03154751366 - 09133617256

فروش سجاده فرش ویژه ماه محرم

فروش سجاده فرش ویژه ماه محرم، یکی از خدمات شرکت محراب نقش کاشان است. فروش سجاده فرش ویژه ماه محرم برای متولیان مساجد، حسینیه ها، بقاع متبرکه و کلیه اماکن مذهبی است که قصد دارند با نو کردن فضای محل خود، میزبان عزاداران حسینی در ماه محرم و صفر باشند. فروش سجاده فرش ویژه ماه محرم به اهالی مسجد کمک می کند تا با مفروش کردن مکان مذهبی خود، رونقی دو چندان به برگزاری جلسات عزاداری بدهند. هر ساله با فرارسیدن ایام عزاداری ماه محرم و صفر، متولیان اماکن مذهبی در پی آن هستند تا مساجد و حسینیه های خود را مرمت کنند و رونقی دوباره ببخشند. یکی از این اقدامات، نو کردن فرش است.

فروش سجاده فرش, فروش سجاده فرش ویژه ماه محرم, ماه محرم فرش سجاده محراب نقش کاشان

فروش سجاده فرش ویژه ماه محرم، افتخاری برای محراب نقش

با توجه به اینکه در ماه عزای حسینی، مساجد و حسینیه ها، جمعیت بیشتری دارند و شلوغ‌تر می‌شوند، لزوم فروش سجاده فرش ویژه ماه محرم بیشتر احساس می‌شود. شرکت سجاده فرش محراب نقش، در آستانه فرارسیدن ماه عزاداری سرور و سالار شهیدان، فروش سجاده فرش ویژه ماه محرم را با افتخار انجام می‌دهد. کلیه محصولات و سجاده فرش های شرکت محراب نقش، تولید شده از بهترین مواد اولیه و باکیفیت‌ترین آن هستند. سجاده فرش هایی با نخ صد در صد اکرولیک، هیت ست شده و بدون پرز.

خدمات محراب نقش برای طرح فروش سجاده فرش ویژه ماه محرم

خدمات مختلف محراب نقش در طرح فروش سجاده فرش ویژه ماه محرم، به این شرح است: (کلیک کنید)

– بن تخفیف 3 میلیون تومانی برای خرید سجاده فرش
– تعویض فرش های کهنه اماکن مذهبی با سجاده فرش نو
– هزینه نصب رایگان
– اقساط 3 تا 6 ماهه

فروش سجاده فرش, فروش سجاده فرش ویژه ماه محرم, ماه محرم فرش سجاده محراب نقش کاشان

در طرح فروش سجاده فرش ویژه ماه محرم، چه سجاده فرشی بخریم؟

پیشنهاد ما به شما، خرید فرش‌هایی است که از نخ صد در صد اکرولیک (بایر آلمان، درالون مشهد) تهیه شده‌اند. انتخاب شانه و تراکم برای سجاده فرش نیز مهم است. سجاده فرش‌های 500 شانه با تراکم 1200 و 700 شانه با تراکم 2550، دارای استحکام و دوام بیشتری نسبت به سایر سجاده فرش‌ها هستند. این سجاده فرش‌ها خواب بالایی دارند و نشستن روی آن‌ها به عزاداران و نمازگزاران حس راحتی بیشتری خواهد داد. درصورتی‌که می‌خواهید در طرح فروش سجاده فرش ویژه ماه محرم، سجاده فرشی ارزان‌تر تهیه کنید، می‌توانید فرش‌هایی تهیه شده از نخ پلی‌استر و یا ویرجین را سفارش دهید.

فروش سجاده فرش, فروش سجاده فرش ویژه ماه محرم, ماه محرم فرش سجاده محراب نقش کاشان

محراب نقش پذیرای هرگونه سفارشی از سوی شماست

ماه محرم امسال، با محراب نقش، از عزادارن میزبانی کنید

راه‌های ارتباطی جهت ثبت سفارش در طرح فروش سجاده فرش ویژه ماه محرم

09133617256
09133899519
03154751365