان فرش قرمز نیز یاد می‌کنند، معمولاً نقش و نگار پیچیده‌ای ندارد و به‌صورت ساده طراحی می‌شود. دو نوار کرم‌رنگ در بالا و پایین فرش طراحی شده که یا ساده است و یا طرح ورساچه دارد. البته فرش تشریفات طرح‌هایی با نقش و نگارهای مختلف نیز دارد که طبق سلیقه خریدار بافته می‌شود. در مساجد شیعه، برای تعیین جای مهر از نوار کرم‌رنگ بالا استفاده شده و در مساجد اهل سنت از حاشیه پایین برای مشخص کردن جای پا و در نهایت تنظیم صفوف نماز استفاده می‌شود.

خرید فرش تشریفات, فرش تالار, فرش قرمز, فرش هتل, فروش فرش تشریفات فرش سجاده محراب نقش کاشان

خرید فرش تشریفات به‌عنوان فرش کناره یا راه‌پله

ازآنجاکه فرش تشریفات، طرح مشخصی ندارد و قالب‌بندی آن منعطف است، می‌تواند در ابعاد مختلف بافته شود.
به دلیل ساده بودن این فرش‌ها، بسیاری افراد، خرید فرش تشریفات را با هدف استفاده برای راه‌پله یا کناره‌ها انجام می‌دهند.

خدمات محراب نقش برای خرید فرش تشریفات

شرکت محراب نقش کاشان، برای خرید فرش تشریفات، خدمات متنوعی را در نظر گرفته است.
شما می‌توانید طرح یا لوگوی مدنظر خودتان را به محراب نقش سفارش بدهید تا در حاشیه فرش تشریفات کار شود. محراب نقش طرح مدنظر شما را شبیه‌سازی می‌کند تا بیش از بافت، آن را ببینید.
همچنین با خرید فرش تشریفات به متراژ بالای 300 متر، می‌توانید از 3 میلیون تومان بن تخفیف خرید فرش تشریفات محراب نقش بهره‌مند شوید.
همچنین درصورتی‌که مسجد یا حسینیه شما، فرش‌های کهنه و فرسوده داشته باشد، برای خرید فرش تشریفات می‌توانید فرش‌های دست‌دومتان را با فرش نو تعویض کنید.

خرید فرش تشریفات, فرش تالار, فرش قرمز, فرش هتل, فروش فرش تشریفات فرش سجاده محراب نقش کاشان

خرید فرش تشریفات ارزان

شرکت محراب نقش کاشان، تولیدکننده انواع فرش سجاده‌ای و محرابی برای مسجد، بافت انواع فرش تشریفات ارزان را نیز انجام می‌دهد. لازم است بدانید با توجه به نوع شانه و تراکم انتخابی شما، هزینه‌ای که باید برای خرید فرش تشریفات انجام دهید متفاوت است. فرش تشریفات 440 شانه با تراکم 800 ارزان‌ترین قیمت برای خرید فرش تشریفات بوده و فرش تشریفات 700 شانه با تراکم 2550 و 1000 شانه با تراکم 3000 بالاترین قیمت برای خرید فرش تشریفات است.

در ادامه می‌توانید نمونه‌هایی از طرح‌های فرش تشریفات و سجاده فرش‌های محراب نقش را ببینید.

از کجا خرید فرش تشریفات داشته باشیم؟

برای دریافت هرگونه مشاوره و راهنمایی جهت خرید فرش تشریفات، کارشناسان مجرب ما در شرکت محراب نقش کاشان، به‌صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سؤالاتتان هستند.
شما می‌توانید با خیالی آسوده و مطمئن، فرش‌هایی با مواد اولیه مرغوب، نخ صد در صد اکرولیک (بایر آلمان – زمرد مشهد)، هیت ست شده و بدون پرز را تهیه کنید. ضمانت ما، اصالت 20 ساله ما در تولید فرش است.

تجربه خرید فرش تشریفات  با محراب نقش کاشان

افتخار ما، زینت بخشی و مفروش کردن زمین‌های مدنظر شماست

همین حالا با ما تماس بگیرید:

09133617256
09133899519
03154751365