03154751366 - 09133617256

سجاده فرش سفارشی

سجاده فرش سفارشی از جمله درخواست های مشتریان فرش های سجاده ای است. ممکن است شما با دیدن نقشه سجاده فرش مسجد یا مکانی مذهبی، به آن طرح علاقمند شوید و بخواهید عین همان را برای مسجد خودتان داشته باشید. یا اینکه در اینترنت عکس یا طرحی را دیده اید که بسیار خاص و ویژه است. ما سجاده فرش سفارشی شما را خواهیم بافت!

فقط کافیست طرح مدنظرتان را برای کارشناسان و طراحان حرفه ای محراب نقش ارسال کنید تا ما سجاده فرش سفارشی و دلخواه شما را ببافیم. اگر طرح و نقشه مدنظرتان را ندارید، می توانید عکس محل مورد نظر را برای ما بفرستید تا در کوتاه ترین زمان ممکن، برای شما آماده شود.

طرح و نقشه دلخواه شما، قابل اجرا در نمازخانه اداره، حسینیه، مسجد و تمامی بقاع متبرکه است.

سلیقه و نظر شما، اولویت کار ماست!

سجاده فرش دلخواه, سجاده فرش سفارشی, فرش سفارشی فرش سجاده محراب نقش کاشان

سلیقه شما در سجاده فرش سفارشی

شاید شما طرح های خلوت را برای سجاده فرش سفارشی محل مورد نظرتان بپسندید و یا بالعکس: طرح های شلوغ. محراب نقش این امکان را به شما می دهد که هر تغییری در نقشه دلخواهتان بدهید.

تهیه نقشه سجاده فرش سفارشی در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما انجام خواهد شد.

بافت سجاده فرش سفارشی

پس از تهیه نقشه و تایید شما، شانه و تراکمی که برای سجاده فرش سفارشی مدنظر دارید را به کارشناسان ما خواهید گفت. کروکی و نقشه محل مورد نظر شما نیز از اطلاعاتی است که لازم است پیش از بافت بدانیم. پس از آن، طرح سجاده فرش سفارشی تان در اختیار بخش تولید قرار می گیرد تا مراحل بافت آن انجام شود. بافت سجاده فرش سفارشی با بهترین نوع نخ و مواد اولیه، یعنی نخ صد در صد اکرولیک، هیت ست شده و بدون پرز انجام می شود. در مورد مراحل خرید سجاده فرش بیشتر بدانید.

اگر می خواهید سجاده فرش سفارشی داشته باشید و همه چیز طبق نظر و سلیقه شما انجام شود، فرم زیر را پر کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.