03154751366 - 09133617256

فرش سجاده ای دیجی کالا یا خرید مستقیم از کارخانه سجاده کارپت کاشان؟

خرید فرش سجاده ای یا همان فرش های مسجدی به عنوان یک مسئله عمومی و بسته به سلیقه و نیاز افراد متفاوت است. با این حال، می‌توانم به شما توضیح دهم که ین دو برند فروش فرش سجاده ای بسیار با همدیگر متفاوت هستند.

سایت دیجی کالا به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه‌های آنلاین کشور، محصولات متنوعی در زمینه های متفاوت از جمله فرش و سجاده ارائه می‌دهد. همچنین، سجاده کارپت نیز یکی از برندهای محبوب و مطرح در زمینه تولید و فروش سجاده می‌باشد.

برای خرید سجاده، مهم است که به عواملی مانند کیفیت، اندازه، طرح و نوع بافت توجه کنید. همچنین، برند و محل تولید نیز می‌تواند تأثیرگذار باشد. قبل از خرید، بهتر است محصولات مختلف را مقایسه کرده و از توصیه‌های دیگران نیز استفاده کنید.

سایت دیجی کالا یکی از بزرگترین سایت های فروشگاهی آنلاین کشور نیز می باشد ولی خود دیجی کالا هم واسطه ای بین مشتری و کارخانه نیز می باشد.

برای خرید فرش سجاده ای یا همان فرش های مسجدی از دیجی کالا،دیجی کالا نمیتوان گزینه مناسبی باشد .چراکه برای خرید فرش های سجاده ای باید دقت بسیار زیادی انجام دهید چرا که مسجد مکانی پر رفت و آمد و دارای پاخور زیادی می باشد.

و شما عزیزان باید هنگام خرید از صحت کالا که شامل:شانه،تراکم و الیاف آن می باشد کاملا آگاه باشید.

در نهایت، برای انتخاب بهترین فرش مسجدی، بهتراست که قبل از خرید، اطلاعات کافی در مورد مشخصات فنی محصولات مختلف را جمع آوری کرده و با توجه به نیاز و سلیقه اشخاص، محصولی را انتخاب کنید که بهترین کیفیت و قیمت را داشته باشد. همچنین، می‌توانید نظرات و تجربیات دیگران را در مورد محصولات مختلف بخوانید و با خرید از فروشگاه‌های معتبر از جمله محراب نقش و سجاده کارپت، از کیفیت محصولات مورد نیاز برای مسجد یا نمازخانه خود اطمینان حاصل کنید.

چرا خرید فرش سجاده ای از دیجی کالا گزینه مناسبی نمی تواند برای شما عزیزان باشد؟

چراکه  دیجی کالا برندی از فروشگاه های اینترنتی و خرید آنلاین می باشد و چندین معایب رو برای شما در خرید فرش های سجاده به همراه دارد.که عبارتند از:

  1. شما عزیزان نمی توانید جنس سجاده فرش مورد نظر خود را قبل خرید از نزدیک مشاهده کرده و صحت کالا را تضمین کنید.
  2. شما نمیتوانید طبق ابعاد و اندازه مسجد تان فرش از دیجی کالا تهیه کنید که به طور یک دست پهن شود.
  3. نصب سجاده فرش بر روی مسجد بسیار کار تخصصی بوده و 50 درصد یا نیمی  از زیبایی فرش های سجاده ای به نحوه نصب آنها بستگی دارد.که دیجی کالا هیچگونه مسئولیتی نسبت به نصب آنها ندارد.

و تنها دیجی کالا میتوان  فقط  گزینه مناسبی برای خرید فرش های سجاده ای تکی یا عددی برای خانه نیز باشد.

چرا خرید از سجاده کارپت (محراب نقش کاشان)می تواند گزینه مناسبی برای خرید فرش های سجاده ای برای مسجد یا نمازخانه خود می باشد؟؟؟

شما می توانید با خرید از شرکت فرش سجاده ای محراب نقش کاشان یک خرید مستقیم از کارخانه را انجام دهید که  یکی از گزینه‌های مناسب برای خرید فرش با کیفیت باشد. اگرچه خرید از کارخانه ممکن است نیازمند زمان و تلاش بیشتر باشد، اما می‌تواند به شما کمک کند تا از خرید فرش با کیفیت و به قیمت مناسب، بدون واسطه و به صورت مستقیم از تولید کننده، بهره‌مند شوید.

همچنین، لازم به ذکر است که خرید فرش سجاده از کارخانه، به علت عدم واسطه‌گری، معمولا قیمت مناسب‌تری نسبت به خرید از فروشگاه‌های معمولی دارد.

 شما می توانید از نزدیک فرش های سجاده ای را مشاهده کرده و فرش مسجدی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

ارسال کارشناس :محراب نقش کاشان کارشناسانی را به خدمت گرفته که  آنها به همراه نمونه های کامل فرش های مسجدی  و متر های لیزری به مسجد یا نمازخانه شما آمده و پس از انتخاب فرش مورد نظر شما متراژ مسجد تون رو  به صورت دقیق با متر های لیزری متراژ کرده و مقدار فرش مورد نیاز شمارو خدمتتون اطلاع میدهند.که  تمامی هزینه ایاب ذهاب به صورت رایگان می باشد.

نصب و حمل نقل:شرکت محراب نقش کاشان(سجاده کارپت)بعد بافت طرح و جنس مورد نظر شما عزیزان فرش را بارگیری کرده و به همراه  نصابان بسیار حرفه  به محل شما ارسال می شوند.نصابان با دستگاه های بسیار پیشرفته خود،پخی ،درب ها و ستون هارو براتون برش زده و به وسیله دستگاه های دوخت،  فرش های شمارو دور دوز و نصب میکنند.به طوری که نظم و هماهنگی بین آنها رعایت شود.

درکل خرید از سجاده های تکی برای خانه از دیجی کالا میتواند میتواند گزینه مناسبی باشد اما خرید فرش های مسجدی بالای متراژ 50 متر، شرکت محراب نقش میتواند گزینه مناسب تری نسبت به دیجی کالا باشد چرا که صفر تا صد کار رو به صورت تضمینی و با قیمت مناسبتر براتون انجام می دهند.