03154751366 - 09133617256

تاثیر دستگاه فرش بافی بر کیفیت فرش سجاده ای

دستگاه فرش بافی و نوع آن، از ویژگی های تعیین کننده کیفیت فرش سجاده ای است. دستگاه‌های مختلفی هستند که برای بافت فرش از آنها استفاده می‌شود. در ادامه به بررسی بعضی از آنها می‌پردازیم. بیشتر دستگاه‌های فرش بافی، از کشورهای آلمان و بلژیک هستند. در ایران بیشتر از ماشین وندویل بلژیک (Vandewile) و شونهر آلمان (Schonher) استفاده می شود. دستگاه‌های وندویل و شونهر در جهان، از جایگاه بالایی برخوردارند. حرف اول را از نظر کیفیت می زنند، اما تفاوت‌های بسیاری نیز با هم دارند. دستگاه فرش بافی

دستگاه‌ فرش بافی, دستگاه‌های فرش بافی, شونهر, فرش سجاده ای, ماشین‌های فرش بافی, وندویل فرش سجاده محراب نقش کاشان

درباره دستگاه فرش بافی شونهر آلمان چه می‌دانید؟

شونهر شرکتی آلمانی است که دستگاه فرش بافی تولید می‌کند. از ویژگی های این دستگاه‌ فرش‌ بافی، .تنوع در بافت، سرعت بالا در تولید، کم سر و صدا بودن و توان بافت هر نوع نقشه است. اما در عین حال که این ویژگی یک حسن است،. اگر در برنامه ریزی کامپیوتری خطایی پیش بیاید، خسارت های بزرگ و زیان آوری به بار خواهد آورد. قیمت دستگاه‌های شونهر نسبت به ماشین های بافت وندویل بسیار ارزان تر است. به همین دلیل شرکت های تولید سجاده فرش که می‌خواهند با کیفیت معمولی و قیمت پایین تولید کنند،. با این دستگاه کار می‌کنند.

آیا دستگاه فرش بافی وندویل بلژیک را می‌شناسید؟

وندویل یکی از شرکت‌های نام آشنا و با اصالت در تولید ماشین آلات بافت فرش است. اعتبار خوب و کیفیت بالا، باعث شده که این برند طرفداران بسیاری داشته باشد. یکی از دستگاه های تولیدی این شرکت، HCPX است. بافت با این دستگاه بسیار خوب بوده و فرش‌های سجاده‌ای را ظریف می‌بافد. چیزی شبیه به فرش دستبافت. سیستم کامپیوتری دستگاه‌های وندویل باعث سرعت بالا در تولید فرش شده. این، اشتباهاتی که به واسطه انسان رخ می دهد را به حداقل می‌رساند. کامپیوتری بودن این دستگاه، امکان بافت هر نوع طرح را فراهم می‌کند.

دستگاه‌ فرش بافی, دستگاه‌های فرش بافی, شونهر, فرش سجاده ای, ماشین‌های فرش بافی, وندویل فرش سجاده محراب نقش کاشان
دستگاه‌ فرش بافی, دستگاه‌های فرش بافی, شونهر, فرش سجاده ای, ماشین‌های فرش بافی, وندویل فرش سجاده محراب نقش کاشان

دستگاه HCPX و ظرافت در بافت

ظرافت بافت با دستگاه hcp بی نظیر بوده و بسیار چشم نواز است. کمترین ضایعات پودی را در این دستگاه شاهد هستیم .و اضافه یا خرابی را در پشت فرش نمی بینیم. دستگاه‌های وندویل در مقایسه با شونهر قیمت بالاتری دارند. به همین دلیل است که سجاده فرش‌های بافته شده با این دستگاه، نسبت به فرش‌های سجاده ای بافته شده با دستگاه شونهر، قیمت بالاتری دارند. کیفیت فرش های سجاده ای که با دستگاه وندویل بافته می‌شوند، بسیار بالاست. برای سال‌های سال، دوام داشته و در اثر پاخوردن فرسوده نمی شود. فرش‌های سجاده‌ای که با نخ اکرولیک و دستگاه وندویل تولید شده‌اند، به دلیل کیفیت و دوام بالا، نسبت به تولیدات مشابه، قیمت بیشتری دارند. اگر به دنبال فرشی زیبا، درخشان، با دوام و با کیفیت هستید، پیشنهاد ما به شما خرید سجاده فرش های صد در صد اکرولیک، هیت ست شده و با نخ بایر آلمان است.

اگر به دنبال خرید فرش سجاده‌ای برای مسجد و یا نمازخانه خود هستید و نمی‌خواهید درگیر واسطه‌ها شوید، همین حالا با همکاران فروش ما در  محراب نقش کاشان تماس بگیرید.

09133617256

پذیرای سفارش شما عزیزان هستیم

از فرش تا عرش با محراب نقش