03154751366 - 09133617256

لیست قیمت فرش نماز (فرش سجاده ای)

سجاده فرش مسجد محراب نقش، بهترین انتخاب برای مساجد

سجاده فرش مسجد، سال‌هاست که به اولین انتخاب برای. مفروش کردن مساجد و اماکن مذهبی تبدیل شده است. پیش‌ازاین، مساجد از فرش‌های دستبافت و یا ماشینی استفاده می‌کردند. اما با آمدن سجاده فرش‌های مسجد به بازار، .متولیان و هیئت‌امنای مساجد تصمیم گرفتند که فضای مسجدشان را با این فرش‌ها زینت بدهند.

سجاده فرش مسجد فرش سجاده محراب نقش کاشان

سجاده فرش مسجد چه ویژگی‌هایی دارد؟

تعیین جهت قبله

سجاده فرش مسجد، طراحی خاصی دارد. به دلیل این نوع طراحی، جهت قبله کاملاً مشخص است .و امکان اشتباه برای نمازگزاران وجود ندارد. طرح سجاده فرش مسجد به گونه‌ای است که .محراب ها و ستون های روی آن، جهت قبله را مشخص کرده اند. و نمازگزاران به اشتباه نخواهند افتاد.

سجاده فرش مسجد فرش سجاده محراب نقش کاشان

شست‌وشو و ترمیم راحت

برای شستشوی سجاده فرش مسجد، نیاز به جابه‌جایی آن‌ها نیست. با دستگاه اسکرابر به‌راحتی می‌توان سجاده فرش مسجد را شست. همچنین بدون نیاز به جابه‌جایی سایر سجاده فرش‌ها، می‌توان .ترمیم و رفوی سجاده فرش مسجد را انجام داد.

سجاده فرش مسجد فرش سجاده محراب نقش کاشان

پوشش همه سطوح

سجاده فرش مسجد، طبق کروکی و نقشه هر مسجد،. به‌صورت ویژه بافته می‌شود. به همین دلیل تمام سطح مسجد را پوشش می‌دهد. و جایی در این بین خالی نیست.

یکپارچگی، زیبایی و نظم

سجاده فرش مسجد، رنگ هماهنگی با معماری مسجد و فضای آن دارد. متولیان و هیئت‌امنای مساجد می‌توانند با توجه به رنگ دیوارها و پرده‌های محل،. سجاده فرش مسجد با رنگ دلخواه را سفارش بدهند. صفوف مرتب نماز و نظم و هماهنگی در ایستادن نمازگزاران نیز،. از دیگر مزایای سجاده فرش مسجد است.

سجاده فرش مسجد فرش سجاده محراب نقش کاشان

بدون حساسیت

اگر مواد اولیه سجاده فرش مسجد با کیفیت بوده، .توسط آزمایشگاه‌های معتبر تأیید شده. و از تولیدکننده معتبر خریداری شود، .می‌توان از ضدحساسیت بوده آن اطمینان حاصل کرد.

سجاده فرش مسجد فرش سجاده محراب نقش کاشان

رنگ ثابت

سجاده فرش مسجدی که از مواد اولیه مرغوب تهیه شده باشد،. رنگی ثابت داشته و در اثر شستشو، .روشنایی و جلای خود را از دست نخواهد داد. شرکت محراب نقش کاشان برای تولید سجاده فرش مسجد. از بهترین نوع نخ (بایر آلمان) استفاده می‌کند. شما می‌توانید از ثبات رنگ این فرش‌ها کاملاً مطمئن باشید.این مقاله به شما کمک می کند در مورد رنگ های مناسب سجاده فرش مسجد بیشتر بدانید.

شرکت محراب نقش، تولیدکننده انواع سجاده فرش مسجد.درطرح های مختلف، آماده ارائه خدمات با بهترین. کیفیت به شما عزیزان است.

برای ثبت سفارش، همین حالا با ما تماس بگیرید:

09133617256 03154751365

محراب نقش، همدم لحظه‌های عاشقانه شما