03154751366 - 09133617256

شبیه سازی فرش سجاده ای

شبیه سازی فرش سجاده ای، یکی از خدماتی است که شرکت محراب نقش کاشان برای خریداران محترم در نظر گرفته است. این طرح، به شما کمک می‌کند تا مسجد، نمازخانه یا مکان مذهبی خود را پیش از مفروش شدن، ببینید.

چگونه از طرح شبیه سازی فرش سجاده ای استفاده کنیم؟

طرح شبیه سازی فرش سجاده ای، به این صورت است که، شما ابتدا لازم است طرح، نقشه و رنگ مدنظرتان را انتخاب کنید. سپس تصویری از مسجد، حسینیه و یا مکان مدنظرتان که قصد مفروش کردن آن را دارید، ارسال کنید. کارشناسان حرفه‌ای ما، طرح مدنظرتان را به طور دقیق شبیه سازی خواهند کرد. با طرح شبیه سازی فرش سجاده ای، پیش از ثبت سفارش و تولید سجاده فرش، شما خواهید توانست فضای مدنظرتان را مفروش شده ببینید.

فرش سجاده محراب نقش کاشان

طرح شبیه سازی فرش سجاده ای چه مزایایی دارد؟

– دیدن پیش نمایش فضای مسجد یا محل مورد نظر قبل از مفروش شدن
– هماهنگ کردن رنگ‌های مختلف فرش سجاده ای با معماری داخلی مسجد یا نمازخانه
– تصمیم‌گیری بهتر و دقیق‌تر برای خرید

فرش سجاده محراب نقش کاشان

شیوه صحیح  عکس گرفتن برای شبیه سازی فرش سجاده ای

برای عکس گرفتن از فضای مسجد یا نمازخانه برای شبیه سازی فرش سجاده ای، زمانی را در نظر بگیرید که محوطه داخل محل مورد نظرتان کاملا خالی باشد و نمازگزاران یا افراد دیگر در آن حضور نداشته باشند.
در آخرین ردیف صف‌ها، رو به قبله، به طور مستقیم بایستید و عکس بگیرید. لازم است کاملا عقب بروید تا فضای محل مدنظرتان به طور کامل در عکس مشهود باشد.

نحوه ارسال عکس برای شبیه سازی فرش سجاده ای

پس از تهیه عکس‌های مربوط به شبیه سازی فرش سجاده ای، آن را به همراه طرح و رنگ انتخابی خودتان برای ما ارسال کنید تا در اولین فرصت، کارشناسان محراب نقش آن را شبیه سازی کنند.

  09133617256 –  09133899519

نمونه ای از شبیه سازی فرش های انجام شده:

فرش سجاده محراب نقش کاشان
فرش سجاده محراب نقش کاشان